Nostale Profesja!

Siema mam 25 lvl profy i chce wbić szybko 35 czy macie jakiś sposób żeby szybko wbić profesje ?

grindowanie najkorzystniejszych na twoj lvl misji z tych kamyczków.

grindowanie najkorzystniejszych na twoj lvl misji z tych kamyczków.

Jakich kamyczków WTF ?!

Portale Czasoprzestrzenne

Alez oczywiscie, ze jest latwy sposob co by to szybko wbic. Rob misje glowne, i za kazdym razem kiedy bedziesz otrzymywac nagrode lub bedziesz musial zagadac do NPC-ta, zejdz z karty sp (zgaduje ze biegasz w sp1?). Co ci to da? Za misje dostajesz expa profesji, wiec zamiast otrzymywac go na karcie, przejdzie on do profesji glownej postaci (norm). W taki sposob bedac na 45 lvl (badz 46 - wtedy kiedy robisz sp2), na normie bedziesz mial 32-33 profke, a 2 pozostale levele wbijesz na groszkach lub komecie :) Mam nadzieje, ze jakos pomoglem :o

Ewentualnie nawalaj groszki uzywajac blogoslawienstwa ancelloana (ancka) :)

Alez oczywiscie, ze jest latwy sposob co by to szybko wbic. Rob misje glowne, i za kazdym razem kiedy bedziesz otrzymywac nagrode lub bedziesz musial zagadac do NPC-ta, zejdz z karty sp (zgaduje ze biegasz w sp1?). Co ci to da? Za misje dostajesz expa profesji, wiec zamiast otrzymywac go na karcie, przejdzie on do profesji glownej postaci (norm). W taki sposob bedac na 45 lvl (badz 46 - wtedy kiedy robisz sp2), na normie bedziesz mial 32-33 profke, a 2 pozostale levele wbijesz na groszkach lub komecie Mam nadzieje, ze jakos pomoglem Ewentualnie nawalaj groszki uzywajac blogoslawienstwa ancelloana (ancka)

nie latam bez sp głupi nie jestem tylko mam 25 lvl profy i 41 lvl postaci mając 46 lvl postaci bende miał około 30 lvl profy a 5 lvl profy bende musiał wbijac około 20 godz.

Moze lod?

Groszki, ewentualnie kometa.

Nie wiem jak tam teraz z LoD jest (czy otwarte) ale jeśli otwarte to tam się najłatwiej bije profke tylko wątpię że znajdziesz mocną rodzinę która będzie chciała Cie podexpic bo ze słabą rodziną expienie tam to mordęga.

Ja jak LoD był zamknięty to expilem do około 55 profki na groszkach z anckiem.

Nie uważasz, że gry forumowe to nie najlepsze miejsce na tego typu pytania?... -_-''

Siema mam 25 lvl profy i chce wbić szybko 35 czy macie jakiś sposób żeby szybko wbić profesje ?