New world

Pytanie do obeznanych, czy jeśli kupię new worlda będę mógł grać na becie tej za 3 dni?
oraz jak długo będzie trwała ta beta?

1lajk

Tak a ile to nie wiem ale chyba tyle co beta będzie trwała a potem trzeba czekać znowu do premiery albo następnych testów .
Powiem ci że nie warto kupować już teraz New World bo wiele się jeszcze może zmienić w tej grze .

Chcesz informacji od osób “obeznanych” w temacie, więc jedno od razu Ci zasugeruję nie słuchaj tego gościa.

@Brocho98
Sam nie jestem obeznany w temacie, bo osobiście się grą nie interesuję, ale mam pytanie. Gdzie znalazłeś informację, że za 3 dni ma być jakaś beta? Bo z “szybkiego researchu” jaki zrobiłem wychodzi, że gra jest w stadium Alpha i nigdzie nie znalazłem informacji o żadnej Betcie która ma być za 3 dni.

Nie wiem może tutaj znajdziesz jakieś ważne dla Ciebie informację.
https://www.newworld.com/pl-pl/tester-sign-up

Edit:
Wystarczy trochę poszukać
Screenshot_20210328-073308_Chrome

31 marca zaczynają się europejskie zamknięte alpha testy do których trzeba było się zapisać i liczyć że dostanie się wejściówke. Jak kupisz grę to będziesz mieć gwarantowany dostęp do lipcowej bety tylko po której będzie wipe i premiera 31 sierpnia.

twórcy ogólnie rozdają kluczę do bety każdemu a nie tym co kupili grę. Co jest o tyle super że większość dostają boty i potem masz wysyp kluczy na stronach gdzie się sprzedaje rzeczy. xD zawsze możesz kupić bo chodza w okolicy 20/30zł za klucz zazwyczaj. Ale wciąż to durne że mam od roku kupiony delux a klucza nie dostałem.

No bo nie dostaniesz klucza.
Jeżeli kupiłeś grę na stronie NW to musisz powiązać ją ze steam-em i wtedy jak się zaczną testy beta to automatycznie będziesz mógł grać przez steam.