Nowa gra: Ranger's Arcani - start 11 października!

Siemka szukam kogoś zainteresowanego wspólną grą na nowo powstałym modzie na silniku Tibii:

Projekt był tworzony kilka lat i został stworzony zupełnie od zera.

Myślę, że wart jest swojej uwagi. Może jacyś starzy tibijczycy znudzeni klasyczną Tibią zechcą zagrać ze mną? Tworzę klasę prawdopodobniePaladyna. Z tego co wyczytałem, nie ma tu klasycznego trenowania skilli a jest coś w rodzaju drzewka rozwoju z punktami przyznawanymi za każdy poziom jak w Path of Exile.

2019-10-11_161036 2019-10-11_161049 2019-10-11_161106

2lajki

Także sprawdzę, bo zapowiada się fajnie. Niby Tibia, ale nie do końca, grafiki bardzo fajne i gameplay lekko inny. Także polecam.

Polecam chociaż wbić na serwer i przetestować czy nam będzie pasował :slight_smile: do wyboru 6 klas postaci, wszystkie przedmioty i potwory są customowe, jest wiele zagadek. Dobry klimat rpg

No będzie fajnie xD z tej strony Havadoramix, pokrótce uzupełnię informacje: skillowanie zostało zastąpione cechami, które rozwija się według własnego uznania co lvl (siła, kondycja itp.), podobnie rozwija się spelle, dostając jeden punkt umiejętności co lvl. Jest crafting, są gildie, nie ma i nie będzie p2w, ekipa jest miła i chętnie wprowadza pomysły graczy, za bota jest jail na dwadzieścia lat, mapka przepiękna i w 100% własna, no ogólnie cały serwer to wynik wspólnego marzenia całego kolektywu osób.

Panowie moze jakis ts badz diskord ??

A z czego zarobią na serwer? Co jest w itemshopie?

Jak nie ma lvl capa zapewne pogram

Outfity, krysztalek dajacy mega swiatlo, dodatkowe animacje czarow, resetery spelli i cech (do zdobycia tez w grze), runa teleportacji do miasta (10 sekund w bezruchu i bez otrzymywania dmg zeby sie teleportowac), krysztaly teleportacji (porty teleportacyjne sa rozmieszczone w nielicznych, strategicznych miejscach mapy. Trzeba je najpierw na zywo odblokowac, odnajdujac je), ozdóbki, takie rzeczy

Jest discord gry oficjalny, wejdź na strone gry: http://rangersarcani.online/

Aż normalnie obadam dziś wieczorem.

Jeżeli aktualne chętnie z kimś pogram nick w grze Santhis (wiz lvl 19)

podbijam :smiley: gra nadal żyje i na przełomie stycznia/lutego będzie nowy serwer :smiley:
Serdecznie zapraszamy nowych graczy :smiley: