Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Witam.
Ostatnio wróciłem do NWN . Za młodu grałem na serwerach RP takich jak Krainy Cienia przez 7-8 lat. Jako że jakiś czas temu wyszła odnowiona wersja o nazwie Enhanced Edition postanowiłem zakupić i przypomnieć sobie stare czasy.

Do czego zmierzam. Chciałbym stworzyć Polski serwer NWN . Stworzyłem już podstawowe lokacje npc’ków , moby, sklepy itp. Zmierzam ze wszystkim do przodu. Problem jest w tym ,ze niestety nie jestem informatykiem ani nie znam się dobrze na komputerach. Nie mogę zrozumieć jak mogę połączyć moja “mape” z serwerem jakimkolwiek. Rozumiem ,ze to wiąże się z zakupem w jakieś firmie serwera itp, ale czy mogę go połączyć z tym co stworzyłem? Szukałem trochę informacji w internecie ,ale nie duzo się dowiedziałem. Znalazłem kilka firm ,które zajmują się takimi rzeczami ,ale w swojej ofercie nie posiadają serwerów NWN. Czy to znaczy ze nie mogli by postawić taki serwer jaki chce? Może ktoś z was ma chociaż trochę więcej wiedzy na ten temat niż ja. Jeżeli macie jakieś rady lub pomysły to proszę o pomoc.

Z góry dzięki i pozdrawiam.