Nowi gracze - pytania

Witam serdecznie. Pytania kieruje do ludzi ktorzy testowali gre w cbt i headstart. Planujemy ze znajomymi zaczac wspolna gre.

1. Czy w grze polozony jest nacisk na gre w party ( dungeony itp ) i czy ostnieje swieta trojca czyli tank, healer i dpsy?

2. Czy jest crafting i czy jest on oplacalny?

3. Czy na max lvlu istnieje cos takiego jak farma czy tylko daily i dzienne lochy a potem nic do roboty?

4. Czy gra jest p2w? Mowie o itemach z csa ktore np zwiekszaja staty postaci, chronia item przed spaleniem itp. Nie mowie o boostach do expa bo kazdy lvl wbije swoim tempem. Pytam o cos na wzor csa z rappelza. Kto kojarzy ten wie o co chodzi.

5. Czy istnieja profesje jak kowal, zielarz itp?

6. Opiszcie swoje pozytywne wrazenia z gry jak mozecie. Co was przyciaga do niej.

Z gory dzieki za odpowiedzi.

1. Dwa razy tak.

2. Tak i nie wiem, bo na razie go tylko "macam". Taki @Kosiauke mógłby pewnie więcej powiedzieć.

3. Zacznijmy od tego, że zanim wbijesz max lvl nawet na obecnym contencie czyli 69 lv, to trochę minie.

4. Niet, zresztą coiny zebrane w grze możesz zamienić na aurumy (walutę item shopowska).

5. Wiem chyba o co Ci chodzi, E ja bym to prędzej pod crafty podciagnela.

6. Huh, tak 99% rzeczy. Podoba mi combat, instancje, to jak bardzo system gildyjny jest rozbudowany, pvp.. Itp.. ^^

Czy crafting jest opłacalny... Nie próbowałem :D Sprzedawałem głównie rzeczy z gatheringu ;)

Witam serdecznie. Pytania kieruje do ludzi ktorzy testowali gre w cbt i headstart. Planujemy ze znajomymi zaczac wspolna gre.

 

1. Czy w grze polozony jest nacisk na gre w party ( dungeony itp ) i czy ostnieje swieta trojca czyli tank, healer i dpsy?

2. Czy jest crafting i czy jest on oplacalny?

3. Czy na max lvlu istnieje cos takiego jak farma czy tylko daily i dzienne lochy a potem nic do roboty?

4. Czy gra jest p2w? Mowie o itemach z csa ktore np zwiekszaja staty postaci, chronia item przed spaleniem itp. Nie mowie o boostach do expa bo kazdy lvl wbije swoim tempem. Pytam o cos na wzor csa z rappelza. Kto kojarzy ten wie o co chodzi.

5. Czy istnieja profesje jak kowal, zielarz itp?

6. Opiszcie swoje pozytywne wrazenia z gry jak mozecie. Co was przyciaga do niej. 

 

Z gory dzieki za odpowiedzi.

1. Tak jest podział na Tank/DPS/Heal

2. Jest, ale jeszcze nie bawiłem się nim.

3. Gram od Early Access a mam dopiero 44 lvl. Od 40 lvl straaasznie według mnie zwalnia expienie. Także nie wypowiem się.

4. Nie ma takich item'ów które dają Ci boosty do statystyk. Są item'y do craftu itd. Które możesz zdobyć z Dungeon'ów itd. Albo jak kolega wspomniał możesz wymienić walutę z gry na walutę z item shopu i na odwrót.

5. Tak

6. Mi najbardziej podoba się system gildii, dungeony, duży otwarty świat, latanie, pk/pvp i siege. Ogólnie dużo opcji w grze już jest, ale są jeszcze zablokowane ze względu na to, że chcą wszystko dopracować, także w przyszłości będzie tylko lepiej. Gra jest nowa możemy liczyć na pewno na jakieś fajne rajdy itd.

Koleżanka * :D

Na headstarcie szło wbić na spokojnie 49/50, niemniej jednak od 40 lvla exp zwalnia dość mocno :) Da się to odczuć

siemanko, jak tu jest z levelowaniem, mam robic questy czy isc od instancji do instancji ?? questy sa mi do czegos potrzebne ??

Rob questy a od 40 lvl i tak bedziez rzygal daily . Bo po za nimi nie ma nic innego do roboty tak naprawde ( i tutaj wcale nie przesadzam ) . Nie mozesz bic mobow bo jest cap , nie mozesz robic dungow bo jest limit wejsc na , pozotaje tylko isc na BG ( ktore tez mna capa ) i od tyle caly end game Revelation ( Nie licze 1 raz w tygodniu siege ktore i tak dla mnie sa totlan porazka od . O ile woogle mozna nazwac to siegem . Przemjmowanie randomowego pkt mapy ktory nawet nie wyglada jak zamek. Do tego wystarczy przesiedziec 100 min i w ostatnich 10 min wleciec na jakis pkt .. GG zamek wasz w 10 min ) ... Nie wiem kto to psial ze gra zmienia sie pod 40 ... Chyba chodzilo o to ze odstajemy daily questy na "trudniejsze" wersje dungow ktore robimy juz od 20 lvl .. Fakt zmiana jak nic ... Sam sprobowlem dalem sie naciaganc "gra zmienia sie po 40 " wiec moje pytanie co sie zmienia ? Bo nie zauwazylem zadnej zmiany po za dojsciem BG do puli daily questow ... Zaluej straconego czasu .. Wiecj jak ktos napisze wam ze "nei znasz gry bo nie grales do 40 lvl " zadajcie mu pyttanie co sie zmienia w takim razie bo ja wbijaac moj 47 nie zauwazylem nic totlanie nic co by sie zmienilo ...

no ja gram moze z 3 h i mam 31 lvl juz tylko no jak potem nie ma rzeczywiscie co robic to tak o xD

A farmienie najlepszego sprzetu? Czy tu nie ma takiego czegos ze trzeba poświęcić paręnaście dni na best seta ?

Tak trzeba tylko ze wlasnie masz na wszytsko capy . Robisz daily ( robisz wspomniane wyzej daily cap ) i tyle . Albo masz wybor zainwestowac w cash shop i kupic wsyztsko co potrzebuejsz tam :)

A pisali ze gra nie jest p2w... Wiec za realna kase moge miec best set bez wkladu czasu?

raczej watpie :P patrzylem na itemshop w grze i sa gowna same, nie ma tam itemow end gejmowych ulepszonych na full bez przesady ;d

do tego zielone Q to daily i weekly, dlaczego mam je po chinsku a nie po angielsku ? xD

Jak nie ma itemow lol ( nie bezsporednio sety ofc gotowe ale ) . Ze skrzynek masz bronze coiny potrzebne do upgradu gearu , ksiazki z skilami , kulki do upgrade skili ... Wiec nie wiem chyab ogladamy dwa rozne IS . Bo to ze nie ma bezposrednio setow +10 do kupienia to hcyab oczywiste ...

Jak nie ma itemow lol ( nie bezsporednio sety ofc gotowe ale ) . Ze skrzynek masz bronze coiny potrzebne do upgradu gearu , ksiazki z skilami , kulki do upgrade skili ...  Wiec nie wiem chyab ogladamy dwa rozne IS . Bo to ze nie ma bezposrednio setow +10 do kupienia to hcyab oczywiste ...

Masz racje ale w koncu gra free2play wiec na czyms musza zarobić:x

Czy crafting jest opłacalny... Nie próbowałem  Sprzedawałem głównie rzeczy z gatheringu 

Podczas gatheringu lecą zarówno itemki typu "Normal" jak i "Magic" (Szare/niebieskie). Niebieskie warto od razu wystawiać ewentualnie zostawić dla siebie bo jest parę questów z których są dobre nagrody a wymagają konkretnych materiałów. Te szare warto przerabiać, są recki które działają w proporcjach 1:1 przy czym nie przerobiony itemek można wystawić za 100-200 coinów a po przecrafceniu nawet ponad 2k :)

Masz racje ale w koncu gra free2play wiec na czyms musza zarobić:x

W sklepie są "przyśpieszacze" typu w ciągu dwóch dni można wyfarmić itemki które podniosą Ci +1 w przedmiocie ale można je też kupić w IS. "Farmić" mam na myśli 1-2h dziennie nie po 20 :D

A farmienie najlepszego sprzetu? Czy tu nie ma takiego czegos ze trzeba poświęcić paręnaście dni na best seta ?

Ja mam pół setu w praktycznie jeden dzień, ale to jedynie mój fart bo wyleciały mi matsy które mają niski drop. Ale ogólnie w tydzień da się wyrobić całe eq na konkretny lvl, wystarczy nie wydawać materiałów i kasy na głupoty.

@Do wszystkich zaczynających przygodę z Revelation Online. Jest system MentorApprentice. Niższy lvl w tym systemie dostaje bonus expik a wyższy punkty wymagane na endgame. Każdy mentor może mieć trzech apprentice i na odwrót, ja mam wolne trzy miejsca na "uczniów" więc zapraszam. A także po dodatkowe info in-game.

Nick w grze: Artayas 49lv Vanguard

Witam serdecznie. Pytania kieruje do ludzi ktorzy testowali gre w cbt i headstart. Planujemy ze znajomymi zaczac wspolna gre.

1. Czy w grze polozony jest nacisk na gre w party ( dungeony itp ) i czy ostnieje swieta trojca czyli tank, healer i dpsy?

2. Czy jest crafting i czy jest on oplacalny?

3. Czy na max lvlu istnieje cos takiego jak farma czy tylko daily i dzienne lochy a potem nic do roboty?

4. Czy gra jest p2w? Mowie o itemach z csa ktore np zwiekszaja staty postaci, chronia item przed spaleniem itp. Nie mowie o boostach do expa bo kazdy lvl wbije swoim tempem. Pytam o cos na wzor csa z rappelza. Kto kojarzy ten wie o co chodzi.

5. Czy istnieja profesje jak kowal, zielarz itp?

6. Opiszcie swoje pozytywne wrazenia z gry jak mozecie. Co was przyciaga do niej.

Z gory dzieki za odpowiedzi.