Nowy Gracz, 1000 perel za kupno gry

Siema ! Z racji na to iz mam teraz wiecej czassu wolnego, chcialbym pograc troche dluzej w BDO. Czytalem wczoraj na forum ze bardziej oplaca sie znalezc kogos kto kupi gre( w prezencie) anizeli mialbym kupowac sam ze wzgledu na obustronne profity ( ja dostaje gre, Ty dostajesz tansze perly) jest cos takiego aktualne i mialby ktos ochote na taki uklad ? :slight_smile: Pozdrawiam

Jak tutaj ci się nie poszczęści to zapraszam na oficjalne forum BDO, albo reddita ( https://www.reddit.com/r/blackdesertonline ). Więcej aktywnych graczy BDO = większa szansa że akurat ktoś będzie ciebie szukał :slight_smile:. Przy czym wydaje mi się że największe szanse są na reddicie, bo na forum większość graczy raczej rzadko zagląda, a reddita każdy czyta bo wszystko w 1 miejscu. Może akurat ktoś kto nie chciał stwierdzi “a, skoro chłop już ma wbity ten 30 lvl to czemu nie, na pewno się perły nie zmarnują” :slight_smile:

Okej , dziekuje Ci uprzejmie :smiley: Powodzenia !

Ja moge pójść na taki deal ale dopiero 30 xD

Też szukam takiej osóbki. Gift Pass były dla mojej znajomej która nie zdazyla wbić 56 jak była akcja ze dają wtedy za darmoszke dostęp. Więc no perełki albo peta dostajesz instant.

Jeżyk OP

Sluchaj wczoraj sciagnalem bdo, dzisiaj zaczynam expic jak wroce z wykladow. Wstawie screena jak wbije 30 lvl , pozdrawiam i milego dnia ! :smiley: