[New World] Rekrutacja do Nosedrills

Bez tytułu

Kompania NoseDrills rozpoczyna rekrutację!!

Świeża, nowa, bez złych nawyków z innych gier MMO kompania szukająca ludzi o podobnych wartościach w New World.

NoseDrills jest kompanią PvPvE, dla każdego coś się znajdzie. Lubisz z przyjaciółmi biegać po lesie i polować na wilki? Proszę bardzo! Od zawsze bójki za garażami nie dawały Ci 100% satysfakcji? Tutaj też coś znajdziesz dla siebie.

Jesteśmy ludźmi w wieku +/- 30 lat. Dlatego też szukamy podobnych do siebie. Nie zawsze jest czas na granie, dlatego chcemy stworzyć miejsce gdzie nie będziesz musiał gonić za innymi. Przyjemność z gry będziesz czerpał własnym tempem, na tyle ile czas Ci pozwoli.

Nie wymagamy tego, abyście mieli doświadczenie z alfy lub bety. Nie każdy lubi inwestować w niesprawdzone gry, albo nie ma czasu na testowanie produktów za kogoś. W takim razie, czego wymagamy?

  1. Wiek +20, ktoś kto już ma coś w głowie, nie będzie obrażał i powoli rozumie życie dorosłych.
  2. Mikrofon oraz Discord. Nasza komunikacja będzie opierała się głównie na rozmowach przez Discord. Służy on także jako forum kompanii.
  3. Poczucie humoru naj najbardziej. Lepiej się śmiać niż płakać.
  4. Doświadczenie w innych grach MMO mile widziane. Dzięki temu będziemy mogli skupić się na dobrym starcie pomijając tłumaczenia.

Będziemy grać na serwerze PL/EN, na DC jest możliwość głosowania jaką frakcją będziemy grać.
NoseDrills.

Jak wspominaliśmy, kompania jest nowa. Musimy od czego zacząć. Dlatego zapraszamy na naszego Discorda: https://discord.gg/z2qaFKYeAZ Do zobaczenia w Aeternum!!!

Witam,
Czy kompania ostatecznie wystartowała? Link do discorda nie działa.

Nie, z powodu małego zainteresowania i braku aktywności osób wcześniej zapisanych.