Newbie - czołgi

Cześć.

Dopiero w to zaczynam ale nie chcę marnować expa/kasy tak więc opiszę krótko czego chciałbym od czołgu :

- mobilności

- potężnych obrażeń

- być przydatnym w drużynie

- duży zasięg(przybliżenie też by się przydało)

oraz z jakiej nacji rozwijać dany czołg

Za pomoc w wyborze dziękuję.

Idz w USSR heavy i med jednocześnie jak ci się znudzi to dorób jeszcze SUwaka (TDka)

USSR są mobilne są potężne ale z defem tak sobie jest

PS teraz sobie gram USA Medem TDkiem i T29 Heavy w miedzy czasie robie sobie USSR

Dobra to pójdę med USSR aktualnie

Zobaczymy czy mi podpasują

MagarPL Dobrze gada kv-1 jest zaje** na v tirerze wymiatasz koleś. Jak ci one nie podpasują to może niemieckie TD

Mam Kv-1 i nie daje tyle funu z gry co Hetzer albo Stug 3 ( Td niemieckie) , a no arta niemiecka tez fajna Grille <3

Potem będzie trzeba wybrać med czy heavy ;/

Ciekawe co mi się bardziej spodoba bo co jak co ale czołg ma wyglądać jak czołg ;D

idz w KV1 najpierw a potem decyduj bo tym czołgiem jesteś niezniszczalny i mozna nim naprawde dobrze kase farmić

jeszcze ja mam pytanie lepiej iść w T-150 czy KV-1S???

t-150 dobry pancerz ale slaba mobilnosc, kv-1sport dobra mobilnosc, dobre działo ale lipny pancerz

kv-1s to najlepszy VI tier nie ma innego który dorówna 122mm ;p T150 to jest żart... po za armorem to slaby czołg

"idz w KV1 najpierw a potem decyduj bo tym czołgiem jesteś niezniszczaly"

KV1 jest powolny i jak nie będziesz uważać to cię samobierka upoluje. Jeżeli o wyżej wspomniane atuty chodzi, to mogę polecić francuzy:

ELC AMX (V tier) - małe a wredne - mega szybki, mega kompaktowy, wykop w dziale. Możesz nim prowadzić zwiad, nękać wrogów swoim atomowym na swój tier hitem, bez problemu ściągniesz artylerię wroga na strzała.

Potem generalnie znakomicie mi się grało TD tegoż narodu. Chociaż na VII robią się straszliwie wielkimi kobyłami, które są banalnie łatwe do trafienia z bliska, to masz swoją mobilność, masz swoje ponad 5 metrów lufy rażące przeciwnika z 500 metrów przy pięknym hicie i przeszyciu, dodatkowo VII mają w tej gałęzi 120mm pancerza pod ładnym kątem, na VII i IX jest 150mm, na X masz 180 pod chyba jeszcze mocniejszym nachyleniem z tego, co się orientuję?

A, byłbym zapomniał. Francuskie LT VI+ mają całkiem fajny patent magazynka naboi, co pozwala złożyć bardzo ładny dmg w krótkim czasie. Tylko to trochę ogaru wymaga, lecz jak się nie boisz to praktyka uczyni cuda.

KV-1 wcześniej samo KV było bardzo dobre przed znerfieniem. Teraz tak na prawdę czołgi, które wcześniej kosił bez problemu robią mu kuku. A co do czołgu. Na początkowych tierach możesz poeksperymentować. Bo tak naprawdę nie ma dobrego czołgu dla wszystkich. Każdy lubi coś innego, dlatego też, dla jednego idealnym rozwiązaniem będzie linia niemieckich, dla drugich zaś linia radzieckich. Musisz sam metodą prób i błędów, dojść do tego czym ci się lepiej grać. Według mnie innej metody nie ma.

No chyba że amerykańskie heavy też nie najgorsze.

Ja jestem bardzo zadowolony z amerykańców. Ich heavy są b. fajne. T1 Heavy jest świetny, m6 to samo ( M6 zrobiłem rekord killi :) 11 ) a T29 nie dość że wygląda super, to jest potężne. Oczywiście, mobilność taka sobie, ale pancerz niczego sobie.

A może francuskie ht? Bdr z 90 wymiata

@sparki 100% racji, jedynie t32 aktualnie lipa ze względu na działo, T1HT, M6, świetne czołgi (mimo opini "miętkich")- polecam je,chyba bardziej niż kv1

Witam zaczynam gre w WoT i mam takie pytanie jaki najlepszy czołg dla Newbie

Witam zaczynam gre w WoT i mam takie pytanie jaki najlepszy czołg dla Newbie

Żodyn.

Mi sie najlepiej gra amerykańskimi T29, T32, T34 no i niszczycielami. Ogólnie niszczycielami mi sie dobrze gra :D czy to w usa, czy niemcy, czy ruski.

Się zobaczy :D

Szera, zależy jaki masz styl gry, medy i "lajty" dla lubicych adrenaline :), ciężkie - lubiacych pier**l.... oraz wytrzymałoś, Td- dla cierpliwychć( osobiście polecam medy USA, oraz ciezkie), Grognak T34- on jest juz premium ;)