Nowa platforma e-sportowa - poszukuję ludzi do pomocy

Jesteś młodą i ambitną osobą, która interesuje się e-sportem, a także dysponujesz wolnym czasem i masz chęci by dołączyć do grona osób o takich samych zainteresowaniach? Dobrze trafiłeś, ponieważ potrzebujemy takich osób jak Ty!Ogłaszamy pierwszą rekrutację do ekipy naszego serwisu. Szukamy osób kreatywnych, młodych i interesujących się e-sportem, które chciałyby pomóc nam w rozwijaniu się. Jeśli masz wystarczająco czasu, aby dołączyć do nas, koniecznie wyślij nam swoje zgłoszenie.Wymagamy:- dyspozycyjności- znajomości sceny e-sportowej- umiejętności posługiwania się poprawną polszczyznąPoszukujemy osób na stanowiska:- grafik- redaktor- moderator- live stream (komentowanie rozgrywek)Oferujemy:- pomoc w nabraniu doświadczeniaw przyszłości (gdy serwis się rozwinie):- wynagrodzenie z wykonanej pracy- gadgety związane z Electronic Sports Polska- akredytację na organizowane w Polsce imprezy e-sportoweJeśli jesteś wstępnie zainteresowany naszą ofertą, koniecznie skontaktuj się z nami. W swojej wiadomości nie zapomnij dodać kilku słów o sobie, a także załączyć próbki Twoich umiejętności.Kontakt:GG: 4465182E-Mail: m.kardas[at]esportspolska.pl

Adres WWW: http://esportspolska.pl/

Wybaczcie za bezczelną reklamę, ale z tego co zauważyłem to regulamin tego nie zabrania. Tworzę nową platformę eSportową i poszukuję ludzi do pomocy. Uprzedzam wszystkich uszczypliwych, że wiem o istnieniu firm takich jak ESL czy też Allplay. Po co to tworzę? Bo chcę wprowadzić coś świeżego. Zdaje sobie sprawę z tego, że serwis esportowy nie należy do najtańszych, jednak mimo wszystko próbuję.

Póki co w planach mam małe rozgrywki League of Legends i ligę Battlefield 4. Będą to prawdopodobnie turnieje bez nagród, po prostu mamy dość rozbudowany skrypt do organizowania tego i należy go przetestować. Końcem 2013 roku bądź na początku 2014 chciałbym zorganizować coś większego. Pozdrawiam

Życzę powodzenia, projekt ciekawy sam bym się zapisał gdyby nie fakt iż nie trawię gier którymi Wy chcecie się jak na razie zajmować ^^

Ciekawy pomysł. Sądzicie, że dodacie do tego wszystkiego StarCrafta 2 i DOTA 2?

Myślę, że te dwa tytuły, które wymieniłeś są takim "must have" jeśli chodzi o scenę e-sportu. Ja osobiście chciałbym zrobić wiele, jednak niestety na głowie mam wiele ograniczeń. Dodanie każdego kolejnego tytułu wiąże się z kosztami, ponieważ aby zachęcić graczy do gry u nas - należy do puli dodać jakieś nagrody. A dodając fakt, że serwis dopiero jest w fazie przygotowywań, to z pewnością zaraz po premierze będziemy mieli problemy by uzyskać sponsorów do rozgrywek.

Naszym celem obecnie jest liga BF4 (duże zainteresowanie ze względu na to, że to świeży tytuł), a także ww. League of Legends, którego nie trzeba komentować. Mimo wszystko niebawem zajmę się tworzeniem ladderów do tych dwóch tytułów o których wspomniałeś. Ladder to tabela, gdzie użytkownicy mogą rywalizować między sobą (wszystko zostaje po jakimś czasie podsumowane, a najlepsi użytkownicy prawdopodobnie nagrodzeni - zależy jak się potoczą nasze losy odnośnie szukania sponsorów). Dla tych, którzy nie chcą grać wyłącznie 4fun możemy utworzyć ladder, gdzie użytkownicy będą grali między sobą o kredyty - przykładowo koszt meczu to 5 kredytów, więc obie osoby wykładają po 5 kredytów, a zwycięzca zgarnia całą pulę. Jednak wprowadzenie kredytów nie oznacza, że od razu idziemy w tą złą drogę - jest to ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy grają dla nagród i pieniędzy.

Dwa interesujące fakty:

- nie będzie u nas żadnych kont premium ani teraz ani kiedykolwiek

- w całości odcinamy się od Counter Strike 1.6 i Counter Strike: Go

w dote 2?? chyba w sam bys w to gral chlopaki chca sie zajac powaznymi grami typu lol a nie jakies podroby wypuszczone na szybko

Gdybyś miał pojęcie o e-sporcie to wiedziałbyś, że DOTA 2 jest opcją, której się nie pomija. Nawet jeśli nie jestem jej fanem, nie ignoruję tej produkcji. Ma wielu zwolenników i odbiorców. Nowa platforma z całą pewnością ma jakieś wytyczne i rusza w stronę dużych społeczności. Więc LoL, BF4, SC2 i DOTA 2 są czwórką, która powinna zaistnieć.

Co do nagród to nie muszą one być fizyczne. Wielu użytkowników chętnie przyjmie opcję wywiadu, promocji na stronie. Dla niszowych drużyn możliwość zaprezentowania się całej społeczności jest wielką nagrodą. Czymś co pomaga w rozwoju. Dlatego radzę pomyśleć też nad takimi nagrodami. Ekipy, które nie lecą na szybką kasę i myślą o swoim rozwoju będą zachwycone.

Dobrze zrozumiem że się odcinacie od CS 1.6, zresztą jak większość. Jednak to że nie chcecie u siebie dywizji CS:GO jest dla mnie zaskoczeniem, i to wielkim. No ale cóż...

Powodzenia!

Widzę, że konkurencja dla Silver Forge rośnie ^^. Ale dobrze, będzie kogo jechać na zawodach :P

Co do nagród to nie muszą one być fizyczne. Wielu użytkowników chętnie przyjmie opcję wywiadu, promocji na stronie. Dla niszowych drużyn możliwość zaprezentowania się całej społeczności jest wielką nagrodą. Czymś co pomaga w rozwoju. Dlatego radzę pomyśleć też nad takimi nagrodami. Ekipy, które nie lecą na szybką kasę i myślą o swoim rozwoju będą zachwycone.

Wiem to, w ubiegłym roku tworzyłem ligę dla osób chcących rywalizacji w grze Battlefield 3. Mimo, że nie dysponowaliśmy żadnymi fizycznymi nagrodami, to liga cieszyła się dość sporą popularnością, a gracze sami promowali między sobą te rozgrywki. Ekipy były zachwycone mimo swego rodzaju niedociągnięciami z strony organizacyjnej. Mam nadzieje, że w najbliższym czasie uda się coś takiego powtórzyć.

Odnośnie nagród - różnego rodzaju wywiady, gadżety w postaci smyczek czy też nawet zwykła grafika podsumowująca turniej uszczęśliwi niektóre zespoły. Jednak zależy to wszystko od typu tych graczy i ich nastawienia. ;)

Dobrze zrozumiem że się odcinacie od CS 1.6, zresztą jak większość. Jednak to że nie chcecie u siebie dywizji CS:GO jest dla mnie zaskoczeniem, i to wielkim. No ale cóż...Powodzenia!

Możliwe, że była to zbyt pochopna decyzja. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju propozycje i otworzymy sekcję w dowolną grę, która będzie się cieszyła jakimś zainteresowaniem (wymagamy min. 16 osób ). Odnośnie CS: Go, to dodam, że swego czasu byłem bliski stworzenia pierwszej w Polsce sekcji rozgrywek online w tę grę we współpracy z jednym z większych serwisów o tym tytule, jednak pewne sprawy nie pozwoliły mi dokończyć tego projektu, a szkoda. Być może w najbliższych godzinach skontaktuje się z osobami z tamtego portalu i wspólnie z nimi pomyślimy nad jakimś rozwiązaniem.

Widzę, że konkurencja dla Silver Forge rośnie ^^. Ale dobrze, będzie kogo jechać na zawodach

Nie wydaje mi się żeby to była jakakolwiek konkurencja dla ww. Silver Forge, ponieważ my jesteśmy platformą organizującą rozgrywki online. Jednocześnie nie wykluczam w przyszłości otwarcia sekcji DOTA 2 sponsorowanej przez ESP.

Dokładnie, nie chcemy być dla nikogo konkurencją. Chcemy właśnie zjednać wszystkie działalności i wspólnie tworzyć nowe miejsca bitew i spotkań fanatyków gier :)

Życze powodzenia wam!

Gejming ma nas łączyć. Jeśli mamy dwie platformy to super. Będziemy zapewne i rywalizować i razem promować e-sport w kraju :)

Czytam i czytam i oczom nie wierze.

świetny pomysł, trzymam kciuki! B)

Jestem Górnikiem

Dziwi mnie to że nikt nie chce zrobić lig starszych gier, takich jak np. Heroes 3 albo Twierdzy. Po co robić kilka lig tej samej gry, gdy wiadomo że tylko jedna będzie najbardziej popularna.

warn_ico.png
Warn za archeologię. - Might
Jesteś młodą i ambitną osobą, która interesuje się e-sportem, a także dysponujesz wolnym czasem i masz chęci by dołączyć do grona osób o takich samych zainteresowaniach? Dobrze trafiłeś, ponieważ potrzebujemy takich osób jak Ty!Ogłaszamy pierwszą rekrutację do ekipy naszego serwisu. Szukamy osób kreatywnych, młodych i interesujących się e-sportem, które chciałyby pomóc nam w rozwijaniu się. Jeśli masz wystarczająco czasu, aby dołączyć do nas, koniecznie wyślij nam swoje zgłoszenie.Wymagamy:- dyspozycyjności- znajomości sceny e-sportowej- umiejętności posługiwania się poprawną polszczyznąPoszukujemy osób na stanowiska:- grafik- redaktor- moderator- live stream (komentowanie rozgrywek)Oferujemy:- pomoc w nabraniu doświadczeniaw przyszłości (gdy serwis się rozwinie):- wynagrodzenie z wykonanej pracy- gadgety związane z Electronic Sports Polska- akredytację na organizowane w Polsce imprezy e-sportoweJeśli jesteś wstępnie zainteresowany naszą ofertą, koniecznie skontaktuj się z nami. W swojej wiadomości nie zapomnij dodać kilku słów o sobie, a także załączyć próbki Twoich umiejętności.Kontakt:GG: 4465182E-Mail: m.kardas[at]esportspolska.pl

Adres WWW: http://esportspolska.pl/

Wybaczcie za bezczelną reklamę, ale z tego co zauważyłem to regulamin tego nie zabrania. Tworzę nową platformę eSportową i poszukuję ludzi do pomocy. Uprzedzam wszystkich uszczypliwych, że wiem o istnieniu firm takich jak ESL czy też Allplay. Po co to tworzę? Bo chcę wprowadzić coś świeżego. Zdaje sobie sprawę z tego, że serwis esportowy nie należy do najtańszych, jednak mimo wszystko próbuję.

Póki co w planach mam małe rozgrywki League of Legends i ligę Battlefield 4. Będą to prawdopodobnie turnieje bez nagród, po prostu mamy dość rozbudowany skrypt do organizowania tego i należy go przetestować. Końcem 2013 roku bądź na początku 2014 chciałbym zorganizować coś większego. Pozdrawiam