Newsy na Portalu - prośba

.

Newsy e-sportowe na portalu pojawiają się w niewielkiej ilości. Konkretnie 1 dziennie, w przedziale godzinowym od 9 do 12. Wątpię zatem, czy jest sens wprowadzania funkcji filtrowania informacji, gdy tak mało tego pojawia się na stronie.

Hej,

 

mam do panów: @Chmarus @PefriX @guru @Xaorus prośbę. Czy istnieje możliwość dodania filtrów na portalu, które umożliwiłyby wyłączenie newsów z kategorii eSport? Ja rozumiem, że są na tym portalu osoby zainteresowane eSportem, rozumiem też, że nowy portal eSportivo potrzebuje nieco rozgłosu i to jest wasza metoda na pozyskanie czytelników, wszystko okej, nie mam z tym problemów. Jednak fajnie byłoby abyście dali wybór czytelnikowi waszego portalu co do pokazywanej treści - jeżeli jest zainteresowany zostawi newsy włączone - jeżeli nie to wyłączy. Nie mam nic przeciwko ale irytuje mnie to jak wchodzę sobie z kawką poczytać co tam się dzieje a tu wyskakuje mi zdjęcie jakiegoś młodego faceta z tytułem Drużyna Atomówek ma problemy finansowe czy jakiś tam gracz zmienia drużynę. Tak - nie jestem zainteresowany eSportem czasem obejrzę jakiś meczyk dla relaksu na twitchu i chciałbym mieć możliwość odfiltrowania wiadomości ze świata gier.

 

Co prawda konto założyłem tylko po to aby napisać tego posta bo innej funkcji zgłoszenia rzeczy dotyczących portalu nie widzę dlatego prosiłbym aby @Chmarus usunął moje konto po tym jak zapozna się z owym postem.

 

Dziękuje i pozdrawiam

Nikt Cie nie zmusza do czytania. Jak coś Cie nie iteresuje, to wystarczy zjechać niżej, co zajmuje jakieś dwie sekundy. Nie wszystkie informacje trzeba przyswajać. Zresztą też nie możesz wymagać, że na portalu będą pojawiały się tylko informacje, które akurat Ciebie interesują. Jeżeli coś Cie nie interesuje, to tego nie czytasz i to naprawdę nie jest wielki problem zjechać niżej i zwyczajnie "olać" dany artykuł.

.

Zaraz to Chmarus w ogóle jeszcze jest administratorem tego portalu? xD Ostatni raz był tutaj w połowie lipca a mamy sierpień...

"Dodanie paru linijek kodu"

Jako osoba siedząca w tych tematach trochę mogę cię zapewnić, że dodanie tych "paru linijek kodu" to nie jest 5 minut, zwłaszcza jeśli skrypt całego portalu jest autorski a nie oparty na gotowcach.

Poza tym jeśli faktycznie taki filtr ma się pojawić to ja chce filtrowania artykułów Guru :F

.