Niemały problem

Witam. Mam otóż taki problem, kiedyś jeszcze jak grałem w Lige Legend, to przeniosłem swoje konto na serwer turecki. Teraz jak chcę się zalogować, to wyskakuje mi, że ten region jest niedostępny i tutaj nasuwa się pytanie. Czy jest możliwość w jakiś sposób zalogować się na ten serwer aby przenieść konto na na serwer europejski? Czy muszę sprawę załatwiać poprzez support?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!! :)

Wydaje mi się że skoro nie możesz się zalogować z powodu niedostępności dla Ciebie regionu, to musisz kontaktować sie z supportem, chyba że pomoże zmiana IP za pomoca jakiegoś programu, ale tego nie wiem na 100%.

Ustaw sobie tureckie proxy, zaloguj się i kup transfer na Europe .

Ustaw sobie tureckie proxy, zaloguj się i kup transfer na Europe .

no tak łatwiej napisać, trudniej zrobić.

@topic

hmm myślę że naprawdę najlepszym rozwiązaniem będzie napisanie do supportu oni (myślę że odpiszą w miarę możliwości szybko) udzielą najbardziej precyzyjnej odpowiedzi ;) pozdrawiam

Witam. Mam otóż taki problem, kiedyś jeszcze jak grałem w Lige Legend, to przeniosłem swoje konto na serwer turecki. Teraz jak chcę się zalogować, to wyskakuje mi, że ten region jest niedostępny i tutaj nasuwa się pytanie. Czy jest możliwość w jakiś sposób zalogować się na ten serwer aby przenieść konto na na serwer europejski? Czy muszę sprawę załatwiać poprzez support?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!! :)