[Neria] Lost ark - gildia Iluzja rekrutuje

Cześć,
szukamy aktywnych osób do gildii Iluzja Lv. 18 na serwerze Neria.

Obecnie gildia liczy 57/72 graczy, chcielibyśmy zastąpić kilku nieaktywnych ludzi nowymi, tak by łatwiej nam było układać składy na raidy. Także jeśli szukacie luźnej gildii, wśród osób, które traktują te grę jako rozrywkę a nie drugą pracę, to zapraszamy do Iluzji.

Jeśli jesteście większa grupą osób i chcielibyście dołączyć razem to napiszcie, na pewno miejsce się znajdzie.
Discord https://discord.gg/SBzDa6Qptk
Mój nick w grze Masx (polecam kontaktować się tutaj lub na disco bo w grze mogę być na alcie )

obraz

Więcej o gildii:

  • obecnie lv 18
  • sklep lv 5
  • członków 57/72
  • przyjmujemy graczy T3 od 1415ilvl, jeśli dopiero zacząłeś, zapraszam na discorda, na pewno uzyskasz pomoc i z czasem dołączysz do nas :slight_smile:
  • zapisy na Argosa/Valtana H/N, Vykas H/N
  • druga gildia na alty Fikcja Lv. 12
  • static grupy pod klauna

*update
Z nowym updatem wciąż poszukujemy około 4-5 aktywnych gracz do gildii. Więcej info powyżej.

*updated
rekrutacja otwarta :slight_smile:

*updated
Coraz więcej ludzi robi sobie przerwę od gry, jeśli jesteś liderem jakieś gildii na serwerze Neria i zastanawiałeś się nad połączeniem z inna gildią - napisz, na pewno pomożemy sobie nawzajem zwiększyć aktywność.

Warto grać w tę gierkę, jeśli ma się czas jedynie w weekendy i nie trawi się altoholizmu?

Czy warto? Nie wiem. Są systemy, które pomagają ci zredukować stratę jeśli nie grasz codziennie jak i są eventy, które dają dużo dobroci żeby nowi gracze podgonili starych. Także jest jakiś balans.