(NIE)Obiektywność

Ahh szanowny panie blaumro naprawdę nie wiem czemu pan się na mnie tak uwoził i tylko czyha, żeby mi dać warny

za śmieszne powody i nie wiem też dlaczego. Może ktoś pana tak na mnie nastawił, ale mam to w d*pie i nie o tym mowa,

bo jednak wole zjeść pana.

Chodzi o warna jakoś z początku miesiąca. Dostałem go za niby "OFFTOP" w tym temacie

Chociaż poruszam w poście:

-wyniki innych użytkowników

-partie występujące w tej ankiecie

-ogólny temat polityki

-i kilka mniej ważnych rzeczy

To już podchodzi pod:

4.6. Na forum dopuszczalne jest nieznaczne odbieganie od głównego założenia tematu, jeżeli dyskusja nadal jest z nim powiązana. Należy jednak kierować się wyczuciem i jeżeli dyskusja za bardzo odbiegnie od tematu, wiadomości nie dotyczące wątku zostaną usunięte, a ich autorzy ukarani ostrzeżeniem.

Czy początek tego: "Wypowiedzi nic nie wnoszące do tematu"...

Pomijam już fakt, że na odpowiedź jaśniepana czekam od 9 dni...

Nawet to bym przeżył, ale ostatnia wiadomość zwaliła mnie z nóg.

"Mialeś pochwalić się swoim wynikiem." ... skisłem

Wbijam w temat czy każdy post zawiera wynik użytkownika... oczywiście, że nie, ale warna za to dostałem tylko ja. Co z tego, że temat przez ludzi przeniósł się w ogólną dyskusje o polityce. Nie miałem tam linku do swojego wyniku xD śmieszne naprawdę.

Taki tam obiektywny moderator... więcej takich tutaj

Już wiem czemu dostałem tego warna, bo nie lubie klubiku Anime ojeju "pszeprażam" panie blaumro. Niestety nie trafiłeś na kogoś "słabego" i jeśli już kończą się śmieszne argumenty warto napisać "mój błąd" ściągam warna, ale duma nie pozwala? I muszę pisać znowu skargę.

Informuje również, że zakończam dogadywanie cię co do WARNÓW z moderatorem na PW, bo to nie ma sensu.

17 dni po warnie piszesz zażalenie że dostałem warna, na pisanie skarg masz 1 dzień od warna.

a warn prawidłowy jak wszystkie inne które dostałeś, nie widzę powodu żebyś go nie miał dostać skoro offtopa waliłeś.

Nawet zostałeś zlany przez większość ludzi.

Lindow niby ma wpisane 23 lata, ale jednak tak nie jest. To zwykły dzieciaczek i to taki jeszcze co nic nie wie o bożym świecie. Jak można kierować się tym, że ktoś wpisze swój prawdziwy wiek jeżeli go w/g wpisze? Przykład? Jak ktoś piszę mi taki głupoty..., a co do gramatyki to nie chce mi się jej komentować.Dalej oglądaj te swoje anime tam poruszają tematy polskiej polityki.Samo wypowiadanie się nie jest złe, ale trzeba jednak coś wiedzieć i się tym interesować. Każdy odpowiedzialna i dojrzała osoba ma zdanie na temat Korwina, najczęściej brzmi ono 'błazen".Spytaj się swoich rodziców czemu na niego nie głosują lub wujka/ciotki. Nawet nauczyciela, którzy są chętni do prowadzenia takich konwersacji z uczniami.PS: czekam na lajki
 Offtop ~ blaumro 

Tak bardzo na temat o polityce i ankiecie.

Samo wypowiadanie się nie jest złe, ale trzeba jednak coś wiedzieć i się tym interesować.


Każdy odpowiedzialna i dojrzała osoba ma zdanie na temat Korwina, najczęściej brzmi ono 'błazen".




a w 2 zdaniach zająłem tematy o których mowa :) jest tu wszystko o czym wspomniałem... dodając do siebie resztę jest tu wszystko o czym wspomniałem i żeby cię wykpić zszedłem trochę z kursu...


Ty naprawdę nie umiesz czytać i wyciągnąć sensu, że próbowałem dogadać się z moderatorem na PW, ale najwidoczniej nie idzie? Gdyż ostatnio dostałem kilka komentarzy, że tak to powinienem załatwiać.


patrzysz zbyt płytko


Proszę cię...


oczywiście ty masz ból dupki, bo w tym poście również raczyłem ośmieszać twoje poglądy i zachowanie :)


Na razie to tylko ty masz problemiki chłopczyku ośmieszyłem cię na tym forum tyle razy, że wypłakałeś się i mnie zablokowałeś.


Lecz jesteś taki słaby, że nie wytrzymałbyś bez przeczytania mojej skargi, więc mnie odblokowałeś czy jak? Po co, żeby dalej brnąć? Jak znowu cię zjem to mnie zablokujesz?


Lindow staraj się może kiedyś wygrasz ze mną wymiany słowne.


Punkt zostaje, bo zdecydowana większość wypowiedzi to osobista wycieczka nawet nie do poglądów autora tematu, a do jego wieku, gramatyki (o ironio), zainteresowań (anime) czy wyciągniętych - i również niezwiązanych z wątkiem - wypowiedzi z przeszłości. Proporcjonalnie to podszyta namiastką merytorycznej wypowiedzi nagonka na innego użytkownika, a tego typu posty nie zawierają się w granicach wyczucia, o którym mowa w przytoczonym przez ciebie punkcie regulaminu.

Ostatnio dostałem warna, bo skończyły się sensowe argumenty i trzeba było stwierdzić, że synonimy słowa "pierdziel" to jednak wulgaryzmy. Pozdrawiam gwiazdę, która to wymyśliła.

Gdzie nikt inny nie dostał za to bana.

Chociaż ten wyraz został raczej w mowie potocznej, a według regulaminu to dopuszczalne. Zapomniałem, że jak ktoś wychodzi na głupca to trzeba zmieniać zasady gry.

Tak więc jak to mówi jeden moderator na shoutboxie "zamknij mordę" skoro on tak mówi ja nie mogę być gorszy i raczej jest to dopuszczalne. To po pierwsze.

Niby trochę tekstu, a już was zjadłem... serio niewiele potrzeba. Pamiętam czasy, gdy MMORPG było pomarańczowe i wtedy jakoś bardziej mi się tutaj podobało.

Czy to miało mieć wydźwięk żartobliwy to mnie nie interesujące, bo ja mogę napisać bluzgi i powiem to samo.

Po drugie za takie jak to ty mówisz "wędrówki" i zdecydowana większość, ale nie całość, a w regulaminie jest napisane, że "nie wprowadzające nic" i jeszcze pierzesz mi to o wyczuciu xD.

Niepisane prawo i wyczucie dobry argument ludku tak jak ostatnio lecisz w kulki widzę...

Siedzisz prawie cały dzień na tym forum, ale nie masz czasu na uzupełnienie regulaminu? Brawo takich adminów potrzebujemy, żeby warnowali.

Dopisz sobie to prawo zadziała wstecz jak sądzę po waszych zagrywkach.

Po 3 właśnie przeglądam sobie takie posty rozpisane na 10 zdań i na końcu:

"Co do tematu:

To polecam jeszcze Mario bros".

Niezła "wędrówka" tylko jakoś za to nikt nie dostał warna. Podobnych postów widziałem już kilkadziesiąt i nikt nie miał problemów z ilością wypowiedzi do tematu.

Znowu jestem ten pierwszy. Czuje się zaszczycony.

Po 4 Blaumro czy jak mu tam napisał, że miałem pochwalić się swoim wynikiem i tylko tyle. Oczywiście za, że się nim nie pochwaliłem w poście warna dostałem tylko ja. Ciekawe czemu jak ktoś inny się nim nie pochwalił tylko dyskutował o partiach go nie dostał. Tak więc każdy post powinien w/g niego zawierać link do wyniku ankiety. Jak widzę tak nie jest. Brawo więcej takich adminów i moderatorów.

Dalej już mi się nie chce pisać, bo tak szczerze mówiąc mam gdzieś te warny, ale tak dla zasady.

Zostaw w spokoju Lindow, on już swoje przeżył za przekleństwo. Chcesz pogrążyć użytkownika, ratując się własnym kosztem. Drogi autorze powinieneś jeszcze dostać bana za multikonto, tylko nie wiadomo kim jesteś.

Czy ktoś w końcu może prześwietlić to multi i zestrzelić je z piedestału? Nie mogę być jedynym który ma dość traktowania wszystkich łącznie z administracją z góry, oraz "jedzenie" użytkowników przez Tacosa...

A z Kireia zejdź, on już się swoje wycierpiał tutaj. Nawet za dużo jakby ktoś mnie pytał.

Za takie domniemania tutaj i brak jakichkolwiek dowodów podpadliście mi.

W skrócie proszę o offtopa dla tych panów, bo to nie ma nic wspólnego z tematem.

Moje niby multikonto dobre farmazony.

Chociaż może 5 lat temu zakładałem tutaj konto, ale zapomniałem pasów różnie w życiu bywa.

Chyba, że było ono na portalu, tak czy siak jest od długiego czasu nieaktywne i pewnie usunięte.

I nie jestem w stanie powiedzieć czy zakładałem tutaj czy na portalu i czy w/g zakładałem.

A co do jedzenia administracji i użytkowników.

Gdyby grali czysto i według zasad to może i bym ich szanował jak kilku innych moderatorów, którzy są jednak wartościowi.

Drugi raz naciągają regulamin tylko, żebym miał tego warna to jest śmieszne. Szczerze mam gdzieś te warny, ale takie są zasady.

No i oczywiście lubię jeść.

Dzien pierwszy: Sprawna obsługa forum nadal nie dała offtopa panom obok, ale widziałem jak przeglądają mój temat. Zabawne!

Tak regulamin jest naciągany, zmieniany jest codziennie, abyśmy mieli ciężkawe życie na forum. Już taka rola użytkownika, od zielonego ludka dostajesz ostrzeżenie, więc musisz żyć w spokoju i harmonii z regulaminem.

Za dużo im się wydaje.

Wtedy przychodzi pora naciągnięcia lub wzięcia niepisanego prawa, który jednak w/g norm umów międzynarodowych, traktatu wersalskiego i pokoju w Tylży jest jednak okej.

Koniec tematu i myślą, że wygrali.

Są również przypadki nieobiektywności, hipokryzji i takim nieuczciwym z tego miejsca wysyłam pozdrowienia.

Tutaj nie ma osoby, która pilnuje takich wyżej wymienionych i robią co chcą. Cały portal kłoni się ku upadkowi.

Gdy jednak udowodnię im, że jest inaczej siedzą cicho...

Zostaw w spokoju Lindow, on już swoje przeżył za przekleństwo. Chcesz pogrążyć użytkownika, ratując się własnym kosztem. Drogi autorze powinieneś jeszcze dostać bana za multikonto, tylko nie wiadomo kim jesteś.

Wiesz zgłosiłem ten twój post, a jakoś warna nadal nie masz chociaż on nie ma nic wspólnego z tematem.

Jednak jak się będziesz kłócił to powiedzmy, że jak to powiedział pan PlainLazy

Punkt zostaje, bo zdecydowana większość wypowiedzi to osobista wycieczka

to i tak zasługujesz na warna.

Ponad to ten post widziało już kilku adminów i modów, ale i tak nie dostałeś warna. W następnym poście ich wymienię.

Odpowiedz sobie na to sam jaki tutaj jest poziom...

Zgłosiłem go tak dla przykładu i na ogół tego nie robię, więc wybacz.

Najpierw pieniłeś się, że dostałeś warna bezpodstawnie i chcesz, by zostało to odkręcone. Potem wkurzałeś się, że osoby, które zgłosiłeś, nie dostały warna. Teraz masz problem z tym, że moderatorzy nie reagują na TWOJE płacze i domagania się sprawiedliwości. Czyli tak w skrócie.... O co Ci chodzi? o.o

Jakbyś Ty trzymał jakikolwiek poziom, to może byłoby inaczej. Odrobina kultury zmienia więcej niż mógłbyś sobie wyobrazić. No ale rozmawiamy tutaj z obecnie pięcio letnim dzieckiem(dane na żywo z profilu), które chodzi do pracy i pije alkohol, oraz kiepskiej jakości trollem shoutboxowym.

Taka rada na przyszłość, dorośnij. Dużo łatwiej się wtedy dogaduje z ludźmi.

@Chrisowaty: O to o co zawsze chodzi w takich tematach. "Ja dostałem warna, znaczy że moderacja jest be, nieobiektywna i w ogóle nie powinno jej być, żebym mógł pisać co mi się podoba"

Napadniesz na bank jako kulturalna osoba wyrok 5 lat.

Na ten bank napada osoba, która nie jest kulturalna dostaje 10 lat?

Dobre przykłady widzę. Sprawiedliwość jest jedna. Chyba, że chcesz by osoby z powiedzmy bywalcem mogli sobie przeklinać bez łamania regulaminu... tak to przedstawiasz.

jeśli ktoś patrzy na profil osoby, której nie zna i wierzy we wszystko co tam jest napisane to brawa dla tego pana

Głównie to miała być skarga, ale administracja znowu coś sobie widocznie wymyśliła, więc trzeba było pokazać. Przedtem wygrałem już z 3 argumentami blaumra.

Wyszli na tym na minus i teraz zapanuje cisza, aż wymyślą nowe argumenty.

Wbije jeden moderator stwierdzi, że warn zgodny, bo "naciągnie regulamin" i coś sobie doda. Może nawet prawo zadziała wstecz.

Tak to będzie i zakończy się cała sprawa.

Co co tego czego miała dotyczyć skarga to mojego warna, ale przy okazji pochłonęła trochę szersze tematy jak np:

moje domniemania o hipokryzji oraz nieobiektywności są jak widać w tym temacie poparte dowodami...

kolejny warn, za coś czego w regulaminie po prostu nie ma.

I jakoś tak to się dalej kręci.

Wiesz co są użytkownicy warci bronienia, ale ty do nich nie należysz. Masz problem do forum, potem piszesz o portalu. Gdzie panują inne zasady, wytaczasz bezsensowną wojnę, gdzie nie ma to możliwego sensu. Potem nachodzisz na lindow, a teraz się czepiasz mnie. Co ma wspólnego konstytucja z forum, tu są inne zasady. Każdy użytkownik logując się tu, akceptuje jednocześnie regulamin, który był tworzony z użytkownikami (przynajmniej w części). Jeśli jest poprawka, można zgłosić swój pomysł. Nie musisz mi cytować regulaminy, przeczytałem go uważnie. Jeśli ci sprawię radochę, mogę te jedno ostrzeżenie przyjąć, no i bana na dwa dni. Mi to nie zrobi różnicy, jednak uważam nie złamałem regulaminu.

Pamiętaj jedno, to jest prywatne forum, i jaką sprawiedliwość jaką będzie sobie życzył jego właściciel, taka będzie egzekwowana. Z warnem zgadzają się wszyscy w tym temacie, poza Tobą. Więc może to z Tobą a nie z nami coś jest nie tak?

Jak Ci tak bardzo nie pasuje ten warn, to jest sąd najwyższej instancji, Chmarus. Napisz do niego, na pewno będzie strasznie szczęśliwy, że marnujesz jego czas na zasłużonego warna.

A co ja jestem dziewczyna, żeby mnie bronić? Jak ktoś jest słaby to może iść po kolegów ja do nich nie należę i posiadając tutaj kilku osobową grupkę z którą gram w gry jakoś tego nie potrzebuje.

Gdzie ja tutaj napisał o jakiś sprawach, które wystąpiły na "portalu" bo coś sobie nie przypominam?

To powiedz mi skoro tego nie czujesz czego na temat całej sprawy ma twój post?

"Zostaw w spokoju Lindow, on już swoje przeżył za przekleństwo. Chcesz pogrążyć użytkownika, ratując się własnym kosztem. Drogi autorze powinieneś jeszcze dostać bana za multikonto, tylko nie wiadomo kim jesteś."

Wyzywanie lindowa i moje multikonto to raczej nie na temat... skargi

Stary regulamin przestał obowiązywać i został poprawiony i dodany nowy, więc do czego ty wracasz?

Twojego warna mam gdzieś, ale chodzi o zasady równe dla wszystkich

Administracja próbuje mi wmówić, że jakieś prawo obowiązuje. Okej zgodziłbym się z tym, gdyby to obowiązywało każdego, a nie tylko pojedynczy przypadek.

Tak więc, gdyby nie to, że jestem w stanie wskazać podobne posty jak mój bez jakichkolwiek zastrzeżeń do nich mógłbym go przyjąć na klatę nie mam z tym problemów.

W pierwszej takiej sytuacji jako iż jestem mądrzejszy odpuściłem sobie i nie brnąłem, ale teraz to mogę się kłócić.

Dodajecie to do regulaminu i nie ma problemów, lecz prawo nie działa wstecz.

Skoro w/g Plaina nie mogę się rozpisać więcej na inny temat niż ten główny.

Jednak w/g regulaminu nie mogę napisać "nic" na ten temat.

I dodałem coś na temat ankiety. Powinno być okej, ale jednak naciągnięto regulamin.

Masz problem z wyciąganiem oczywistych wniosków, więc Ci je wypiszę.

Twój warn NIE będzie ściągnięty przez jakiegokolwiek moderatora. 100% osób, które wypowiedziało się w tym temacie i 100% moderatorów, którzy olali Twój płacz wydali jeden osąd: winny.
Co więcej, tylko Ty nie​​ potrafisz zrozumieć, że dyskusja na ten temat została już dawno ucięta. Sam blaumro najwyraźniej dał Ci to delikatnie do zrozumienia, po prostu Cię ignorując.
Jeżeli jednak czujesz się​ aż tak nieziemsko pokrzywdzony z powodu tego, że zasady są egzekwowane w sposób taki a nie inny, to masz tylko dwa wyjścia:

Sąd najwyższej instancji, Chmarus.

albo sayonara.

A co mnie obchodzi osąd użytkowników.

Wskaż mi punkt w regulaminie, który złamałem wtedy pogadamy.

Nie taki osobisty naciągnięty ma być jasno napisane czarno na białym.

Mam pytanie do czego ty teraz dążysz ? Ja tego nie rozumiem, nikt nie może tego pojąć. Dostałeś odpowiedź od PL, nie zdejmuję ostrzeżenia. Wyzwałeś użytkownika kara zasłużona, o czym my w ogóle dyskutujemy.

Przecież na każdym ostrzeżeniu masz napisane, co przeskrobałeś aby takie upomnienie otrzymać.

trzeżenie dodane przez blaumro za Offtop w Barometr Wyborczy 2015.
Dano 1 punktów - wygasają 07 paź 2017 10:22.

Offtop

To, ale się dowiedziałem. Czy ty nadal myślisz, że dostałem warna za wyzywanie użytkownik?

Osoba, która nie umie czytać mnie linczuje brawo. Więcej takich tutaj potrzebuje.

DeimonD przegrałeś już tutaj i nadal mi nie odpowiedziałeś na te pytania. Wymyślaj dalej... i popraw swoje umiejętności w czytaniu

A co ja jestem dziewczyna, żeby mnie bronić? Jak ktoś jest słaby to może iść po kolegów ja do nich nie należę i posiadając tutaj kilku osobową grupkę z którą gram w gry jakoś tego nie potrzebuje. Gdzie ja tutaj napisał o jakiś sprawach, które wystąpiły na "portalu" bo coś sobie nie przypominam? To powiedz mi skoro tego nie czujesz czego na temat całej sprawy ma twój post?"Zostaw w spokoju Lindow, on już swoje przeżył za przekleństwo. Chcesz pogrążyć użytkownika, ratując się własnym kosztem. Drogi autorze powinieneś jeszcze dostać bana za multikonto, tylko nie wiadomo kim jesteś."Wyzywanie lindowa i moje multikonto to raczej nie na temat... skargiStary regulamin przestał obowiązywać i został poprawiony i dodany nowy, więc do czego ty wracasz? Twojego warna mam gdzieś, ale chodzi o zasady równe dla wszystkich

Chrisowaty szuka dalej paragrafów w regulaminie...

Yamijij... ten to co chwile szukał odpowiedzi o czegoś nowego pisze mi o poziomie i kulturze dodaje jakieś słabe porównania ehh i pisze jakieś inne głupotki o braku sprawiedliwości itp.

3vs1 i tak wygrałem. Jestem królem tej gry. Jestem najlepszy.

#remember the name

Tylko już nie piszcie, bo mam bekę.