Nowa gra CipSoft'u

Siemanko wszystkim, CipSoft chyba szykuje jakąś nową grę która będzie w 3D, szukają Programisty/Grafika z umiejętnościami w Unity o ile dobrze zrozumiałem.

Co myślicie szykuje się Tibia 3D ?

Link do oferty pracy TUTAJ

najpierw niech się zajmą tą tibią którą nie mogą się zająć od xx lat...

niema sie nią co zajmować bo już niby polikwidowali boty i cały czas gre rozwijają.

Sam nie gram grałem do tibi 8.6

Już kiedyś planowali jaką inną gre mmo wydać ale chyba zamietli projekt pod dywan

@Offtop

Pierwszy mój temat/post i odrazu na główną :D

Dziękuje i pozdrawiam administracje / redakcje :)

Gdyby rzeczywiście powstała tibia 3d to byłoby coś mega, zakochałem się w tej grze od drugiego wejrzenia, bo za pierwszym pomyślałem że to jakiś wybryk graficzny i dopiero gdy brat mi pokazał po chwili że ten pikselowy chaos na ekranie to tak naprawdę budynki, potwory i cały świat, to pozwoliłem ukraść sobie pół życia. Z drugiej strony tibia 3d brzmi jak coś bardzo wyimaginowanego, aczkolwiek jakaś tam nadzieja jest. Trzeba czekać :)

Nie wyobrażam sobie jak mogli by przenieść ten tibijski podział świata na "kwadraty" (sqm), który jest podstawą mechaniki w Tibii i to dzięki niemu Tibia ma tak przyjemne PvP i ten aspekt strategiczny (pushowanie, trapowanie, krzaki, mwalle, precyzyjne określanie zasięgu czarów itd.). Co kolwiek zrobią mam nadzieję, że nie będą tego promować jako kolejną edycję Tibii, a jako zupełnie nowy tytuł, bo to co jest genialne w Tibii sprawdza się tylko w "dwóch wymiarach".

zawsze może być 2,5D, widok izometryczny i cały system by sie uchował, bardziej prawdopodobne że jakaś nowa gra bo przeniesienie tego wszystkiego to masakryczna robota.

Nie wyobrażam sobie jak mogli by przenieść ten tibijski podział świata na "kwadraty" (sqm), który jest podstawą mechaniki w Tibii i to dzięki niemu Tibia ma tak przyjemne PvP i ten aspekt strategiczny (pushowanie, trapowanie, krzaki, mwalle, precyzyjne określanie zasięgu czarów itd.). Co kolwiek zrobią mam nadzieję, że nie będą tego promować jako kolejną edycję Tibii, a jako zupełnie nowy tytuł, bo to co jest genialne w Tibii sprawdza się tylko w "dwóch wymiarach".

zawsze mogą wrypać siatkę z heroesów żebyś miał swoje sqm :D

Siemanko wszystkim, CipSoft chyba szykuje jakąś nową grę która będzie w 3D, szukają Programisty/Grafika z umiejętnościami w Unity o ile dobrze zrozumiałem.

Co myślicie szykuje się Tibia 3D ?

Link do oferty pracy TUTAJ