Neverwinter vs Guild Wars 2

Lecimy z temem buorąc pod uwagę tylko te dwa tytuły. Co sądzicie o nich. Proszę o szczegółowe argumenty.

Wybór prosty :

pve - neverwinter

pvp - gw2

klasyka z nowoczesnoscia - neverwinter (mamy buffy, mamy pasywki, podzial na heala, tanka i dpsa)

nowosc - gw2 (brak podzialu klas, kazdy dpsuje, leczy i tankuje)

dungi - w gw2 mamy spank & tank głównie (by nastackowac boony i stackowac aoe), w neverwinter trzeba juz zabrac sie za uniki, za odpowiednie buffy (np lisi spryt by zniwelowac cios ktory zabija na hita), a starczy wspomniec ze nieraz, nie dwa niektorych bossow nie zrobisz bo za maly dps, czy bo tank nie ogarnie kiedy tarcze dzwignąć xD

Generalnie powiem ze jak wolicie pve to neverwinter nie bedzie zlym wyborem, a jak pvp to gw2 jest swietny - tam na arenach wszystko zalezy od skilla gracza - ja elementalista pod 2 daggery umiem tanczyc wokol 4 wrogow na punkcie i jeszcze ich zabic mając ponad polowe hp xD

grałem w obydwie gry, po pierwsze neverwinter przy gw2 wydaje się być wymarłe (trochę osób gra, ale w gw2 to jest pogrom, nigdzie nie widziałem takiej społeczności, nawet w Wowie to tak nie wygląda, mimo że teoretycznie jest więcej grajacych), pvp to chyba oczywiste, że gw2, a jeśli chodzi o pve, miałem w neverwinter lvl cap i jak dla mnie - nuda, a gw2 jest masa, ale to masa rzeczy do roboty. W gw2 - zero p2win, w neverwinter, da się grać bez wydawania, ale realna kasa dużo bardziej pomaga. Poza tym w gw2 warto nawet pograć dla samych widoków :) Mnie jeszcze nic tak nie wciągnęło.

Od siebie polecę neverwinter, dobre pve, a co do gw2 jakoś mnie nie wciągnął.

Na dodatek mają statki wprowadzić :D

ja oczywiście jestem za Gw2 wszystko jest na wysokim poziomie pve jak i pvp

Osobiście wolę GW2, Neverwinter grindowy klasyk, ale może znudzić, zresztą GW2 podobnie, samemu ciężko się biega po mapkach, ale myślę że jest więcej ciekawszych rzeczy do zrobienia.

gdyby było zamiast Nevewintera TERA lub Wildstar to już było by do zastanowienia :) Neverwinter jest średnią grą porównaniu z WS TERA czy GW2 :)

Lecimy z temem buorąc pod uwagę tylko te dwa tytuły. Co sądzicie o nich. Proszę o szczegółowe argumenty.