Nie mam w co grać

Witam

Ludzie, nie mam dosłownie weny na granie w cokolwiek tęsknie za dobrym MMO, ale skończyło sie na tym, że uruchamiam gry po kolei i po chwili odpuszczam.

Czy ten gatunek umarł? Czy może ja źle szukam?

Mogą nawet zapłacić ,nie jestem przesądny, ale no nic mnie nie może przekonać a grałem prawie we wszystko…

2lajki

Żadnego znaku interpunkcyjnego :roll_eyes:
Też tak mam. Wtedy oglądam yt całymi dniami i czekam. Nie przeskoczysz :wink:

Też czekałem ale pojawiło się Myth of Empire ^^

Może wypaliłeś się w gatunku mmorpg i wydaje Ci się że nic nie ma. Grasz i rzucasz gry, po prostu nie ciągnie Cię do tego jak kiedyś i wydaje Ci się że nie ma nic na rynku.

to sie nazywa depresja lub jesteś bardzo nudna osobą :slight_smile: gry nie pomogą znajdź hobby albo psychologa. Pozdrawiam

Polecam prywatny server Tibii… Tibiantis.online.
Codziennie około godziny 20 jest 300 osób online. To bardzo dużo jak na raptem 5 miast. Serwer bazuje na tibii 7.4, gdzie tibia była najsurowsza. statystyki to 1x wszystko i oryginalna mapa tibii z tamtego czasu. Powiem szczerze, że bawię się jak kiedyś. Każdy krok w mieście to uczucie niepewności, że jak ktoś Cię zabije to tracisz część ekwipunku i cały plecak. gram tydzień i mam 11lvl. Serwer stoi rok czasu, najwyższy poziom nie ma nawet 200lvla. Ciężko o ekwipunek, każdy gold się liczy.
Administracja servera postawiła na nostalgie i jak widać dało efekt. Ludzie grają, bawią się, pkują, dropią. spoty zajęte, wojny o spota. Każdy lvl cieszy, każdy grosz ważny. Administracja servera jest fair pod względem Item Shopa. Właściwie jego braku.
W grze za realne pieniądze można kupić tylko PACC (premium account), który nie jest wymagany. W tibii 7.4 PACC był dodatkiem a nie przymusem. PACC można kupić również za gold w grze od innych graczy i powiem szczerze, że dziennie ktoś oferuje na sprzedaż.
Mało miast daje nam sporo ludzi w tych miastach. Nie czuć pustki.
administracja dodała nowe potwory, nowe miasto. Wszystko utrzymując stary klimat gry. Serdecznie polecam.

Zależy na co stawiasz.

Ale to brzmi jakbyś szukał jakiegoś mitycznego MMO, który da Ci taka sama frajdę jak pierwsze większe MMO na jakie wpadłeś :stuck_out_tongue:

Z sielankowych Rift Online wraca do żywych niedługo. Masz LOTRO, pierwszy sezon mistrzostwa w WoW Classic.
Z polskich MMORPG to Gloria Victis, kupa frajdy, ale głównie z PvP.
Mortal Online 2 można już grać jak chcesz spróbować czegoś mocniejszego

tak naprawde nie szukasz starego mmo, tylko chcesz poczuc sie tak jak kiedys gdy grales w stare gry, moze byles mlodszy bez pracy i zmartwien, moze miales dobrych znajomych z ktorymi grales, ogladasz te stare gry przez pryzmat nostalgii i owczesnej sytuacji, nie znaczy to ze te gry byly jakies lepsze

niedawno znajomy na urodziny sprezentowal mi diablo 2 resurrected, najwiesza zaleta tej gry to ze gra sie jak 20 lat temu, najwieksza wada jest to ze gra sie jak 20 lat temu, fajnie bylo przejsc znowu ale po tygodniu jakos nie ma checi do powrotu bo gra jest praktycznie ta sama a gracz sie zmienil

prawda jest taka ze wow mial 12 mln subskrybentow bo nie bylo konkurencji, zadna gra bez jakiejs rewolucji (typu vr na masowa skale) nie osiagnie juz nigdy takich wynikow, bo ci wszyscy ludzie ktorzy grali w wowa i te 2-3 inne gry ktore byly wtedy rozeszli sie po 20 tytulach ktore dzialaja obecnie

polecam doglebnie zbadac czego oczekujesz od gry i dopiero wtedy szukac a nie chwytac sie byle czego i ciagle byc zawiedziony

3lajki

To może poceluj w coopy, poszukaj tam jakiś ludzi to przypadkiem może sklei ci się jakaś ekipa i będzie lepiej niż samemu latać.

Sprawdź na steam Warfame , może Albion, ESO ? albo czekj na premiere Lost Ark

Może Dungeons and Dragons Online? Najbardziej rozbudowana gra pod względem PvE. Ilość możliwych (i w pełni grywalnych!) buildów powala na kolana, każda postać ma swoją niszę - nawet taki barbarzyńca oprócz siekania wrogów jest w stanie np (dzięki wysokiej sile) wyważać drzwi których inaczej by się nie otworzyło. Paladyn dzięki swojej charyzmie może być świetny w dyplomacji dzięki czemu możesz nawet uniknąć całych, trudnych segmentów/walk.

Same dungeony/raidy są jednymi z lepszych w gatunku, głównie dlatego że nie cackają się z graczami. W danym dungeonie są widma? To bez magii będziesz miał problemy by je pokonać. Na szczęście możesz zabrać ze sobą miecz z obrażeniami od ognia i już nie są takie straszne. Dalej są problemem, ale dasz radę. Podczas gdy mag strzeli błyskawicą i zabije 5 widm w sekundę. Za to gdy spotkasz beholdera to wspomniany mag ma przechlapane z powodu promieni uciszających i usuwających buffy, podczas gdy ty na barbarzyńcy po prostu się rzucisz na niego i go posiekasz w 5 sekund.

Czy gra jest idealna? Nie. Dwa główne mankamenty : praktyczny brak pvp (teoretycznie są arenki, ale nikt ich nie robi), oraz konieczność kupowania dodatków. Przy czym to drugie nie jest obecnie takie straszne, bo wpisując kod “DDOQUESTS2021” (ważne do końca grudnia) dostajesz na stałe wszystkie DLC prócz dodatków, z których pierwsze 3 są obecnie po 99 punktów. Rzeczone punkty zarabiasz w grze wykonując zwykłe questy. Nowsze dodatki są po 2299, co też nie jest takie straszne bo po skorzystaniu z powyższego kodu zanim ograsz wszystko co masz to spokojnie nazbierasz te punkty.

2lajki

Miałem taką samą sytuację kilka lat temu gdy grałem w Path of Exile po 10h dziennie i po paru tysiącach godzin zacząłem mieć dość tej gry więc zacząłem szukać czegoś nowego a także wracać do starych tytułów które kiedyś bawiły a kończyło się na tym że nowe mnie nie interesowały (a przynajmniej tak wtedy czułem) a stare nie dawały tej frajdy co kiedyś. Jeśli nie jest to coś poważniejszego jak stan depresyjny to po prostu polecam dektoks od gier. Zacznij oglądać seriale, anime, filmy w zależności od tego co lubisz i rób spacery co jakiś czas na świeżym powietrzu. Po jakimś czasie u mnie były to około 3 miesiące wróć do gier i zobaczysz że dadzą Ci dużo więcej frajdy niż teraz szukając na siłę ideału który nie istnieje.

4lajki

Albion online, wszystko w temacie. Full loot srogi pvp kontent, gierka na lata. Dozo na czarnych!

Ja jako fan mmorpg najabrdziej podoba mi się gra Path of Exile wiem, że to nie jest mmo prawdziwe ale naprawdę ta gra ma coś w sobie, bo nie chce mi się grać w Wowa,Gw2,Eso,FFXIV a do Poe ciągnie cały czas.

Runescape nobie

Może faktycznie czas to wszystko pieprznąć i poszukać żony

Można coś więcej o tym powrocie Rifta? Bo wersja która była f2p była praktycznie martwa, wersja clasic jaką wypuścili była do dupy i jest martwa xD
Jaki mają pomysł na wskrzeszenie gry?

A ja bym Ci polecił zapłacić ~4zł za Ultimate X-Box Game Pass i na PC masz od zarypania gier za darmo przez 3 miesiące. Jest czas posuchy i dlatego jest to dobry okres żeby wykorzystać ten przestój i ograć kilka gier nawet single player.

O matko jaki patologiczny temat …
P*****sz farmazony, bo sam nie wiesz czego chcesz @Teroe , grałbyś w prawie cokolwiek gdybyś miał kolegów, przecież każdy tak ma…
Poćwicz może rozmawianie z ludźmi i nie bycie ignorantem,
bo bez kontaktu z ludźmi to ja sie nie dziwie że wydaje ci się że nie ma w co grać.
Po prostu sam się oszukujesz non stop, i jeszcze zwiększasz swój problem ignorując istnienie problemu, patologia… to się technicznie nazywa patologia.
Tęsknisz za emocjami przecież, a nie za grą… co za prosty człowiek to oczom nie wierze…

1lajk