Nowy gracz poszukuje ludzi do wspólnej gry w WoW'a(raczej nie gildii), serwer Silvermoon

Tak jak wyżej, nie szukam gidlii bo to raczej nie dla mnie, jestem osobą początkującą gram kapłanem, mam 120 lvl dzięki boostowi, wykupiony nowy dodatek który wyjdzie niebawem.
Poszukuje kogoś kto ma już spore doświadczenie w tej grze i mógłby mi pomóc, podpowiedzieć, doradzić etc. I tak wiem, że jest masa poradników w necie ale lepiej jak ktoś wyjaśni co i jak, niż czytanie z poradnika.
Coś o mnie:
-25 lat
-komunikacja Discord/TS
-battletag Cearven#2718

Od kiedy sięgam wstecz pamięcią zastanawiam się po co i dlaczego ludzie wybierają inne serwery niż Burning Legion

1lajk

nie graj w wowa bo Cie peddaly wydupcza

1lajk

Choćby ze względu na ekonomię oraz bogatsze AH? Wracam do gry na pre-patch, a w międzyczasie zrobiłem rekonesans AH Draenor vs Burning Legion. Zawartość AH na BL i jego connected realms wyglada mega biednie w porównaniu do zawartości Draenoru.

Nie wydaje mi się żebyś znalazł “ludzi do wspólnej gry” na Silvermoonie jeśli nie chcesz sam znaleźć jakiejś gildii na tym serwerze (jest ich mało więc wyboru też wielkiego nie masz)