Nowa łatka strony

Dajcie chociaż mozliwosc zmiany tego bialego koloru na pwoiiedzmy granatowy albo czarny...

Guru, ja rozumiem że z czasem idzie się przyzwyczaić do wszystkiego, ale jasne tła stron na ekranach to zło i powinno być eliminowane gdzie się da. Ekran to nie kartka na której ciemny druk na jasnym tle wygląda najlepiej.

Layout mi się podoba.

Mam tylko jedną sugestię.

Zmniejszyłbym okienko kategorii wpisów "Ostatnio na forum"

Generalnie chodzi mi o to, żeby mieściłoby się tam więcej słów w jednej linijce.

Jak dla mnie za jasno, az oczy bolą, troszke ciemniejsze kolory bym prosił.

Mnie się podoba, tylko trochę zbyt jasno.

Trochę szczypie po oczkach ale damy rade chłopaki

Poza ciemniejszym kolorem, jeszcze jedna rzecz trochę razi w oczy. Jest tak cholernie.... pusto. Tak jak ktoś napisał, jakby strona była w trakcie tworzenia i brakowało jakichś elementów. Albo to zepnijcie jakoś do kupy, albo wypełnijcie czymś te wolne przestrzenie.

Kilka minut i można oślepnąc, zdecydowanie poprzedni layout był lepszy

dajcie jakis ciemniejszy kolor, na telefonie sprawdziłem to jest jeszcze gorzej niz na kompie

Pamiętam jak ludzie reagowali na poprzednie layouty, reakcja portalu i odpwoiedz Guru była taka sama- żeby się przyzwyczaić, ale tym razem po prostu jest brzydko.

Ten layout bije wszystkie co do tej pory były, zdecydowanie najgorszy. Kompletnie nieczytelny, chamski i wali po oczach. Po co zmieniać coś co było dobre? To wygląda jakby jakiś 13 latek na szybko robił, to trzeba jakoś bardziej klasycznie z gustem od razu zróbcie drugi tlen 328970840 latających kółek w milionie różnych kolorów i odcieni i wszystko to na białym oczojebnym tle. Litości..

Nie jest zle, wszyscy sie przyzwyczaimy i tak dalej. Ale trzeba tez powiedziec szczerze: ta strona wyglada tak, jakby nie zaladowala sie do konca. Ja, kiedy wbilem na portal dzis rano, odswiezylem strone dwa razy, bo myslalem, ze cos mi sie nie wczytalo. Wydaje mi sie, ze zestawienie bialego z bialym sie gryzie i wsyztsko sprawia wrazenie nieukonczonego.

Co za syf, nic nie widać zlewa się cała strona wszystkie newsy wyglądają jak jeden, tematy na forum z boku ledwo widać, zlagowane jakieś z opóźnieniem się rzeczy aktualizują kto to robił tragedia.

Poprzednio wszyscy narzekali, "za ciemno, za ciemno" , teraz "za jasno, za jasno", mimo to ja jednak bym wolałbym coś ciemniejszego niż ten biały, jak póki co większość.

Ta, a nastepnym razem przy kolejnej zmianie pojawia sie mrugajace literki? Kpicie z uzytkownikow i tyle. Ktos was jeszcze pozwie ze dostal epilepsi przez ten layout. Ocena 0/10. Polecam poszukac innych portali o grach mmo bo ten bije wszelkie rekordy kiczu. Zlinkowal bym 2 polskie portale o mmo, ale regulamin zabrania.

Jest wieczór, otworzyłem stronę- oczy mnie bolą, nie da się do tego przyzwyczaić-powód- odwiedzamy strone raz na jakiś czas, to nie tak, że patrze się na żarówkę 24/h tylko po to żeby się przyzwyczaić zgodnie z waszym widzimisię, nie zrobiliście nawet jeb..ankiety..np. 1 dzien taki layoit na następny inny itd..a tak to...włączam stronę i przesłuchanie czas zacząć...

jak to wyłączyć ? :>

Nie wchodź na portal i tak nic mądrego tam nie ma :P

Ogólnie pytanie brzmi, po co zmieniac coś, co było praktycznie idealne. Nowy desing ssie niemiłosiernie, nie wiem jaki geniusz wpadł na białe tło. Ale niech on już nigdy nic nie wymyśla.

Ogólnie pytanie brzmi, po co zmieniac coś, co było praktycznie idealne. Nowy desing ssie niemiłosiernie, nie wiem jaki geniusz wpadł na białe tło. Ale niech on już nigdy nic nie wymyśla.

haha :D

co do tematu głowna tabela (z newsami) tragedia, po prawo te "boxy" jest okey fajnie wyglądają i przyjemniej się czyta, ale bez jajec z tym białym kolorem, może jeszcze oczojeb... zielony? xD

Zapomniałem dodać, że gorzej się ogląda na telefonie, za biało, za mało przejrzyście, wszystko jakieś takie rozlazłe, się pytam po co to komu było? - jeszcze tak złego laya tu nie było odkąd pamiętam :>