New World Gdzie zacząć?

Witam. Chciałem zacząć grę w New World ale z tego co mi wiadomo na wielu serwerach dominuje jedna frakcja więc PvP leży. Wie ktoś może, który serwer ma zbalansowaną ilość ludzi we frakcjach ? Nie musi być to serwer Polski.

Bran : fioletowi maja 5 miast zolci 3 zieloni 2 zmienia sie caly czas w miare rowno

Żodyn. Bo gra nie warta świeczki :slight_smile:

1lajk

Karkar

a jak w ogóle jest z tymi żetonami, które pozwalają zmienić serwer?

Dla nowych ludzi nie ma i nie bedzie za szybko server transfer tokena, wiec wybieraj rozsadnie ;p

Polecam server:
UNINSTAL

1lajk

Polecam utkać pizde jak nie zamierzasz nic wnosic do dyskusji

6lajków

Żaden, bo za kilkanaście dni wychodzi Lost Ark

1lajk

perfect95: Ale wiesz, że nie wszyscy chcą grać w Lost Ark ?

Nie o tym decydujesz :wink:

Zależy jaki serwer cię interesuje i rodzaj rozgrywki na discordzie new world polska możesz zobaczyć listę kompanii i co oferują. https://discord.gg/U9yyw7UC
Oczywiście zapraszam do mojej kompanii jeżeli inny serwer niż polski ci odpowiada.
Więcej informacji w linku poniżej
Reukrutacja Kingdom of Poland

No nie każdy chce grać ale w New World było tyle problemów, że większość ludzi odeszło.Ja sam grałem chwile i przesstałem.Po co chłopak ma kase tracić?

A moze pozwol mu wydawac jego pieniadze na co chce :slight_smile: ?

nie nie pozwalam!

Np jakich problemow? Chetnie poczytam te “twoje” problemy…

1lajk

Kopiowanie golda między innymi gdzie zepsuło całkiem ekonomie i mase innych bugów oraz exploitów.Był też taki exploit, że gość na PvP każdego na 1 hita zabijał

straszne są te wasze komentarze. Pytanie nie pada “czy grać w NW?” tylko “gdzie grać w NW?” i szczerze, Wasze zdanie na temat samej gry ma najmniejsze tutaj znaczenie a wypowiadacie się… jak banda expertów :D.
Niech już wydają tego waszego LA, to może odechce Wam się spamowania komentarzami… taka ujowa gra a tyle o niej kochacie pisać ;]

Ciężko powiedzieć jaki serwer, musiałoby się trochę ludzi z różnych wypowiedzieć. Ja siedzę na Aquila, niby jakiś balans jest aczkolwiek jest on bardziej między żółtymi a fioletowymi, zieloni… są tacy na “doczepkę” ;].

1lajk

Bran

Komentarz trafny, ale zbędny. Dzbany i tak będą pisać jaki to new world jest słaby.

1lajk