Nowy gracz pytania

Witam mam kilka pytań :
1 ) Doda ktoś do gildii i wylumaczy pare rzeczy na ts / discord ?
2 ) Czy jest jakieś oganiczenie co do noszenia itemów w tej grze ? czy np mogę kupić op miecz za 100mln i go założyc ?
3) W pierwszym obozie ( jakos na 10 lv ) wykonałem misje na jakis item ze skrzynki +15 i dostałem miecz z duża ilościa ap ,jakos 80, gdzie mogę jeszcze zrobic takie questy na zbroje itp ?

  1. Tak możesz nosić sprzęt ulepszony nawet do PEN (czyli dla zbroi i broni + 20 / biżuterii + 5) na postaci nawet z 1 lev
  2. Był to quest z eventu który się skończył, były do zdobycia 3 skrzynki z bronią + 15. Więc resztę sprzętu albo kupisz ( +15 podstawowy armor i bron to tanie rzeczy) albo sam ulepszysz
  1. po 16 będę w domu to mogę Ci co nieco potłumaczyć na ts
  2. tak jak napisał Velarus nie ma limitu levelowego na sprzęt jedyne restykcje to bron po awakeningu 56lvl i quest (niektóre urządzenia do life skilli wymgają odpowieniego poziomu danego skilla)
  3. mówisz tutaj o western guard camp i jest to broń Cliff-a +15 był event w poprzednich tygodniach w których co tydzień mogłeś zrobić quest na taką skrzynkę z tego co wiem obecnie można zdobyć jedną jest to bonus dla nowych i powracających graczy. Jeżeli mowa o ciekawych przedmiotach dla początkującego gracza jest dość ciekawa zbroja z questa zbroja z takiego questa ponadto są dość fajne akcesoria zwane Asula które dropią na helmach erlickach i iron mainach.