Neverwinter Online - obecnie

Cześć :)

Konkretne pytanka:

- czy jest Pay to Win? Jeżeli tak proszę o uzasadnienie

- Nowy gracz ma się z kim pobawić? - polskie gildie i ich jakość

- Czy warto zakupić jakiś pack na początek? Na steamie widziałem jakieś

Pewnie kiedyś już was o to pytałem. Natomiast chce się zagnieździć właśnie w tej grze :)

Całkiem fajne ułożone pytania, nie myślałeś o zawodzie egzaminatora?

warn_ico.png
Spam ~ NS

Nie śmiej się z mojej ułomności tylko ODPOWIEDZ :D

P2W z dodatku na dodatek jest coraz większe, pojawia się nowy sprzęt, na ulepszenie ktorego trzeba wydać dziesiątki milionów AD (waluta w grze). Jeśli zaczynasz gre to nie masz szans dobyć takiej ilośći AD. Nawet nowo pojawiające się opcje w rozgrywce jak np. dodatkowa umiejętność w broni, wymagają AD do odblokowania. Niemal za wszystko trzeba płacić AD i tylko gracze P2W oraz starzy wyjadacze, którzy dorobili się milionów lub wiedzą jak dziś je zarabiać, mogą sobie pozwolić na najlepszy sprzet.

Polskich gildi jest mnóstwo. Z jakością różnie, ja wolałem się przenieść do anglojęzycznej.

Pack jak najbardziej opłaca się kupić. Wzależności od rodzaju dostajesz przedmioty, których normalnie w grze nie zdąbędziesz jak np. towarzysze, którzy w danym stopniu podwyzszają statystyki twojej postaci.

Podsumowując jeśli chcesz pograć dla przyjemności to bez wydania złotówki jak najbardziej da się zrobić dobrą postać do przejścia każdego zadania w grze. Jeśli dorwiesz dobrą gildie to tym bardziej.

Jesli jednak chcesz konkurować z innymi, dorównać im w DMG czy na PvP walczyć jak równy z równym, to zaczynając od 0, bez inwestycji nie masz szans.

Aha, no i kolejny dodatek nadchodzi, gdzie z wyższym lvl capem, każdy sprzet akutomatycznie otrzyma możliwość wyższego ulepszenia, podobnie runy, a to jak pisałem na początku kosztuje grube miliony.

P2W z dodatku na dodatek jest coraz większe, pojawia się nowy sprzęt, na ulepszenie ktorego trzeba wydać dziesiątki milionów AD (waluta w grze). Jeśli zaczynasz gre to nie masz szans dobyć takiej ilośći AD. Nawet nowo pojawiające się opcje w rozgrywce jak np. dodatkowa umiejętność w broni, wymagają AD do odblokowania. Niemal za wszystko trzeba płacić AD i tylko gracze P2W oraz starzy wyjadacze, którzy dorobili się milionów lub wiedzą jak dziś je zarabiać, mogą sobie pozwolić na najlepszy sprzet.Polskich gildi jest mnóstwo. Z jakością różnie, ja wolałem się przenieść do anglojęzycznej.Pack jak najbardziej opłaca się kupić. Wzależności od rodzaju dostajesz przedmioty, których normalnie w grze nie zdąbędziesz jak np. towarzysze, którzy w danym stopniu podwyzszają statystyki twojej postaci.Podsumowując jeśli chcesz pograć dla przyjemności to bez wydania złotówki jak najbardziej da się zrobić dobrą postać do przejścia każdego zadania w grze. Jeśli dorwiesz dobrą gildie to tym bardziej.Jesli jednak chcesz konkurować z innymi, dorównać im w DMG czy na PvP walczyć jak równy z równym, to zaczynając od 0, bez inwestycji nie masz szans.Aha, no i kolejny dodatek nadchodzi, gdzie z wyższym lvl capem, każdy sprzet akutomatycznie otrzyma możliwość wyższego ulepszenia, podobnie runy, a to jak pisałem na początku kosztuje grube miliony.

Bardzo dobrze napisane. Jak chcesz pograć dla zabawy to gra jest przyjemna, ale jak myślisz o byciu mega pro graczem z wypasionymi itemami i chcesz kosić na pvp to dobrze jest mieć duży dochód:P Ogólnie gra to jeden wielkiu P2W. Polecam ci grę The Elder Scrolls Online, teraz będzie B2P. Zabawa przednia, pvp zacne, no i najważniejsze nie ma żadnego P2W i nie będzie.

filmik z newsa, fajna klimatyczna osada:P https://www.youtube.com/watch?v=mJnrEUHXkNA

Tak myślałem o TESO. Głupio to zabrzmi ale szukam gry "trochę". P2W. Nie mam 12 godzin dziennie na grę. A chciałbym pobawić się też z czołówką :).

Tak myślałem o TESO. Głupio to zabrzmi ale szukam gry "trochę". P2W. Nie mam 12 godzin dziennie na grę. A chciałbym pobawić się też z czołówką .

Szukasz gry która jest "trochę" P2W ? W NWO max lvl wbijesz w 2-3 dni. Więc dużo czasu nie stracisz. Sprawdź sam jak jest na max lvlu i czy jesteś w stanie tam dłużej wytrzymać. Ja grałem od premiery jakieś pół roku i więcej nie zagram.

A minimalnie odbiegając od tematu. Co znajduje się w item shopie TESO? Spróbować nie zaszkodzi. Jeśli nie spodoba się NwN: online . Pomyśle nad twoja opcją

W item shopie będą jak przejdzie na b2p Mounty i inne kosmetyczne rzeczy.

Ma ktoś może namiar na dobrą , polską gildię NWN? Lub ktoś ma ochotę pomóc mi jako mentor? Teamspeak? Gram wieczorami , nocami .. różnie :P

Jeśli zastaniesz mnie w grze to możesz pisać Organista@piku247, z tym że ostatnio gram wiecej w D3 niz NWO.

Cześć :)

Konkretne pytanka:

- czy jest Pay to Win? Jeżeli tak proszę o uzasadnienie

- Nowy gracz ma się z kim pobawić? - polskie gildie i ich jakość

- Czy warto zakupić jakiś pack na początek? Na steamie widziałem jakieś

Pewnie kiedyś już was o to pytałem. Natomiast chce się zagnieździć właśnie w tej grze :)