[NosTale] Atlantis International Private Server!

Cześć i czołem!
Poznajcie Atlantis – międzynarodowy serwer prywatny gry NosTale! Serwer, który wystartował miesiąc temu (11.04), a my wciąż poszukujemy dzielnych śmiałków do rozpoczęcia przygody! Więcej znajdziecie w tej prezentacji:


Dla leniuszków, którzy od angielskiego się imają, przygotowałam również Polską wersję mojego listu do Was:

Cześć, z tej strony Hishielu, Community Manager Atlantis.

Chciałabym wam przedstawić naszą, administratorską, wizję projektu. Przede wszystkim zaznaczę, że serwer Atlantis jest w pełni wolontaryjną pracą administracji tworzoną myślą “od fanów dla fanów”. System dotacji, który wprowadziliśmy jest na rzecz utrzymania maszyny serwera. Nie czerpiemy więc korzyści z tworzenia gry dla was, dzięki czemu Atlantis można nazwać serwerem f2p, przyjemnym dla społeczności.
Atlantis to serwer czerpiący wszystko co najlepsze ze starszej wersji NosTale. Nie znaczy to jednak, że całkowicie zatrzymaliśmy się na 2010 roku. Atlantis to miejsce, w którym twój postęp rozwija się wraz z tempem rozgrywki. Krótko mówiąc: skupiamy grę na graczu, nie gracza na grze.
Codziennie poprawiamy i dodajemy content do gry. Rozwijamy nasz świat wraz ze sugestiami graczami. Dopasowujemy rozgrywkę pod wasze wyobrażenie “idealnej gry”.
I nie tylko rozrywkę, a system wsparcia graczy, którzy w sprawny sposób mogą porozumiewać się z komunikatywną i otwartą administracją.
Mogłabym wypisać w tej prezentacji wszystkie systemy, które oferuje Atlantis (balance sp, discord webhooks, reputation rework, glacernon rework oraz jeszcze więcej), ale jednocześnie odebrałabym wam przyjemność z poznawania naszego serwera.
Więc, dołączysz do nas kociaku?

Mam nadzieję, że prezentacja przypadła Wam do gustu i zostawiam Was z oto tymi linkami:

https://nostale.atlagaming.eu/

Do zobaczenia na serwerze <3 !

Świeży serwer z dobrym supportem, ciągle rozwijający się pod względem graczy. Sporo eventów i rework glacy, przez co nie jest nudno : )