Nietypowa prośba

Hejka. mam do was bardzo gorącą prośbę o wykonanie kilku grafik :P Lecz w nietypowych rozdzielczościach. Styl jaki chciałbym na nich mieć to "pixel 2d" czyli coś ala terarria :P Cóż przyznam się szczerze, że jak na razie nie mam czym zapłacić więc jak komuś się nudzi i chce się pobawić grafiką ( co mi nie specjalnie wychodzi), to byłbym wdzięczny. Przechodząc do sedna to byłbym wdzięczny za zrobienie:

  • "Okna" w stylu terraria - rozdzielczość to 200 na 200 pixeli :)
  • przycisku zamknięcia tzw " X " znanego z naszego kochanego windowsa... xD rozdzielczość to 44 na 20 px- tu się zaczyna robić dzinie gdyż prosił bym go w 2 wersjach: zwyczajnej i naciśniętej.
  • Pole tekstowe w tej samej stylistyce bez specjalnych bajerów no może trochę trafy "wystającej" poza jego obręb :) rozdzielczość to 90 na 40 pixeli :D
  • strzałki coś w stylu trójkąta z ps3/4 w stylistyce terrari- rozdzielczość to 20 na 20 pixeli
  • Tzw "slider" tu nic wygórowanego :P tylko rodziałka to 20 na 20 pixeli.

To dosłownie wszyściusieńko czego potrzebuję :)

Um byłbym zapomniał : poprosił bym te obrazki na przeźroczystym tle bo wiecie jak to głupawo wygląda gdy wkłada się obraz do projektu, a białe tło wszystko natychmiastowo przesłania... :P

Do autorów : mogę zaproponować kody z frugo na 300mb pakietu internetu na 3dni tylko nie wiem kiedy kończy się promocja :/ promocja się skończyła :(