Neverwinter Online

Siemka planuje zagrac w neverwinter ale nie wiem czy sie oplaca? Jak wyglada populacja i ogolnie end game , pvp.

Nie, graj. Gra nie ma end-game, ja wytrzymałem do 47lvl.

Jak ziomki płacą hajsik, to w pvp nawet 1 v 4 wygrywają.

End-game ssie.

madjerry02 jak możesz mówić o endgame, skoro wbiłeś tylko 47lvl? Według mnie powinieneś pobrać grę i sam sprawdzić czy będzie Ci odpowiadać. Graczy dużo więc jest z kim grać.

Dokładnie gra jest fajna na swój sposób,patrz np mój kolega wbił max i dalej gra bo mu się gra podoba :P

pawcio wpadaj do mnei :) robie juz 3 postac od 0

ludzi masa a endgame nawet spoko nie jest zle jak na f2p

Nie, graj. Gra nie ma end-game, ja wytrzymałem do 47lvl.Jak ziomki płacą hajsik, to w pvp nawet 1 v 4 wygrywają.End-game ssie.

jak możesz oceniać endgame skoro nie wbiłeś lvl capa? jesteś niedorozwinięty? I TERAZ COŚ CZEGO DUŻO LUDZI W TEJ GRZE NIE ROZUMIE: ta gra bardziej opiera sie na instancjach pve oraz graniu w party. pvp w tej grze schodzi na 2 plan. Dużo do zwiedzania. fajna gra na wyluzowanie. Na samym steamie jest kilka tys. graczy online a wiadomo że nie każdy gra przez steama. Niby ten przedostatni dodatek wprowadził klanowe pvp 20vs20 ale nie na jakieś tam arenie tylko na mapie z dodatku. Icewind dale bodajże.

łepek mówi że nie ma engame a nie wbił lvl- cap, OMG, stupid or trolling?

Spróbować się opłaca, gra ciekawa, fajne krainy, grafika jest OK, niektóre q ciekawe, system walki i rozwoju postaci też nie kulawy. Pamiętam że grało się bardzo przyjemnie, ale się skończyło szybciutko, teraz dodali trochę contentu to niby lepiej.

Oczywiście zagrać się opłaca. Poniżej wypiszę plusy minusy by było czytelniej:

plusy:

-prawdziwy f2p

-ładna grafika

-fajny system walki

-szybko się expi

minusy:

-brak otwartego świata

-end game to dungeony i wbijanie łask

-słabe, niezbalansowane pvp

-dużo bugów i glitchy (jak ktoś umie wykorzystać to przejdzie każdy dungeon bez mniejszego problemu)

To tyle, jak coś sobie przypomnę to dopiszę. A od siebie oczywiście polecam zagrać.

-brak otwartego świata-end game to dungeony i wbijanie łask-słabe, niezbalansowane pvp-dużo bugów i glitchy (jak ktoś umie wykorzystać to przejdzie każdy dungeon bez mniejszego problemu)

Jeszcze dodam od siebie całkowicie rozwalona ekonomia gry.Ale zagrać możesz,bardzo dużo graczy na mapkach,jakaś nowa klasa postaci została dodana,bardzo ładna oprawa graficzna i dynamiczne walki.Mi przynajmniej grało się bardzo przyjemnie dobrych kilka miesięcy temu.

Siemka planuje zagrac w neverwinter ale nie wiem czy sie oplaca? Jak wyglada populacja i ogolnie end game , pvp.