NEW WORLD rekrutujemy do wydarzenia które się odbędzie 25 sierpnia

Witam zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej gry w new world. Ja wraz z znajomymi uczestniczyliśmy w testach obciążeniowych co nam pozwoliło zdobyć jakieś doświadczenie w tej grze i chcielibyśmy powiększyć nasze grono graczy zakładając kompanię, dlatego też każdy kto by chciał z nami zagrać na serwerach europejskich prosimy aby weszedł na nasz discord https://discord.gg/tFrZTUW i napisał w dziale NW rekrutacji iż chciałby do nas dołączyć po czym się z taką osobą skontaktujemy. 20 sierpnia Będę organizował spotkanie na naszym discordzie omawiając szczegóły dotyczące naszej wspólnej gry, kompani jak i dobrego startu w new world.
Dlatego jeszcze raz zapraszam wszystkich chętnych jak i zainteresowanych albowiem im nas więcej tym lepiej!

@up

@up

@up

@up

@up

@up

ktoś tu nie wie że gra jest przeniesiona na wiosnę przyszłego roku i tylko spamuje forum :).

Jak mnie wpieniają takie cwaniaki które nie wiedzą nic a się wypowiadają, moja rada dla ciebie jeżeli nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj.
25 sierpnia gra będzie dostępna (przez 7 dni) dla osób które ją zakupiły. Więc jest to idealny moment do jej przetestowania.

Po pierwsze wiem że do premiery jest ponad pół roku i to będą testy które nie będą trwały nie długo.
Po drugie co się uda poznać nowych ludzi to się uda, co za tym idzie jak będzie premiera gry to może już będzie dobra ekipa na start co razem graliśmy i być morze zagramy w inne gry po tym wydarzeniu, i lepszym się zapoznaniu.
Zatem nie rozumiem ciebie w żaden z możliwych sposobów co cię tak niby “wpienia” a poza tym jak ktoś się interesował tym tematem to będzie wiedzieć iż to jest tylko przedsmak gry której dopiero będzie.
(a poza tym jak byś wszedł na discorda to ja każdemu mówię że to są testy i zbieram ekipę do zabawy na testach A nie od razu się wypowiadasz sam nie znając tematu)
PS: I nie zakładaj z góry że ktoś niema o czymś pojęcia.

@up

no z taką inteligencją to życzę sukcesów :).
Nawet nie zrozumiałeś ze post @enspot odnosił się do mojej wypowiedzi.

A sam @enspot internetowy fajter obrońca uciśnionych. Nikt nie mówił o braku możliwości przetestowania tylko o tym że gra startuje na wiosnę 2021. Więc nie ma żadnego sensu zbieranie ekipy w sierpniu 2020 roku.

To ty chyba czegoś nie rozumiesz bo widać wyrażanie że to 2 osobne odpowiedzi kierowane do ciebie 1 jest od osoby niezależeń a 2 jest od założyciela tematu który ci opisuję pobudki po co aktualnie zbieram ludzi do gry. Do tego sam Temat nawiązuje do wydarzenia które obędzie jest kurwa wytłuszczone drukiem. Zbieram osoby do wydarzenia na 25 sierpnia to chyba tobie brakuje inteligenci. Po drugie co w tym złego żeby żebrać większa ekipę która będzie miała więcej spostrzeżeń więcej dyskusji na temat dobrego startu. Zawsze można też przecież z takimi ludzi grać do startu gry w inne gry poznać się itp. Więc jedyne co jest bez sensu to jest twój post.
PS. Przepraszam za spam ale jak się widzi niektóre wypowiedzi na tym forum to aż dziw bierze że nawet nie czytają treści tematu i robią niepotrzebny spam.

BloodyReaper Jedna mądra osoba która umie czytać ze zrozumieniem :). Ale mniejsza z tym z tego co słyszałem to ci co zakupili NW na steam to mają możliwość gry aż do premiery(tylko tak słyszałem nie jest to pewna informacja). i przy okazji odświeżam temat.

@Up

@Up

Preview będzie trwał 10 dni, osobiście polecam wybrać server NA, bo Europejski będzie jak zwykle zajebany ruskimi od góry do dołu.
I tak wiem, że ping będzie większy, ale uważam że lepszy wyższy ping i brak Ruskich, niż Ruskie i niski ping, kolejna rzecz, że w 99% tam grający mówią po angielsku.

dzięki za info