[New World]

logo_mmorpg_2
Jesteśmy grupą osób, które starają się równoważyć odpowiedzialność w prawdziwym życiu z dążeniem do sukcesu w grze. W Naszej kompanii mamy osoby które są rodzicami, pracują / prowadzą własną firmę, studiują - dlatego chcemy wykorzystać jak najlepiej czas spędzony na wspólnym graniu.

Szukamy graczy PvP/PvE z którymi będziemy mogli zaistnieć w świecie Aeternum - będąc członkiem zorganizowanej koalicji Imperium chcemy kontrolować gospodarkę, dysponować szerokim zakresem umiejętności rzemieślniczych jednocześnie przy tym dobrze się bawiąc :wink:
Obecnie rekrutujemy osoby dojrzałe, które będą angażowały się w rozwój kompanii.
Chcemy, abyśmy wszyscy zorganizowali się i pracowali razem jako zespół - tak, aby była to jedna z lepszych kompanii nie tylko pod względem zdobywania miast i widoczności, ale także jako zgrana grupa ludzi.
Bardzo możliwe, że z racji zainteresowania będziemy formować dwie kompanie, które będą współpracowały jako jedna (pamiętaj, że żadna z tych grup nie będzie lepsza, czy gorsza - to w której wylądujesz nie będzie miało żadnego znaczenia, ponieważ tylko RAZEM stworzymy JEDNOŚĆ).

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Przede wszystkim komunikacji - discord jest tu obowiązkową podstawą
  • Dobrego zarządzania i planowania swojego czasu w grze (wspólne misje PVP, wojny bądź obrona będą miały podane konkretne terminy)
  • Odpowiedzialności i dojrzałości

Najważniejsze abyś potrafił korzystać z przyjemności jakie zaoferuje Ci gra z możliwością “przełączenia się” na tryb “poważny” - ważne wydarzenia dla rozwoju kompanii są bardzo istotne. Poza tym to, co robisz w swoim wolnym czasie zależy już tylko od Ciebie.
Wszyscy chcemy stworzyć jedną z najsprawniej funkcjonujących kompanii, więc pracujmy zespołowo i bądźmy jednymi z najlepszych!
Rekrutacja oraz więcej informacji na Naszym discordzie: https://discord.gg/CTBXvsqWSB
Zapraszamy!