Noob Pytanie

Głupie noob pytanie, z ciekawości ostatnio zainstalowałam Dota2 i odnoszę wrażenie że skórki bohaterów są dostępne tylko za real kasę, dobrze widzę? Czy jest może jaki sposób na kupienie innych skinów niż default za ingame?

Skórki wypadają losowo podczas rozgrywek, tj. granie przeciwko botom od określonego poziomu trudności oraz zwykłych meczy, jak i rankingowych.

Tak jak kolega wyżej napisał.

Swoją drogą ceny skórek są różne, ale większość jest w dość niskich cenach jak np. po 3 centy.

Tak jak kolega wyżej napisał.Swoją drogą ceny skórek są różne, ale większość jest w dość niskich cenach jak np. po 3 centy.

Te które teraz dropią to nie można nimi handlować na rynku.

Ale za to dropią teraz całe sety, zamiast pojedynczych itemków.

Te które teraz dropią to nie można nimi handlować na rynku.Ale za to dropią teraz całe sety, zamiast pojedynczych itemków.

Pojedyncze itemy dalej dropią :P

Dropią i pojedyncze itemy i całe sety, zależy od szczęścia. (;

Głupie noob pytanie, z ciekawości ostatnio zainstalowałam Dota2 i odnoszę wrażenie że skórki bohaterów są dostępne tylko za real kasę, dobrze widzę? Czy jest może jaki sposób na kupienie innych skinów niż default za ingame?

Ja się pytam jak osiągnęłaś tą datę XD.

Odpowiedziałaś zanim post się pojawił… ba zanim to forum powstało a internet był powszechny :smiley:

zapytaj modów jak im się udało uwalić cała bibliotekę komentarzy.
btw dzięki reszcie za komentarze [choć odpowiedź dostałam na PW], dopiero teraz bo nie wyświetlało że ktoś w tym wątku odpowiada nie - znowu coś skopali z forum i historią komentarzy :).

Po za ultra rare dropem śmieci po meczu, można chyba nadal dostać za oglądane gier turniejowych. Z tego co pamiętam wypadały losowo dla oglądających, przy istostnym wydarzeniu jak, first blood, jakiś niezły kliling spree, zabicie kuriera itp. Miały one jakąś unikalną jakość i z tego co pamiętam to w opisie przeedmiotu jest za co dostało się dany przedmiot, np gracz X zrobił ultra kill w meczu team A vs team B, czy coś takiego. Nie wiem, czy dalej za to siędostaje, bo nie oglądam nic in game, ale raczej tak.