Noob się pyta jak

Jak zablokować kamerę aby nie uciekała mi w teamfightah?

Normalnie już się odzwyczaiłem po 20 godzinach grania w dote od lola ( w lolu mam ponad 400h) było ciężko, ale nadal mnie wkurza to, że
podczas teamfightów kamera mi ucieka, nie wyhamowuje myszki i idze w góre, albo w dół :(

Próbowałem trzymać F1 ale podczas fighta trzeba mieć wszystkie palce :(

Jednym słowem co w docie odpowiada za Y z Lola?

Nie wiem dokładnie ale możesz wcisnąć 2 razy spacje i wtedy kamera jest na postaci a lepiej to sobie ustaw kamerę pod WSAD tak jest najlepiej

Podwójne kliknięcie lewym przyciskiem myszy na portrecie bohatera daje taki efekt. Portrecie, który jest na prawo od minimapy i na lewo od statystyk i obrażeń postaci na dole. Można byłoby jeszcze konsolę do tego wykorzystać, ale nie znam komendy na ten efekt.

Zmień w opcjach z F1 na spacje,potem w tfach 2 razy na spacje i masz kamere zablokowaną.

Nie wiem, czemu ludzie którzy nie mają pojęcia jak rozwiązać problem, twardo udzielają się do tematu...

Ustawienia-> Akcje jednostek-> przypisz spacje do Akcje bohatera.

Teraz spacja będzie działało jak w lolu.

Tyle w temacie, HF.

EDIT: Co do bloka kamery- nie ma takiej opcji w docie. Osobiście odradzam blokowanie kamery- jeżeli masz 400h przegrane w moba to dawno temu powinieneś zauważyć, że to dobre tylko dla newbie xd

ZAMYKAMY TEMAT

Zamykam

Jak zablokować kamerę aby nie uciekała mi w teamfightah?

Normalnie już się odzwyczaiłem po 20 godzinach grania w dote od lola ( w lolu mam ponad 400h) było ciężko, ale nadal mnie wkurza to, że
podczas teamfightów kamera mi ucieka, nie wyhamowuje myszki i idze w góre, albo w dół :(

Próbowałem trzymać F1 ale podczas fighta trzeba mieć wszystkie palce :(

Jednym słowem co w docie odpowiada za Y z Lola?