None

none

Wbiłem na chwilę żeby zobaczyć…Discord świeci pustkami…Nic nie jest przygotowane. Tylko kilka kanałów GTA V i PoE…jak to zobaczyłem to aż mi słów zbrakło. Właściwie to każdy może coś takiego zrobić, Discord jest darmowy każdy może stworzyć Serwer dać link i powiedzieć wbijajcie. Nie przygotowałeś żadnych fajnych / ciekawych kanałów. Wrzuciłeś tylko link i chodźcie sobie zróbcie wszystko sami. Do kosza.

A gdzie ja Ci spamowałem chłopie? Udowodnij to i pokaż Screeny, albo cofnij te słowa. Wszedłem, rozejrzałem się i wyszedłem lol jaki typ.

No wiesz jak czytasz takie rzeczy, że potrzebujesz moderatorów

to człowiek sobie wyobraża, że jakiś spoko serwer może, że masz wykupione Nitro czy coś a zamiast tego po wbiciu okazuję się, że to jakiś serwer na którym nic nie ma. Także elo i sayonara o7

No no spoko

Już wszystko jasne cześć

Nie no teraz to mnie chłopie odpaliłeś.

Po pierwsze najpierw się przygotowuję wszystko, dopina się na ostatni guzik i dopiero na końcu się reklamuje a nie wypuszczasz jakiś “półprodukt” i jeszcze szukasz frajerów którzy pomogą Ci to rozkręcić.

Ja nie płaczę, ja po prostu wyraziłem swoją opinię na temat tego słabego serwera Discord który próbowałeś zareklamować. Przecież sam tego chciałeś, powinieneś się z tym liczyć, że jak coś udostępniasz na “publicznych” forach to ktoś to oceni bądź wyrazi swoją opinię.

W tym miejscu usunąłeś wiadomość XD ale na szczęście w internecie nic nie ginie
Bez tytułu
Dlatego ostatni raz powtarzam człowieku bez mózgu, jeżeli nie znasz znaczenia pewnych słów to nie używaj ich. Jeżeli twierdzisz, że wszedłem na twój marny serwer Discord i spamowałem tam to udowodnij to, w innym wypadku odszczekaj to w tej chwili.

Zresztą

Usuń też konto i leć do mamusi się wypłakać w rękaw. Co za dzban XDD