Niesłuszny ban "za multikonto"

Zakładając, że pomimo odwołania (mail + prywatne wiadomości) i tak nikt się tym nie zainteresuje (chociaż chciałbym się pozytywnie zaskoczyć), próbować zawsze warto :slight_smile:
Krótko mówiąc - automatycznie wlepiono mi banana za rzekome multikonto i tak oto nie mogę komentować pod newsami. Nie, żeby mi na tym jakoś szczególnie zależało, ale chyba nikt nie lubi niesłusznych represji, prawda?
Tylko że no, jakby to ująć…takowego multika nie prowadzę, ani też nie dzielę się obecnym z nikim innym. Różnica IP może co najwyżej brać się z zaglądania na stronkę z różnych urządzeń (w różnych miejscach).

Jeśli chcecie ułatwić mi znalezienie alternatywnego źródła newsów, to śmiało, dalej ignorujcie takie kwestie (skoro prowadzicie specjalnego maila do odwołań od banów, to chyba wypada, żeby choć raz w tygodniu ktoś go odświeżył), jak i inne, mniej palące, ale pewnie leżące na sercu nie tylko mnie:

  • poziom pisania artykułów (mrug guru)
  • poziom kultury oraz zachowania adminów w komentarzach (mrug Xaorus).

Pozdrawiam cieplutko i życzę udanego weekendu,
Shu

tl;dr

-Mają mnie w dupie ;-;
-Równość i tolerancja!
-Panie władzo to nie byłem ja…
-W sumie to ja też mam was w dupie.
-Władza zła! Władza be!
-Pozdrawiam

Papa

Gdybyś był tak uczciwym i przykładnym forumowiczem jak ja to by Cię nie zbanowali
widocznie byłeś niegrzeczny

Tego trzeba było mojemu postowi. Teraz nikt nie musi czytać tych wodospadów tekstu. Admin pewnie by się w połowie zgubił, gdyby nie Ty :wink:

@Shutara Jaki jest nickname twojego drugiego konta? Silnik discourse mógł Cię automatycznie zbanować.
Jako moderator nie mam dostępu do tamtego maila, nie wiem dlaczego nikt nie odpisał Ci na prywatne wiadomości.

Bo tam nikt nie zagląda…juz od dwóch miesięcy piszę w dwóch różnych sprawach. Zero odzewu…

Cóż… spróbuję ogarnąć sobie dostęp do tamtego maila.

@Ksarou mogę Cię jedynie poratować treścią wiadomości, bo tak jak już wspomniałem - nie zakładałem drugiego konta. Przynajmniej nic takiego nie kojarzę. Jeszcze pisałem do Hakushi’ego, widząc że aktywnie pisał newsy i komentował. Też zero odzewu na PW. :slight_smile:

Witaj! Możliwość komentowania dla Twojego konta została czasowo wyłączona. Powód: Multikonto IP: 176.104.183.245.
Blokada wygaśnie: 29.05.2021, 19:44. Blokada wyznaczona przez: DostajeszBana

Nie zakładałeś? To dziwne, bo pod Twoim IP widnieją dwa konta.

PS I żeby nie było. Ja Cię nie zbanowałem. Z ciekawości tylko sprawdziłem w panelu.

Nie chce sie wpierniczac, probowalem znalezc jakies info na temat "@steam.com" i nie moge nic znaleźć w necie. Nigdy nie widzialem nikogo z takim adresem mailowym, a co lepsze, domena steam.com nie jest domena Steam czyli aplikacji jaka dobrze znamy. Steam samo w sobie nie uzywa takiej domeny, nie wiem co tu sie odwala, ale wg mnie powinniscie to zbadac.

PS. Chyba, ze taka ma domene osoba, ktora zalozy konto przez wasza strone za pomoca Steam i potem stwierdzil, ze nie chce nikcu typu 88783098487259293854923 czy inne takie ktore sie pojawiaja na stronie, a ktore sa wlasnie ze steam. Moze nie wiedzial jak usunac to konto i stworzyl osobno inne, z normalnym nickiem ?

Nie wiem, w kazdym badz razie cos tu nie gra

Znalazłem natomiast info na temat IP 176.104.176.0

Jest ono przypisane do jakiejś malutkiej firmy w Krakowie która posiada tylko na oko 2 tysiace adresów którymi pewnie sobie operuje pomiędzy użytkownikami co 1-2 dni tak jak u mnie się to dzieje. Istnieje szansa na to, że ktoś dostał IP osoby poszkodowanej, i tez sie zarejestrował na stornce, albo na odwrót, nie istotne. W każdym bądź razie, samo IP to nie jest dobry wyznacznik tego, czy ktoś używa multi konta czy nie.aaaaa

Nawet nazwa firmy dajaca internet jest hehe :smiley:

1lajk

E tam dziwne; zwyczajnie nie widzę powodu pisania z dwóch kont na jednym portalu. Jeszcze nie mam osobowości wielorakiej :wink:

Tak czy inaczej - skoro widać że to ktoś inny się nawinął i ja również przez to dostałem bana - może to odkręcicie?

Odkręcone.

Miłego komentowania.

1lajk

Hmm, póki co dalej kupa.

Spróbuj teraz.

1lajk

Działa :slight_smile:
Dzięki guru.