Nowy gracz, nowy dodatek

Witajcie,

Potrzebuję kilku odpowiedzi, bo nie potrafię zrozumieć jednej sprawy.
Planuję w dniu jutrzejszym zakupić dostęp do gry, jest to moja pierwsza styczność z tym tytułem.
W momencie wykupienia jakiegoś startera na g2a dostaję 30 dni abonamentu i aktualny content, tak?
Subskrybcję mam zamiar odnawiać więc co stanie się w październiku gdy pojawi się nowy dodatek?
W temacie poniżej, jeden użytkownik wyjaśni sprawę bonusów za subskrybcje przed wyjściem dodatku oraz early accesu no ale co z samym dodatkiem, jest on płatny tak jak np w WoWie?

W skrócie, co potrzebuję zrobić, żeby cieszyć się pełnią gry od jutra;)

Pozdrawiam

Zakup subsrypcje, dostaniesz content hut cartel czy jak to tam sie nazywa i bedziesz mogl expic do 55, aby expic wyzej potrzebujesz dodatek Ravena za 17€. Gdybys chciał mozemy cos razem pograc ;)

Zakup subsrypcje, dostaniesz content hut cartel czy jak to tam sie nazywa i bedziesz mogl expic do 55, aby expic wyzej potrzebujesz dodatek Ravena za 17€. Gdybys chciał mozemy cos razem pograc

Ok, czyli mimo aktywnej subskrybcji i tak muszę kupować dodatek, tak? Mówisz o dodatku, który jest aktualnie za te 17€ czy to jest ten, który będzie wychodził w październiku?

Po wyjściu dodatku w październiku, aktualny dołączy do darmowych w przypadku subskrybentów. Aktualnie możesz albo go kupić albo obejść się smakiem, ale kiedy wyjdzie kolejny, wszystko już będzie darmowe dla suba

Mowie o tym co jest za 17€ aktualnie. Jeden wcześniejszy dostaniesz za subskrypcje, a ten musisz kupic jesli chcesz expic do 60. Cos slyszalem, ze Ravena dostanie sie za darmo jak sie ma ciągła subskrybcje do chyba 10grudnia i chyba od 10 sierpnia. Tego nie jestem pewien.

Edit. No to tak jak up napisał.

Ok, czyli mniej więcej tak jak w WoWie. A teraz powiedzcie mi już pod kątem samej gry, przeglądam aktualnie jakieś filmiki z klasami postaci...
Jako fan SW chciałbym kogoś, kto posługuje się mieczami świetlnymi. Najlepiej żeby w gre wchodził dual wield.
I powiedzcie mnie ile kosztują dodatki w dniu premiery? Trzyma się to okolicy tych 20€ jak to jest teraz?

Masz dwie postaci, jedna nosi podwójny miecz, druga dwa. Do tego są dwie klasy co noszą jeden miecz + te co Ciebie chyba nie zainteresują, czyli broń palna

Dodatki z tego co widać więcej już nie będą płatne, a zwyczajnie będą dostępne właśnie dla subskrybentów. Ewentualnie tak jak teraz koło 100zł

Ok, czyli mniej więcej tak jak w WoWie. A teraz powiedzcie mi już pod kątem samej gry, przeglądam aktualnie jakieś filmiki z klasami postaci... Jako fan SW chciałbym kogoś, kto posługuje się mieczami świetlnymi. Najlepiej żeby w gre wchodził dual wield. I powiedzcie mnie ile kosztują dodatki w dniu premiery? Trzyma się to okolicy tych 20€ jak to jest teraz?

W wowie żadnego dodatku nie masz za darmo ;)

Republika sentinel, imperium marauder. Sa to klasy walczące dwoma mieczami świetlnymi.

A kupno samego dodatku tego za 17€ doda mi do konta 30 dni subskrybcji czy muszę wykupić jakąś paczke jeszcze np https://www.g2a.com/star-wars-the-old-republic-game-30-days-global.html ?

Dodatek nie dodaje czasu gry. Jak zawsze chyba.

Ostatnie pytanie i można zamykać, jak z serwerem pvp? Podana była w kilku tematach nazwa serwera na którym gra dużo polaków, ale z doświadczenia wiem, że nasz naród nie jest najlepiej postrzegany w grach mmo.
Może tutaj jest inaczej? Pytanie, serwer z polakami czy bez? Duża populacja mnie interesuje i pvp.

Dzięki wszystkim za zaangażowanie.

Jest tylko jeden serwer pvp w prowadzącym języku angielskim, reszta jest w niemieckim i francuskim. Tak jak z serwerami pve i rp. Co do polaków to nie wiem, nie spotkałem

Ja gram na pvp serwerze, bardzo przyjemnie sie gra. Podczas expienia idzie sklepac pare graczy z przeciwnej strony ;)

Sprostuje troche jesli chodzi o darmowosc dodatkow dla suba. Nie trzeba miec ZADNYCH specjalnych wymogow jak ktos tam to pisal ze niby od sierpnia do grudnia. To sa bzdety. Prawda jest taka : starczy ci nawet 1 dzien suba po wyjsciu dodatku (tego w pazdzierniku, 27 bodajze) a masz odblokowane wszysciutko za darmo. No, prawie, bo jednak abonament zaplacic musisz i tak xd.

Co do serwerow to byla kiedys o to wojna, wiec podam fakty : najwiecej osob jest na Red Eclipse, niestety jest on pve. Wiec jesli chcesz koniecznie serwer pvp to praktycznie mowiac masz tylko jeden do wyboru - Tomb of Freedom Nadd. Polacy... zawsze na czacie znajda sie przyglupy co spamia "szókam polskiego klanó" czy "Kto PL z polski?". Na szczescie takie cos tylko w niskolevelowych zonach/planetach ;). Co do roznic gdzie ich wiecej... nie zauwazylem. Wiec masz wybor - grac na popularnym RE, mniej popularnym ToFN, albo na jakis innych serwerach z tym ze tam malo kto jest xd

Aha, jeszcze co do serwera pvp. 95% osob na tym serwerze gra klasami ze stealthem - najlatwiejszy exp, bo znikasz i nikt cie skampic nie moze. A potem tez takie klasy sie czaja na planetach niskolevelowych przeciwnika i czyhają na noobow ktorzy graja innymi klasami :P. No ale taki urok gry pvp - w wowie jakby 1/4 klas tez miala stealtha to by bylo podobnie

@up dzieki za sprostowanie. Pvp mozesz robic tez na pve serwerze, wz itp. Jednak dla mnie w grze gdzie sa dwie przeciwne frakcje i nie moc sie zabijać to jest słabe i nie trzyma sie historii. Wyobrażasz sobie sitha/jedi przechodzącego obok drugiego i nic mu nie robi? Oni poprostu musza sie nawalać ;) nie wiem czy moge sie zgodzić z tym, ze na pvp wiekszosc gra klasami ze stealth. Poki co ani jednej takiej postaci nie spotkalem(mam51), a biłem sie juz z wieloma przeciwnikami. Wiekszosc to byli jugernauci lub mercenary. Moze Ty tak robiłeś, czekałeś na newbie i ich zabijałes, albo jakies niemile wspomnienia ;)

Pozdrawiam

Witajcie,

Potrzebuję kilku odpowiedzi, bo nie potrafię zrozumieć jednej sprawy.
Planuję w dniu jutrzejszym zakupić dostęp do gry, jest to moja pierwsza styczność z tym tytułem.
W momencie wykupienia jakiegoś startera na g2a dostaję 30 dni abonamentu i aktualny content, tak?
Subskrybcję mam zamiar odnawiać więc co stanie się w październiku gdy pojawi się nowy dodatek?
W temacie poniżej, jeden użytkownik wyjaśni sprawę bonusów za subskrybcje przed wyjściem dodatku oraz early accesu no ale co z samym dodatkiem, jest on płatny tak jak np w WoWie?

W skrócie, co potrzebuję zrobić, żeby cieszyć się pełnią gry od jutra;)

Pozdrawiam