New World Gdzie zacząć?

a jak w ogóle jest z tymi żetonami, które pozwalają zmienić serwer?

Dla nowych ludzi nie ma i nie bedzie za szybko server transfer tokena, wiec wybieraj rozsadnie ;p

Polecam server:
UNINSTAL

1lajk

Polecam utkać pizde jak nie zamierzasz nic wnosic do dyskusji

6lajków

Żaden, bo za kilkanaście dni wychodzi Lost Ark

1lajk

perfect95: Ale wiesz, że nie wszyscy chcą grać w Lost Ark ?

Nie o tym decydujesz :wink:

Zależy jaki serwer cię interesuje i rodzaj rozgrywki na discordzie new world polska możesz zobaczyć listę kompanii i co oferują. https://discord.gg/U9yyw7UC
Oczywiście zapraszam do mojej kompanii jeżeli inny serwer niż polski ci odpowiada.
Więcej informacji w linku poniżej
Reukrutacja Kingdom of Poland

No nie każdy chce grać ale w New World było tyle problemów, że większość ludzi odeszło.Ja sam grałem chwile i przesstałem.Po co chłopak ma kase tracić?

A moze pozwol mu wydawac jego pieniadze na co chce :slight_smile: ?

nie nie pozwalam!

Np jakich problemow? Chetnie poczytam te “twoje” problemy…

1lajk

Kopiowanie golda między innymi gdzie zepsuło całkiem ekonomie i mase innych bugów oraz exploitów.Był też taki exploit, że gość na PvP każdego na 1 hita zabijał

straszne są te wasze komentarze. Pytanie nie pada “czy grać w NW?” tylko “gdzie grać w NW?” i szczerze, Wasze zdanie na temat samej gry ma najmniejsze tutaj znaczenie a wypowiadacie się… jak banda expertów :D.
Niech już wydają tego waszego LA, to może odechce Wam się spamowania komentarzami… taka ujowa gra a tyle o niej kochacie pisać ;]

Ciężko powiedzieć jaki serwer, musiałoby się trochę ludzi z różnych wypowiedzieć. Ja siedzę na Aquila, niby jakiś balans jest aczkolwiek jest on bardziej między żółtymi a fioletowymi, zieloni… są tacy na “doczepkę” ;].

1lajk

Bran

Komentarz trafny, ale zbędny. Dzbany i tak będą pisać jaki to new world jest słaby.

1lajk

Fakt. Nie wypowiedzieliśmy się na pytanie tu kolegi, chcemy jednak go przestrzec przed graniem i wydaniem niepotrzebnie kasy na grę, do której nie warto startować. Nikt tu nie napisał o tym, że NW jest słaby (przynajmniej nie bezpośrednio) a wy tzw. “dzbany” broniące tego tytułu, przy tym wyzywając innych nie wnieśliście nic do tematu.
Nie ma też sensu wypisywać o innych grach jak LA.
Buuli nawet nie próbuje tutaj koledze podpowiedzieć na jakim serwie grać, tylko odpowiada niepotrzebnie na komentarze mojego pokroju. Skoro NW taki świetny to poradź koledze gdzie grać, a nie wyzywasz innych.
A typy co się dziwią “Taaak? A gdzie słaby? Jakie problemy?” są śmieszni, o tylu bugach, exploitach i wadach od momentu wydania gry, nie czytałem tak dużo na tym i innych portalach jak o aferach NW. Konkurować by mógł Cyberpunk, ale to gra singlep.
Także skończcie waść siać ferment i szkalować inne gry, skoro wasz broniony tytuł nawet nie jest dobry.

a Ty w ogole grales w ta gre czy tylko pierdolisz bo widziales cos na YT, bo brzmi jak bys nie gral ^^

Tak

Asgard - jeden z większych serwerów, nie ma szans żeby umarł. Ostatnio trochę maruderzy dominują, bo sporo żółtych zmieniło frakcję, ale ogólnie sytuacja na mapie jest dynamiczna.

Małym minusem może być to, że paroma największymi kompaniami są Rosjanie, przez co jest mniejszy wybór kompanii pod udział w wojnach (wcześniej całe Przymierze było rosyjskie).