Neverwinter kilka pytań

Jako, że zacząłem dzisiaj grać i byłem pozytywnie zaskoczony, mam kilka pytań.

1. Jak populacja, bo w grze wydawało się, że dużo ludzi gra? Czy populacja spada?

2. Czy gra ma przyszłość, szukam czegoś na długie jesienne wieczory? Żeby nie było tak, że się wkręcę, a się okaże, że po miesiącu populacja grających znacznie spadnie.

3. Jak na chwilę obecną wygląda:

- pve, szybko idzie wbić maksymalny level? I czy jest co robić na endgame?

-pvp, jak to wygląda, dominują ci co płacą, czy idzie jakoś się pobawić?

4. Czy gra umiera?

5. Ogólne plusy i minusy gry.

1. Populacja z racji megaserwera jest co najmniej zadowalająca, nie ma problemu ze znalezieniem party na co kolwiek czy gildii.

2. Gra raczej dla casuali, jak najbardziej na jesienne wieczory, lecz nastaw się na to, że po przegraniu jesieni najprawdopodobniej Ci się znudzi. Powtarzalność na end-game jest niemiłosierna.

3. Jak na chwilę obecną wygląda:

- pve, szybko idzie wbić maksymalny level? I czy jest co robić na endgame? maksymalny poziom osiąga się bardzo szybko na tle obecnych, głównie casualowych mmo. End-game to powtarzanie daily i daily z kampamni aż do zarzygania oraz insty. Generalnie gra nie wymusza na graczu zbyt wiele.

-pvp, jak to wygląda, dominują ci co płacą, czy idzie jakoś się pobawić? - nie wiem jak wygląda z płacącymi ale mogę powiedzieć, że pvp jest nie zbalansowane (chcesz wygrywać, rób paladyna). Do tego małe zróżnicowanie (mała ilość map).

4. Czy gra umiera? - zdecydowanie nie. Ogrom graczy oraz częste aktualizacje trzymają grę na wysokim poziomie przeżywalności.

5. Ogólne plusy i minusy gry.

PLUSY:

- zdecydowanie odczuwalny klimat neverwinter (zaraz posypią się hejty)

- jeżeli jesteś casualem to na pewno się odnajdziesz

- przyjemny gameplay

- system tworzenia własnych lochów

MINUSY:

- ograniczony świat, nie wędrujesz z lokacji do lokacji tylko podchodzisz do wejścia/wyjścia i wybierasz region świata w którym chcesz się pojawić (regiony są dzielone z innymi graczami więc da się przeżyć)

- mała różnorodność buildów

- dosyć sztywna walka

- strasznie powatrzalny end-game

- crafting polegający na klikaniu w kompanach

Plusy i minusy są moim poglądem przy mojego typu grze, przedstawiłem je tak jak mi się to widzi z racji tego iż nie sprecyzowałeś o jaki rodzaj gry Ci chodzi itp. ;)

Sam zdecydujesz czy dany plus powinien być w minusach i na odwrót :P

Super, o takie rozeznanie mi chodziło, teraz wiem co i jak. Wielkie Dzięki. :)

Jako, że zacząłem dzisiaj grać i byłem pozytywnie zaskoczony, mam kilka pytań.

1. Jak populacja, bo w grze wydawało się, że dużo ludzi gra? Czy populacja spada?

2. Czy gra ma przyszłość, szukam czegoś na długie jesienne wieczory? Żeby nie było tak, że się wkręcę, a się okaże, że po miesiącu populacja grających znacznie spadnie.

3. Jak na chwilę obecną wygląda:

- pve, szybko idzie wbić maksymalny level? I czy jest co robić na endgame?

-pvp, jak to wygląda, dominują ci co płacą, czy idzie jakoś się pobawić?

4. Czy gra umiera?

5. Ogólne plusy i minusy gry.