Nowy gracz Rift

Chcialbym zaczac gre w rifta od nowa.I mam kilka pytan

1.Ktory serwer najlepiej wybraac?

2.Wersja eu czy ameryka?

3.Jak z populacja?

4.Czy znajdzie się jakaś gildia najlepiej Polska

Z tego co pamiętam, kiedyś na serwerze Zaviel (EU), była gildia o nazwie Wiewiórki Chaosu, czy nadal grają niestety nie wiem.

Mieli nawet tu na forum swój temat rekrutacyjny. Spróbuj zagadać w ich temacie lub do kogoś od nich na PW, może odpowiedzą.

Jak liczysz na f2p, to nie sciagaj nawet, bo niedlugo wychodzi dodatek, ktory jest tylko b2p. W tym roku dodali tez sloty na bizu i jakies tam akcesoria, ktore sa za rl money. Takze tego... dobrej zabawy :D

Jak liczysz na f2p, to nie sciagaj nawet, bo niedlugo wychodzi dodatek, ktory jest tylko b2p. W tym roku dodali tez sloty na bizu i jakies tam akcesoria, ktore sa za rl money. Takze tego... dobrej zabawy 

a to nie jest tak ze jakos da sie to zdobyc tą bizuterie i tak zwane akcesoria

...

a to nie jest tak ze jakos da sie to zdobyc tą bizuterie i tak zwane akcesoria 

Da się. Za diamenty czy co to tam było. Tak czy siak jak się gra to idzie kupić dodatki za wyfarmiony piniondz. Na Zavielu masz Wiewiórki, całkiem przyjazna, pomocna i aktywna gildia. Graczy mało, jak lubisz tłumy to mocno się rozczarujesz.

Da się. Za diamenty czy co to tam było. Tak czy siak jak się gra to idzie kupić dodatki za wyfarmiony piniondz. Na Zavielu masz Wiewiórki, całkiem przyjazna, pomocna i aktywna gildia. Graczy mało, jak lubisz tłumy to mocno się rozczarujesz. 

wlasnie probuje sie zkontaktowac z gildia i jest online ponad 300 osob wiec nie tak bardzo zle

Może jednak przerzuce sie na aiona.

Ktos chętny?

Jeśli chodzi o Aiona to ja właśnie do niego wracam i będę chyba robił nowa postać. Jak coś zapraszam na priv

Jeśli chodzi o Aiona to ja właśnie do niego wracam i będę chyba robił nowa postać. Jak coś zapraszam na priv

Moj nick steam Ullthar

http://steamcommunity.com/profiles/76561198016523144/

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Chcialbym zaczac gre w rifta od nowa.I mam kilka pytan

1.Ktory serwer najlepiej wybraac?

2.Wersja eu czy ameryka?

3.Jak z populacja?

4.Czy znajdzie się jakaś gildia najlepiej Polska