Nowa seria - "Okiem Tatuażysty"

Witam serdecznie.

Od kolejnego weekendu na portalu zacznie się pojawiać cotygodniowa seria artykułów zatytułowanych "Okiem Tatuażysty". Zgodnie z nazwą artykuły będą w zasadzie galeriami wybranych przeze mnie, najciekawszych moim zdaniem tatuaży związanych z konkretną sieciową grą (spośród tych, które uda mi się znaleźć). Każdy artykuł będzie poświęcony jednej, konkretnej grze w raczej przypadkowej kolejności, a zamieszczone zdjęcia będą zdjęciami tatuaży znajdujących się już na ciele - nie będę wrzucał samych wzorów.

Mam do was kilka spraw:

* Jeżeli macie jakieś uwagi, lub pomysły związane z tą serią to możecie mi udzielać wskazówek tutaj, lub przez pw na portalu, lub tutaj na forum - wszelkie podpowiedzi są bardzo mile widziane.

* Jeżeli jesteście posiadaczami takiego tatuażu i chcielibyście, aby znalazł się na łamach portalu to przesyłajcie mi zdjęcia tutaj, lub poprzez portal najchętniej w formie linku. Przesyłając zdjęcie koniecznie napiszcie mi, czy chcecie pozostać anonimowi, a jeżeli nie to napiszcie mi ksywkę, czy imię jakim mam podpisać zdjęcie.

* Na pierwszy ogień pójdzie League of Legends, jeżeli widzieliście w sieci jakieś ciekawe tatuaże z LoLa i uważacie, że muszą pojawić się w takim artykule również podsyłajcie mi linki do nich.

* Piszcie w tym temacie co sądzicie ogólnie o tym pomyśle.

Liczę na waszą pomoc.

Pozdrówka.

Artykuly ale o czym? Fajna inicjatywa ale nie wiem czy przemyslana. Bedziesz w artykule opisywac tatuaze ? "To tatuaz o tematyce LoLa, jest piekny i kolorowy", "To tatuaz a'la D3 ponury itp" Nie wiem czy to sie nie zrobi nudne po jakims czasie, w kazdym badz razie swietny temat na pojedynczy, obszerny artykul. Odpowiednie slowa kluczowe i zdobylby wiekszy ruch niz cala seria.

Takie moje zdanie ale ja sie nie znam.. chociaz.. gdyby seria pisana byla a'la Guru to wszystko mozliwe, ludzie chwytaja sugestie a potem i tak wyzywaja sie nawzajem, wiec who knows. Powodzenia

* Na pierwszy ogień pójdzie League of Legends, jeżeli widzieliście w sieci jakieś ciekawe tatuaże z LoLa i uważacie, że muszą pojawić się w takim artykule również podsyłajcie mi linki do nich.

Skoro to ma być twój artykuł, to wypada samemu poszukać źródeł. D:

Tatuaże wśród 15 latków, nie to nie wypali. Bo portal jest skierowany, do młodszej grupy wiekowej. Ciekawe jak to będzie, jak wstawisz czyjąś twarz bez jego zgody. Przydałby się tutaj VL, on by rozwiązał ten problem.

Kiedyś portal był tylko związanym z mmo, a teraz robi się homo nie wiadomo. Wolałbym zobaczyć jakieś ładne, ciekawe miejsca z mmo, choćby zwariowane postacie. A nie spocone dłonie, może jednak użytkowników przekonasz. Ja tam i tak czytam te newsy, o tych mmo co mnie interesuje.

Skoro to ma być twój artykuł, to wypada samemu poszukać źródeł. D:

- ja już mam źródła gotowe. Chodzi o konkretne "perełki", ulubione wzory, które ktoś z was być może faworyzuje i chciałby, aby się pojawiły, ewentualnie chciałby się pochwalić swoimi dziarami.

Artykuly ale o czym? Fajna inicjatywa ale nie wiem czy przemyslana. Bedziesz w artykule opisywac tatuaze ? "To tatuaz o tematyce LoLa, jest piekny i kolorowy", "To tatuaz a'la D3 ponury itp" Nie wiem czy to sie nie zrobi nudne po jakims czasie, w kazdym badz razie swietny temat na pojedynczy, obszerny artykul. Odpowiednie slowa kluczowe i zdobylby wiekszy ruch niz cala seria.

 

Takie moje zdanie ale ja sie nie znam.. chociaz.. gdyby seria pisana byla a'la Guru to wszystko mozliwe, ludzie chwytaja sugestie a potem i tak wyzywaja sie nawzajem, wiec who knows. Powodzenia

- nic nie będę opisywał, bo tatuaż jaki jest każdy widzi. Moje opisy się ograniczą do autorów/właścicieli. Nie zamierzam oceniać czy wydawać osądów o poszczególnych projektach. A co do pojedynczego artykułu i tego, ze dzięki obszerności zdobędzie wyświetlenia to się tutaj nie zgodzę - mój ostatni artykuł nad którym przesiedziałem pół nocy zdobył mniej wyświetleń, niż niektóre newsy, które mają jedno - dwa zdania w treści, albo tytuły w stylu "zgadnijcie co to za gra" w które ludzie klikają z chęci poznania danej gry, bo jej nazwa nie pojawia się ani w tytule, ani w opisie. Osobiście nie lubię takich zagrywek i wolę wykładać kawę na ławę, więc będzie jak zaplanowałem.

-Cały "artykuł" to ma być bardziej galeria w rodzaju takich jakie klepie Guru w związku z Cosplay'em. Co tydzień jest inna gra - inna modelka, tak samo ma być i w tym wypadku. Przy tej serii Guru też się nie rozpisuje, a jednak jest zainteresowanie. Sam osobiście jestem nieco "podziarany" i zawsze chętnie oglądam nowe wzory, więc z chęcią będę nad tym pracował i wiem, że takich osób jak ja jest więcej - nie tracę wiary, że będzie zainteresowanie.

Tatuaże wśród 15 latków, nie to nie wypali. Bo portal jest skierowany, do młodszej grupy wiekowej. Ciekawe jak to będzie, jak wstawisz czyjąś twarz bez jego zgody. Przydałby się tutaj VL, on by rozwiązał ten problem.

 

Kiedyś portal był tylko związanym z mmo, a teraz robi się homo nie wiadomo. Wolałbym zobaczyć jakieś ładne, ciekawe miejsca z mmo, choćby zwariowane postacie. A nie spocone dłonie, może jednak użytkowników przekonasz. Ja tam i tak czytam te newsy, o tych mmo co mnie interesuje.

- portal nie jest skierowany do młodszej grupy wiekowej - na liście gier znajduje się chociażby Whore game, czy wgl opisujemy i przedstawiamy nieraz gry tylko dla dorosłych. Można odnieść wrażenie, że jest on skierowany dla młodzieńców zwłaszcza po komentarzach które pojawiają się pod newsami, ale musisz sam się zastanowić, czy to że przy powiedzmy 3k wyświetleń różnych osób pojawiają się 3-4 niezbyt dojrzałe komentarze to oznacza, że tu wchodzą tylko dzieci? Ja z tego wyciągam wniosek, że tylko ułamek naszych użytkowników komentuje newsy i tyle. Nie można oceniać pozostałych 3 tysięcy osób po komentarzach 3-4 osób. Poza tym decydując się na taką serię założyłem, że własnie przyciągnie ona nowych użytkowników do naszego portalu. Swoją droga z tymi zwariowanymi postaciami to też fajny pomysł.

Kiedyś portal był tylko związanym z mmo, a teraz robi się homo nie wiadomo.

- zauważyłem, że League of Legends to Twoje ulubione mmo, ale tak naprawdę 10 graczy na jednej arenie to nie jest masywna liczba. Moba to nie MMO. Gdyby na portalu pojawiały się tylko informacje o grach stricte MMO to miałbyś tu 1-2 newsy dziennie i to przy dobrych wiatrach. Dla przykładu najlepszy, międzynarodowy serwis mmorpg.com umieszcza newsy o grach offline'owych - zwykłych RPGach, nie mówiąc o mobach, arenowych shooterach i karciankach. Moim zdaniem mmorpg.org.pl jest na dobrym kursie.

Dzięki za wszystkie uwagi i podpowiedzi - czekam na kolejne. :)

Ale kontrowersyjny temat. Chodzi o podejście. Trzeba skumać, że takie artykuły o tatuażach to ta sama półka co fanarty, cosplaye, jakiś wyraz artystyczny związany z grami. Miło widzieć takie rzeczy, widać że te gry jakoś wpływają na ludzi bądź dają im pomysł na ciekawy wzór.

Zwykle takie tematy jak cosplay, fanart, poezja związana z grami itd. gniją w najgłębszych czeluściach forum. W prostych słowach dobrze, że redakcja zwróciła uwagę na to jak bardzo duży aspekt w grach odgrywa sztuka. Gry to sztuka samo jej tworzenie. Graficy, animatorzy, ludzie od fabuły itd. o tych ludziach się często nie mówi tylko o gotowym produkcie jakim jest gra. Fajnie zobaczyć czasami jak to wszystko od kuchni wygląda.

W każdym razie ludzie związanych ze światem gier i sztuki jest full. Te światy się przenikają i są nierozdzielne.

W przyszłym miesiącu postaram się wrzucić Tyraela z Diablo, który pojawi się na łydce kumpla.

Zdobyłeś mało wyświetleń bo kompletnie to ludzi nie interesuje, tak trudno to zrozumieć?, ja tu wszedłem żeby zobaczyć co to i drugi raz już sobie odpuszczę..., tak jak ktoś wyżej napisał kiedyś był to portal mmo, a teraz zaczyna się robić nie wiadomo co i to jeszcze link na stronie głównej
XD

Niestety też do mnie to nie przemawia, ale to wiąże się z faktem iż nie podobają mi się tatuaże same w sobie. Dobrze, że są tworzone jakieś inicjatywy na portalu, choć wolałbym jakieś ciekawe teksty , ciekawostki z gier mmo, jakieś ukryte easter eggi w grach mmo, rzeczy których o danej grze nie wiemy a mogłyby nas zaskoczyć. Jakieś poradniki do popularniejszych tytułów, bo ludzie często mają dylematy co wybrać i pytają na forum. Ludzie często nie wiedzą jaką klasą grać, tak zamiast rozpisywać się na forum, na portalu mieliby np teksty in depths od weteranów danej gry jaka klasa jak się sprawuje w danej grze itp itd. Można by skrzyknąć na forum ludzi chętnych do pomocy, do zrobienia takich poradników, ogłosić jakiś konkurs na owe rzeczy, najlepsze opublikować na portalu. BTW to , że mnie się nie podobają tatuaże, nie znaczy iż chciałbym aby owe artykuły przestały się ujawiać. Wiem iż wiele ludzi lubi taką formę ekspresji siebie, tak samo jak cosplaye, których nie czytam tutaj bo najzwyczajniej tego nie lubie, ale podoba mi się sam fakt inicjatywy, który daje mi do zrozumienia iż na portalu coś się dzieje.

Teraz tylko czekać na "Okiem kasjera z Biedronki".

Do mnie ta koncepcja nie przemawia. Rok, dwa i z portalu zrobi się pudelek czy inny "fajny" site.

Cześć, nazywam się Mateusz.

Swojego czasu miałem okres typowego buntu, gdzie ciągłe życie pod górke sprawialo, ze przyszlosc nie mialo najwiekszego znaczenia i liczylo sie tylko to co jest teraz.

Tatuaże na Ciele symbolizują wiele, lecz dotyczą głównie czasu, w którym ów tatuaż został zrobiony, a nie danej osoby.

Seria "okiem tatuażysty" ma na celu wyśmiewanie takich ludzi za ich błędy.

No niestety, ale serwis mmorpg.org.pl mimo wszystko powinien zrzeszać takich ludzi nie ważny jacy są, a ważne że grają.

Aby unikać sporów na ten temat, wolałbym coś innego.

Dzięki za kolejne odpowiedzi.

Seria przyjęła się bardzo dobrze, zdobywając masę wyświetleń co jest dla mnie znakiem, że warto ją kontynuować. Jako, że są to sprawy bezpośrednio związane z grami MMO, więc jest to jak najbardziej na miejscu na tym portalu i ci, którzy próbują mnie przekonać, że jest inaczej muszą się z tym pogodzić, że mnie nie przekonają, bo fakty mówią same za siebie - na tą chwilę ponad 5000 osób zainteresowało się tym tematem, więc jest to więcej niż w przypadku sporej części newsów bezpośrednio opisujących zagadnienia z konkretnych gier. Jako, że sam lubię tatuaże, więc na pewno ta seria będzie powstawać z przyjemnością :)

Odpowiadam na komentarze:

* Ukryty - tak jak Twój poprzednik, którego cytowałeś narzekasz, że portal odbiega od tematyki gier MMO, co jest nieprawdą, mimo iż w opisie twojego profilu nie ma żadnej prawdziwej gry MMO, więc mogę napisac tylko to co poprzednio - żebyśmy mieli opisywać tylko i wyłącznie gry MMORPG to byłyby tu dwa, góra trzy newsy dziennie i na pewno takie osoby jak Ty, które wolą sieciowe strzelanki czy gry MOBA, od prawdziwych MMORPGów, by do nas nie zaglądały. A wyświetleń ten artykuł zdobył masę, więc to chyba nie ja jestem osobą, która tu czegoś nie rozumie.

* NGK - taka seria istnieje, Guru od czasu do czasu przecież wrzuca newsa z informacją jakie gry można kupić bardzo tanio w biedronkowych promocjach...

* MADejczyk - dla każdego jego tatuaże znaczą co innego. Ja się swoich nie wstydzę i właściwie nie znam nikogo kto by twierdził, że się wstydzi swoich. Jeżeli zrobiłeś sobie jakiegoś buraka, którego się wstydzisz to poza tym, że możesz go poprawić to na pewno nie wrzucałeś jego zdjęcia do internetu więc nie musisz się obawiać, że znajdzie się w moim artykule. Szczerze powiedziawszy to WSZYSTKIE zdjęcia, które się pojawiły w moim artykule pochodziły ze specjalnego forum, na które wrzucali je ich właściciele. Ja przecież tych fotek nie robię ludziom z ukrycia, tylko podsyłam to co sami ludzie zdecydowali się opublikować. Seria ma na celu pokazanie, że niektórzy ludzie mają fantazję i jeżeli są fanami jakiejś gry to stać ich na więcej, niż na hejtowanie gier których nie lubią, a nie wyśmiewanie ich. Twierdząc, że jest ona po to, by wyśmiewać ludzi to tak samo jakbyś twierdził, że każdy news na tej stronie jest po to żeby wyśmiewać, czy producentów gier czy graczy, no bo nie każda gra jest super dobra i nie każda może być powodem do dumy, a niektóre są błędami przeszłości deweloperów, bo byli młodzi jak ją robili i nie mieli odpowiednich umiejętności.

Jeżeli chodzi o spory to dokładnie Ci powiem jak to wygląda - po zamieszczeniu artykułu przez cała noc pojawiały się praktycznie tylko i wyłącznie pozytywne komentarze, gdzie artykuł do rana zobaczyło prawie 2 tysiące osób. Rano i wczesnym południem pojawiło się kilka komentarzy "specjalistów", którzy krytykowali poszczególne wzorki, bo im się nie podobały, ale odnośnie samego artykułu nie zauważyłem negatywnych opinii, a wręcz przeciwnie. Wniosek jest logiczny i nie trzeba nawet głośno tego mówić, bo wiadomo o co chodzi. Tak czy siak nie należę do osób, które łatwo się poddają, a już na pewno nie z powodu opinii kilku na kilka tysięcy osób. Jeżeli na te 5 tysięcy ludzi, kilku osobom taka seria nie pasuje to nie ma problemu, żeby te kilka osób tej serii nie oglądały. Wystarczy nie klikać w newsa i po problemie.

* Perenir - Każda gra ma swoje forum, na którym jest full poradników. Wyobraź sobie poradniki dla samego World of Warcraft - przecież dla tego istnieje masa stron, takich jak chociażby Wowhead. Mi osobiście taki pomysł się nie podoba, zwłaszcza że mamy forum na którym wystarczy, ze ktoś zapyta, a w odpowiedzi ktoś poda mu linka i po problemie. Takich stron z poradnikami jest masa, to nic nowego, a ta seria o tatuażach to coś nietypowego, czego nie znajdziecie na innych stronach - a jej głównym celem jest przyciągnięcie nowych użytkowników, z większą wyobraźnią - takich, których komentarze czyta się z przyjemnością, bo wnoszą coś wartościowego do rozmowy. Poza tym jest w miarę prosta do zrobienia. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego ile pracy wymaga napisanie takiego poradnika, czy chociażby zwykłej recenzji. Tak czy siak zastanawiam się nad kolejną serią, bo w weekendy jest mało newsów i myślę, że przyda się coś ciekawego, ale o tym w innym temacie jak już opracuję plan działania.

* Zygmunt - dzięki za Twoją odpowiedź. To pierwsza w całości konstruktywna i podbudowująca wypowiedź tutaj. Widzę, że wiesz waść o co chodzi i własnie o to samo mi chodzi. :D Szczerze to, gdyby nie Twoja odpowiedź to pewnie w następnej części serii już bym nie wrzucał linka do tego forum, bo zaczynałem odnosić wrażenie, że jest jakieś trendowate.

Pozdrówka :)

Ps. W przyszłym tygodniu będzie Dragon Ball.

Po co czekac caly tydzien prosze bardzo https://www.google.pl/search?q=dragon+ball+tattoos&prmd=inv&tbm=isch&tbo=u&source=univ&fir=EC3Nm-Vphk6_kM%253A%252CMQZoZZ01QJeFwM%252C_%253BEYBv1yc_XnsGEM%253A%252CZEzoejBR1gJrZM%252C_%253BEWDCD7wWMEteMM%253A%252Ceu5lnT6424X7TM%252C_%253Bb04C-AwZuR3ZsM%253A%252CoTVn9HnZmr0kpM%252C_%253Bqobpii4Db_sD9M%253A%252CWDN7gEM2axoKnM%252C_%253BnGMAxRpmTLfLdM%253A%252CMQZoZZ01QJeFwM%252C_%253B2FpBXfeik7f8EM%253A%252CwRElXCvVjztBoM%252C_%253Bp6E_Rfc-Ujo84M%253A%252CmzkA_mPZZAudFM%252C_%253BnbIGoEiTEl7A3M%253A%252CZrH8RRsyGECYhM%252C_%253BBDNUorE0khZysM%253A%252CoTVn9HnZmr0kpM%252C_&usg=__-XEH77JjxPHBQlxC_Exa4OdBzbA%3D&sa=X&ved=0ahUKEwiXpuXRgrbNAhWsE5oKHVYLAbIQ7AkIHg&biw=360&bih=511 mozecie wpisac w google z dopiskiem tatoos

Ukryty miałeś już tu nie wchodzić, bo przecież "kompletnie ludzi to nie interesuje, tak trudno to zrozumieć?", więc WTF?

Ps. Nie przejdą randomowe, wygooglowane wzory. Zamieszczam tylko te opublikowane przez włascicieli z forum, którego nie zdradzę + te podesłane przez was. ;p

Oj tam wystarczy że znajdziesz takie tatuże, które są w pobliżu cycków i temat zyska na wartości :D

A tak na serio, to dla mnie kiepski pomysł, ale może komuś się spodoba

Tatuaże na Ciele symbolizują wiele, lecz dotyczą głównie czasu, w którym ów tatuaż został zrobiony, a nie danej osoby.

Pół na pół jedne dotyczą okresu inne są ponadczasowe. Trendy się zmieniają i już dziewuchy nie robią sobie na ciele imienia chłopaka czy tym podobnych rzeczy. Bo taki tatuaż może stracić swoją ważność. A każdy przemyślany wzór jest na długie lata. Potem się go poprawia lub robi cover.

Seria "okiem tatuażysty" ma na celu wyśmiewanie takich ludzi za ich błędy.

Nie zgodzę się z tym. Wyśmiewać to można babole robione 15lat temu za pomocą silniczka od walkmana, długopisu i struny. Najczęściej po pijaku u kogoś w piwnicy robione. Teraz poziom poszedł tak w górę. Ludzie widząc super wykończone prace na internecie przychodzą i chcą tego samego.

No niestety, ale serwis mmorpg.org.pl mimo wszystko powinien zrzeszać takich ludzi nie ważny jacy są, a ważne że grają.

Tu się zgadzam. Łączy nas granie w gry przez internet. To jest fundament, a ta seria newsów nie odbiega od niego.

Aby unikać sporów na ten temat, wolałbym coś innego.

Muszę zapamiętać ten cytat jak już będę miał twarz i pieniądze to mi się w polityce przyda.

Chyba nadszedł czas żeby sobie w końcu wrzucić logo Hordy na stopę.

Perenir - Każda gra ma swoje forum, na którym jest full poradników. Wyobraź sobie poradniki dla samego World of Warcraft - przecież dla tego istnieje masa stron, takich jak chociażby Wowhead. Mi osobiście taki pomysł się nie podoba, zwłaszcza że mamy forum na którym wystarczy, ze ktoś zapyta, a w odpowiedzi ktoś poda mu linka i po problemie. Takich stron z poradnikami jest masa, to nic nowego, a ta seria o tatuażach to coś nietypowego, czego nie znajdziecie na innych stronach - a jej głównym celem jest przyciągnięcie nowych użytkowników, z większą wyobraźnią - takich, których komentarze czyta się z przyjemnością, bo wnoszą coś wartościowego do rozmowy. Poza tym jest w miarę prosta do zrobienia. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego ile pracy wymaga napisanie takiego poradnika, czy chociażby zwykłej recenzji. Tak czy siak zastanawiam się nad kolejną serią, bo w weekendy jest mało newsów i myślę, że przyda się coś ciekawego, ale o tym w innym temacie jak już opracuję plan działania.

Z całym szacunkiem, ale w zamyśle tego typu rzeczy jest aby dana osoba spędzała na portalu najwięcej czasu, a stwarzanie możliwości do opuszczania strony jest podstawowym błędem jaki często jest popełniony. Ludzie szukają na wowheadzie, owszem ale jest grono ludzi, którzy pytają na forum , ponieważ potrzebują porad po polsku, od innych osób i wspominam o tym iż takie tematy na forum są bardzo cykliczne i pojawiają się w każdym tygodniu.
Zrobienie zestawienia i porównania paru mmo w jednym artykule, czemu nie? Ludzie o to pytają bardzo często, w co mają zagrać. Oczywiście, niech sobie poczytają recenzje, a po obszerniejsze rzeczy niech idą gdzieś indziej, ale po co skoro mogliby dowiedzieć się tutaj na portalu, klikając np w zakładkę, gdzie byłyby takie artykuły. Wiem jak męczące są poradniki, dlatego cenie sobie tego typu formę ekspresji, bowiem pisarstwo to też sztuka , tak jak tatuaże. Nie dobrze zamykać się w obrębie pewnych szkicy i kategorii , ale doceniam fakt iż jakieś kroki milowe zostały już przebyte. BTW z całym szacunkiem Duchu nie unoś się pychą, mówiąc iż parę osób jest nieistotnych, dla Ciebie liczą się tysiące, bowiem tego typu wypowiedzi są odbierane negatywnie i zrażają nie tylko pare osób wyświetlających, ale psują z deka opinię. Popieram większą ilość newsów w weekendy, bo faktycznie nie ma po co tutaj wchodzić przez sobotę/niedzielę.

Dzięki za kolejne odpowiedzi.

Perenir rozumiem o czym mówisz, ale zdaję też sobie sprawę, że to jest mało osiągalna sprawa, chyba, że tak jak mówiłeś ludzie z forum, by się zorganizowali i sami zaczęli budować takie coś. Tyle gier ma swoje działy - na forum jest na to miejsce. Miłą odmianą byłoby zobaczyć taką fajną akcję dla dobra ogółu. Wowhead dla przykładu też jest uzupełniany przez graczy i nikt się na nikogo nie ogląda, a jednak wszystko tam jest najszybciej i najpewniej.

Nie oceniaj książki po okładce. Z tymi kilkoma osobami to ja przecież nie powiedziałem, że dla mnie mogą umrzeć, czy coś w ten deseń. Chodziło mi tylko i wyłącznie o artykuł, bo tak samo nieraz pojawiają się komentarze na portalu, że jakiś news o jakiejś grze nie jest interesujący dla kogoś. Czyli powiedzmy, że miałbym przestać pisać, dla przykładu o World of Warcraft, bo na 5 tysięcy osób, które zobaczą newsa, tylko 20 skomentuje, a z tych 20 dajmy na to, że 8 osób napisze, że WoW to gówno i nie chcą o nim czytać? Moim zdaniem taka "taktyka" byłaby samobójstwem w moim wykonaniu. Po tygodniu nie miałbym o czym pisać, a wy nie mielibyście o czym czytać. To nie ma związku z pychą, a tym którzy widzą to inaczej nie będę tego wyjaśniał, nie po to tu jestem.

Pozdrówka.

Ps. Nie będę już linkował tego tematu, bo to mija się z celem.

Aktualizacja: Seria jest wstrzymana do odwołania. Wszystkich zainteresowanych przepraszam za opóźnienia, ale pracujemy teraz w wolnych chwilach intensywnie nad inną kwestią, która jest teraz priorytetem. Nie będę zdradzał szczegółów póki co, bo już niedługo sami się przekonacie co to za tajemnicza kwestia.

Pozdrówka :)

Ps. W międzyczasie czekam na wasze wzory ;)

Witam serdecznie.

Od kolejnego weekendu na portalu zacznie się pojawiać cotygodniowa seria artykułów zatytułowanych "Okiem Tatuażysty". Zgodnie z nazwą artykuły będą w zasadzie galeriami wybranych przeze mnie, najciekawszych moim zdaniem tatuaży związanych z konkretną sieciową grą (spośród tych, które uda mi się znaleźć). Każdy artykuł będzie poświęcony jednej, konkretnej grze w raczej przypadkowej kolejności, a zamieszczone zdjęcia będą zdjęciami tatuaży znajdujących się już na ciele - nie będę wrzucał samych wzorów.

Mam do was kilka spraw:

* Jeżeli macie jakieś uwagi, lub pomysły związane z tą serią to możecie mi udzielać wskazówek tutaj, lub przez pw na portalu, lub tutaj na forum - wszelkie podpowiedzi są bardzo mile widziane.

* Jeżeli jesteście posiadaczami takiego tatuażu i chcielibyście, aby znalazł się na łamach portalu to przesyłajcie mi zdjęcia tutaj, lub poprzez portal najchętniej w formie linku. Przesyłając zdjęcie koniecznie napiszcie mi, czy chcecie pozostać anonimowi, a jeżeli nie to napiszcie mi ksywkę, czy imię jakim mam podpisać zdjęcie.

* Na pierwszy ogień pójdzie League of Legends, jeżeli widzieliście w sieci jakieś ciekawe tatuaże z LoLa i uważacie, że muszą pojawić się w takim artykule również podsyłajcie mi linki do nich.

* Piszcie w tym temacie co sądzicie ogólnie o tym pomyśle.

Liczę na waszą pomoc.

Pozdrówka.