[New World] Kompania PERUN - Rekrutacja

Witam.

Szukasz miejsca dla siebie lub swojej grupy znajomych?
Zapraszamy do Kompanii Perun.

Zależy nam na dobrej zabawie i miłej atmosferze.
Dbamy o zachowanie kultury osobistej i pewnego rodzaju dojrzałości, stąd przeprowadzamy rozmowy rekrutacyjne i stawiamy na osoby powyżej 18-tego roku życia, choć nie ma przeszkód, by dla nieco młodszej osoby zrobić wyjątek, jeśli wywrze na nas dobre wrażenie.

Nie zamierzamy nikomu narzucać jak, bądź jaką bronią/buildem ma grać, choć mamy wielu doświadczonych graczy po kilkudziesięciu godzinach gry i masie przejrzanych poradników, którzy chętnie pomogą nowym osobą znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące rozgrywki.

Mamy aktualnie kilkudziesięciu członków i powoli rośniemy.
Zależy nam na aktywnych graczach i jesteśmy otwarci na propozycje. Staramy słuchać się wzajemnie i dajemy możliwości awansu.

Jeśli myślisz, że chciałbyś do nas dołączyć lub masz jeszcze jakieś pytania zapraszamy na naszego stale rozwijającego się discorda
https://discord.gg/ZfuzXEpvHF

Pozdrawiamy
Zarząd Kompanii Perun

Uwaga Uwaga w owej kompani panuje ogólna dyktatura 2.5 osoby. Co to oznacza dla was w praktyce ? Jeżeli wasz pomysł będzie się różnił z poglądami liderów to wasze wiadomości będą kasowane z prędkością bota bo update a wy zostaniecie usunięci więc jeżeli odpowiada wam “praca” po pracy z durnym szefem który mówi nie bo nie to serdecznie zapraszam i polecam.
Beboki nie gryzą Beboki pożerają !!!

Screenshot_20210917-144252_Discord

Dziękujemy kozi za ten „miły” komentarz, zwłaszcza że zostałeś wyrzucony z kompanii. Najważniejszy jest przecież hejt na drugiego człowieka, bądź grupę, która ma inne poglądy, założenia, wizje.
Nasza kompania jest kierowana przez sztab ludzi, którzy ją założyli i mają własną wizję na jej prowadzenie.

haha takich gildii jest wbrez pozorom sporo gdzie jakieś niedobitki życiowe pracujące na co dzień po biedronkach próbują się dowartościować i tylko ich zdanie się liczy :smiley: olej i szukaj innej Kozi

Nie masz racji n0time4u. Jesteśmy grupa 9 latków, która chce mieć absolutną władze. Dołączając do nas będziecie zmuszani do grania 20h na dobę i oddawania wszystkich zebranych surowców. Jesteśmy tym okrutnym szefem „po pracy”, który was będzie gnębił.

Zapraszamy.