Non target

Metin to nie typowy grindownik?
Przecież tam bijesz po miliony mobów dziennie…
Stoisz na spocie i machasz mieczem tylko…

Pisałem wykluczając grindowniki, a ty mi podajesz grindownika. Niezle czytanie ze zrozumieniem.

Jeżeli cukierkowa grafika i rzut izometryczny to dla Ciebie nie problem to MapleStory2 pasuję doskonale do tego opisu. Ostatnio wprowadzili właśnie “Rajdy” ludzie płaczą, że są “za trudne” tutaj masz przkyład:

1lajk

Jak grałem to mesmer był tak kiepskim dps, że się nie opłacało go brać dlatego wszyscy go brali jako tanka, a jako healer to wszedł dopiero teraz chyba, nie wiem.

Marchewka na kiju? Legendary itemy? Po co jak Ascended mają dokładnie takie same staty, tylko jest różnica taka, że ładniej wyglądają i możesz przełączać za free staty na nich. Np. zestaw statów z Berserker na Nomad. Na Ascended sprzęcie też to możesz zrobić, ale już nie za free i musisz wydać matsy/gold na to.

2lajki

Ja od siebie mogę polecić Revelation Online, ma w zasadzie wszystko czego wymagasz:
non-target
faktyczny podział na świętą trójcę (jak szukasz tanka to w 100% wpisuje się w to Vanguard)
sporo raidów i dungów (na pewno nie tyle co w Wowie ale i tak potrafią zmęczyć jeśli chodzi o poziom trudności)
gra jest f2p (narzekającym na p2w polecam poznać określenie pay2progress, jeśli chcesz się skupić na PVE z tego co zrozumiałem to tego nie odczujesz nawet)
Jakbyś miał jakieś pytania co do gry to zapraszam na PW ^^

Maplestory 2 tyle w temacie. Nie ma na rynku innej gry prawdziwie F2P non target z bardzo dużą ilością rzeczy do roboty i klas jak i świetnym pvp

2lajki

Przecież pisze że dla jednego możliwość zmiany statow będzie marchewka, dla innego ta gra nie będzie miała progresu. I nawet przyjąłem ci rację, że jak szukasz mmorpga z progresem w postaci lepszego gearu to tego w GW2 się nie znajdzie. Ale mówienie że marchewki na kiju zupełnie nie ma to zwyczajne kłamstwo.

szczerze to lepiej zostać przy wow-ie. Mówię te ze smutkiem ale wszystko inne Cię zawiedzie. Sam przechodziłem przez wiele tytułów i zawsze coś nie tak. A to brak end game, albo brak trójcy, albo gra oparta o singla … lepiej zostać w wow i poszukać ew. gierki z innego gatunku.

1lajk

No można w sumie tak to nazwać u mnie marchewka na kiju to lepszy sprzęt :slight_smile:

Edit. Jakby dali lepsze itemy z raidów to z chęcią bym powrócił bo przyjemnie się grało.

LOOR GW 2 i wymagający to samo się zaprzecza xD, tak casual MMO to nie widziałem dawno. Wildstar to był MMO który można nazwać było wymagającym a nie tą popierdółke. Śmieszą mnie wielcy obrońcy GW2 xD.

3lajki

niestety, ja pamietam jak zaczynalem w 2015 już wtedy dzieci płakały ze “DEAD game” a potem jeden nowy content open world’owy, nowy raid, primal matrix prime dungi prime raid i dopiero po 3 latach zamknięcie.

1lajk

FF to tab target przecież? autor tematu nie tego szuka :wink:

1lajk

Wymagający mmo to DDO :P. 700 godzin czytania o postaci i theory craftu by potem ją zepsuć i tak i tak… xD

Nie ma chyba gry MMORPG z non-target opiszę tytuły które znam i napisze jakie mają podpunkty które wymagasz

Aion - posiada święta trójce i to wszytko ogromny p2w i tab target

GW 2 - jak dla mnie to raczej action target z umiejętnościami obszarowymi święta trójca jest tylko że niestandardowa b2p bez p2w raid i dungi są

Metin2 - non-target jest świętej trójcy jako tako nie ma ale jest Buff tylko problem w tym że ten Buff to przeważnie alternatywa postać no i brak dung typowo w party

Z tego co widziałem TERA odpada więc nie wiem po co ludzie ja proponują ESO również

Tibia - raczej nie spełnia wymagania

Blade&Soul - również action combat z tego co zauważyłem nie typowego uzdrowiciela dungi są

C9 - non- target jest typowej świętej trójcy nie ponieważ brak klasy są za to postacie lepsze pod pvp normalne dungi i typowe pod survival

Vindictus - to samo co C9 tylko moim zdaniem dużo gorsze pvp

Black Desert - jest non-target trochę kasy trzeba wpakowac no i brak świętej trójcy więc się nie wypowiem bo w sumie ponad rok w tą nie gram to może coś się zmieniło

Ps. Nie rozumiem po co robić jakąś wojnę pod tematem do wpisywania tu chodzi o to żeby napisać jakąś grę przedstawić co w niej jest z wymaganych rzeczy a nie robić jakiś dyskusji która lepsza.

1lajk