Nowi gracze - seria pytań

Hej, czy może mógłby mi ktoś powiedzieć w co powinienem celować kiedy mam Grunil set +15, Yurie+15 i Sayiuri+15 na BK ? Powinienem zbierać na Kzarke, Red Nos'a czy może próbować jakoś dalej ulepszać tą Yurie ?

Dzięki i Pozdrawiam

Mam pytanko jest jakiś spis lista outfitów do zdobycia bez wydawania $$? Człowiek się namęczył w tworzeniu postaci a biega w jakichś łachmanach :) Widziałem co nieco, że da się stworzyć jakieś tam stroje ale w tej grze to ciężko jest wykminić na początku sporo rzeczy, jest jakiś poradnik do outfitów, za pomoc bardzo wdzięczny będę :)

Też pytanko, jak jestem pewien, że będę grał daną postacią i klasą to warto wykorzystać te vouchery na -20% wagi i peta? czy często są przeceny np - 40% itp? 2. Jakiego peta bo widzę, że jest za 1100 i 900 i jakoś nie zauważyłem różnicy

Mam pytanko jest jakiś spis lista outfitów do zdobycia bez wydawania $$? Człowiek się namęczył w tworzeniu postaci a biega w jakichś łachmanach  Widziałem co nieco, że da się stworzyć jakieś tam stroje ale w tej grze to ciężko jest wykminić na początku sporo rzeczy, jest jakiś poradnik do outfitów, za pomoc bardzo wdzięczny będę 

Te stroje nie są outfitami, one zajmują miejsce normalnych armorów, także nosisz to albo to.

Też pytanko, jak jestem pewien, że będę grał daną postacią i klasą to warto wykorzystać te vouchery na -20% wagi i peta? czy często są przeceny np - 40% itp? 2. Jakiego peta bo widzę, że jest za 1100 i 900 i jakoś nie zauważyłem różnicy

Pety są tanie, można je też "wyrwać" z AH jak się uda.

Co do zniżek to najdroższa waga będzie dobrym wyborem. Promocje nie są często w BDO, ku temu musi być jakaś okazja konkretniejsza itd.

Hej, czy może mógłby mi ktoś powiedzieć w co powinienem celować kiedy mam Grunil set +15, Yurie+15 i Sayiuri+15 na BK ? Powinienem zbierać na Kzarke, Red Nos'a czy może próbować jakoś dalej ulepszać tą Yurie ?

 

Dzięki i Pozdrawiam

Powiem Ci tak, że gear musi być odpowiedni do spota, musisz mieć czym walczyć i czym zbierać kasę, najlepiej to zmaksymalizować ten element. Dzięki temu szybciej zarobisz na lepszy gear. Jeśli Twój obecny sprzęt nie pozwala na szybką farmę to trzeba to ulepszyć - pamiętaj, że Liverto czy Kzarka to nei tylko koszt broni ale większe koszta naprawy i trudniejsze ulepszanie.

Nie wiem jaką klasą grasz, ale gear zazwyczaj ulepsza się Broń biżu armor offhand.

Te stroje nie są outfitami, one zajmują miejsce normalnych armorów, także nosisz to albo to.

 

 

Pety są tanie, można je też "wyrwać" z AH jak się uda.

Co do zniżek to najdroższa waga będzie dobrym wyborem. Promocje nie są często w BDO, ku temu musi być jakaś okazja konkretniejsza itd. 

 

 

Powiem Ci tak, że gear musi być odpowiedni do spota, musisz mieć czym walczyć i czym zbierać kasę, najlepiej to zmaksymalizować ten element. Dzięki temu szybciej zarobisz na lepszy gear. Jeśli Twój obecny sprzęt nie pozwala na szybką farmę to trzeba to ulepszyć - pamiętaj, że Liverto czy Kzarka to nei tylko koszt broni ale większe koszta naprawy i trudniejsze ulepszanie.

Nie wiem jaką klasą grasz, ale gear zazwyczaj ulepsza się Broń biżu armor offhand.

Jak to wreszcie jest, czy broń preawakening wpływa na dmg po awakeningu? Czytałem o tym ile mogłem i najnowsze informacje mówiły że najmniejszego wpływu nie ma mainhand tylko subweapon ma wpływ.

Jak to jest?

Ktos podpowie co z tego najlepiej zrobic by zarobic jak najwiecej? Poki co zjamowalem sie robieniem piwka ale mam jeszcze inne bajery

what.jpg

Jak to wreszcie jest, czy broń preawakening wpływa na dmg po awakeningu? Czytałem o tym ile mogłem i najnowsze informacje mówiły że najmniejszego wpływu nie ma mainhand tylko subweapon ma wpływ.

Jak to jest?

pokazywałem to na streamie jak ostro w d*pę dostaję kiedy ściągnąłem kazrkę i ubrałem jakąś KREA Staff... bicie mobów w pilaku stało się udręką. Awakening Weapon nie daje nic prócz AP, mainhand weapon daje wszystkie staty, kamienie. Czyli z Kzarki dostajesz ACC i jej bonus plus kamienie, co do AP to wg. obliczeń - niestety najciekawsze obliczenia robił gościu na starym forum, w których fajnie wyliczył ile AP z jakiego źródła jak wpływa na dmg z Awakeningu. Jednym słowem tak.. warto robić broń do góry, nie jako piorytet ale ten TRI trza by mieć.

Z tego co pamietam to 50% ap + gemy + accuracy + bonusy typu att speed kzarki z main handa wplywaja na awakening. Ale generalnie to tak, main hand ma duzy wplyw na dmg awaka, sam poczulem dosc duza roznice gdy sie przerzucilem z duo zarki na tri mimo ze na warku miecza i tarczy wgl nie uzywam do walki.

50% było okrutną bzdurą ; ] tym bardziej, że ludzie kompletnie źle podchodzili do tematu.

Na kompletny dmg z Awakeningowych skilli wpływa 30% main hand weapon i 70% awakening weapon - wywalamy universalne ap - czyli akcesoria, offhand, bonusy i kryształy.

Jest to oczywiście dziwne, bo nie jest tak, że masz np. na moim przypadku 253 ap awakeningowego + 30% z main handu. to jest już suma, dziwnie to wygląda i brzmi ale tak to należy mniej wiecej rozumieć. Różnice zobaczysz jak ściągniesz obecną broń i założysz inną znacznie słabszą.

http://forum.blackdesertonline.com/index.php?/topic/128316-awakening-ap-mainhand-ap-universal-ap-testing/

Fajnie pokazał ile % daje AP na danym źródle, universalne AP daje najwięcej i jest najłatwiejsze do osiągnięcia do pewnego etapu.. dlatego np. jak długo ktoś biega z bronią PRI a nagle skacze na TRI to jednak czuje moc, tak samo jak delevel na PRI jest odczuwalny.

Bardzo fajne testy tutaj gościu przerabiał. Oczywiście jak w każdym teście bez możliwości pracowania na faktycznych liczbach trzeba brać anomalie itd pod uwagę.

Witam,

czy 7 dniowy trial nakłada jeszcze jakieś dodatkowe ograniczenia oprócz tego czasowego? Jeśli kupie na allegro triala to mogę go użyć na starym koncie czy muszę założyć nowe?

nie, jedynie7 dni

Witam od wczoraj testuje sobie 7 dniowy trial w BDO i zastanawiam się nad klasą którą powinienem grać i tu moje pytanie na co zwrócić uwagę przy wyborze, wszystkie klasy wyglądają wspaniale pod kątem wizualnym i mocy umiejętności ale nie wiem na jaką klasę powinien się zdecydować ,

Witam od wczoraj testuje sobie 7 dniowy trial w BDO i zastanawiam się nad klasą którą powinienem grać i tu moje pytanie na co zwrócić uwagę przy wyborze, wszystkie klasy wyglądają wspaniale pod kątem wizualnym i mocy umiejętności ale nie wiem jaka klasa będzie moim mainem ?

Jak ty tego nie wiesz to my mam wiedzieć?

Odpowiedz sobie na najważniejsze pytanie jak lubisz grać, czy klasą melee czy dystansową czy czymś w stylu assasyna czy bardziej warriora, a może jakiś mag?

I tym oto sposobem dowiesz się kim grać

Wie ktoś może jak usunąć te powiadomienia na środku ekranu na górze które mowią o wojnach oraz marketplace ? przeklikalem chyba juz wszystko i za cholere nie moge tego wyłączyć a wujek google nie pomaga

Wie ktoś może jak usunąć te powiadomienia na środku ekranu na górze które mowią o wojnach oraz marketplace ? przeklikalem chyba juz wszystko i za cholere nie moge tego wyłączyć a wujek google nie pomaga

Tyle osób ma ten sam problem, a to jest takie proste.

W opcjach masz turn off notifications itd.

Nie wiem jak można tego nie znaleźć. :D

Jak myślicie opłaca się jako zarobek na start ustawić w Velen roboli na ziemniaki i kukurydze i z tego robić piwo :D ? narobić tak z 1000-2000 i na value packu sprzedać później za to kupić lepszych roboli i powtórzyć procedure :D? czy są jakieś lepsze sposoby na szybki zarobek

Klikałem właśnie to [zaznaczyłem nawet wszystkie] kliknolem confirm i d*pa jak byly komunikaty to byly [najwyzej ze trzeba gre zresetowac ?

Tyle osób ma ten sam problem, a to jest takie proste.

W opcjach masz turn off notifications itd.

Nie wiem jak można tego nie znaleźć. 

Klikałem właśnie to [zaznaczyłem nawet wszystkie] kliknolem confirm i d*pa jak byly komunikaty to byly [najwyzej ze trzeba gre zresetowac ?

Jak myślicie opłaca się jako zarobek na start ustawić w Velen roboli na ziemniaki i kukurydze i z tego robić piwo  ? narobić tak z 1000-2000 i na value packu sprzedać później za to kupić lepszych roboli i powtórzyć procedure :D? czy są jakieś lepsze sposoby na szybki zarobek

nie opłaca się zużywać VP na coś takiego. Srednia cena piwa to 1314, nie oplaca się stracić VP dla takich sprzedaży nawet masowych, jeśli nie grasz jeszcze na spotach, z których wypadają itemy po 200-300k i wyżej. Uważam to za stratę VP. Ziemniaki/Kukurydzę wydobywa się praktycznie za free. Uprzedzę pytanie... tak samo jak WY zaczynacie bez VP tak samo my zaczynaliśmy bez VP i też się zarabiało pieniądze.

Samo zrobienie 2000 piwa chwilę Ci zajmie.

Klikałem właśnie to [zaznaczyłem nawet wszystkie] kliknolem confirm i d*pa jak byly komunikaty to byly [najwyzej ze trzeba gre zresetowac ?

u mnie wygląda to tak:

i nie ma problemów Widzę tylko General Trade i to co inni otrzymali, czyli jakieś itemy na TET czy TRI ;]

@Dreedzik udzwig i zwiekszone sloty w inventory są na całe konto czy tylko na postać?