Nowa w pełni darmowa gra MMORPG 2D

Wita zapraszam Was wszystkich do zagrania w całkowicie darmową grę MMORPG,nie ma u nas żadnych ale to żadnych mikropłatności. Rozgrywka przenosi nas do baśniowej krainy zwanej Faumonia,jednak sama powierzchnia krainy to zaledwie 40% gry,prawdziwe przygody czekają na graczy w niezwykle rozbudowanym systemie podziemii. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z grą.
http://www.faumoniaonline.pl

Napewno sprawdzę !

Nie warto nic na tym forum ogłaszać, bo tu same cioty na utrzymaniu mamy siedzą i zaraz ci powiedzą, że gra wygląda jak gówno.

Bo wygląda jak gówno.
Nie wiem czy to zlepek grafik z neta czy jak, ale wystarczy na screeny popatrzeć i od razu widać że nawet perspektywa nie jest stała.

2lajki

Słaba grafika, kolejna gra przeglądarkowa bez wsparcia dla IOS i Androida, 11 osób online… Nie ma tutaj nic, co miałoby zachęcić do gry.

Java wymagana? W 2021r???

Serio ku**a?XDD

A co, Java w 2021 roku nie jest popularnym językiem programowani? xD Ale zabłysnąłeś…

1lajk

a może jednak warto skoro już ponad 200 osób kliknęło w linka ;p

Ale nie kuźwa na przeglądarkę…

Z tego 190 wyszło od razu po zobaczeniu strony i screenów.

2lajki

To jedyna gra w którą możesz pograć w kameralnym gronie, nie masowo jak w margonem, tibii itd dzięki czemu możesz realnie zadecydować o zmianach w grze. Mimo ze online jest po 15-30 osób to na luzie da się z innymi pogadać i pograć. Z administracją pogadasz bez większego problemu, zaproponujesz coś - jeśli będzie dobre to zostanie dodane, masz błąd - ktoś pomoze ci go rozwiazac. W terazniejszych masowych grach kazdy admin cie olewa i traktuje jak cyferke, tutaj jestes jak kolega ^^
http://www.faumoniaonline.pl

stanowcze nie dla takich gier!

No stary, a pozostałe 10 zwiększyło online prawie o 100%, a to że forumowi napinacze będą wyrażać swoją jakże istotną i ynteligentą opinie po zobaczeniu paru screenów sprawi tylko, że więcej osób zobaczy temat i kliknie ;p

Jezu, ale głupoty piszesz. Czyli nie można wyrazić własnego zdania i powiedzieć prawde? Gra to trup już teraz a za rok nikt w to nie będzie grać

Hastis kumplu gra ma niecały miesiąc,nie gramy dla bycia TOP,gramy dla fun,wielu z Was ta gra napewno sie nie spodoba że względu na chociażby oprawę graficzną ale czy to w tym wszystkim jest najważniejsze? A może klimat i atmosfera rozgrywki.
http://www.faumoniaonline.pl

mamy 2021, nie pierdziel, że grafika się nie liczy, bo jest to właśnie podstawa do budowania klimatu w grze. Atmosfera? Zamknięte grono robiących sobie wzajemnie dobrze (garstki) graczy nie jest żadną atmosferą. Pojechaliście po bandzie i tyle. Ani strona, ani gameplay nie zachęca do spędzania czasu w tej grze. Bądźcie realistami i nie katujcie ludzi swoimi niespełnionymi ambicjami o stworzeniu gry.

Nie tworzymy gry dla mas, nie oczekujemy zrozumienia graczy którzy lubią gry z piękną grafiką,jednak na hejt odpowiem.
U Nas nie ma mikro płatności ani botów a u Was?
http://www.faumoniaonline.pl

Nie ma, bo nikt w to nie gra :joy:

Zapraszam wejść i w linijce chatu wpisać /who
http://www.faumoniaonline.pl

Jednak po wczorajszym sprawdzeniu strony i to że ona nie działa w połowie postanowiłam nawet nie sprawdzać gry.

1lajk