Nowy gracz SW:TOR

Witam. Ostatnio myślałem żeby zacząć grać w Star Wars: The Old Republic, aczkolwiek mam parę wątpliwości co do tej gry. Mam odnośnie moich wątpliwości parę pytań. Podstawowe pytanie to czy gra jest P2W? Interesuje mnie też kwestia abonamentu i dodatków. Czy jeśli kupię abonament na 1 miesiąc, to czy odblokuje mi on wszystkie dostępne dodatki, jeśli tak, to czy po zakończeniu abonamentu nadal będą one dla mnie dostępne? Co do abomamentu mam jeszcze jedno pytanie, czy da się "normalnie" grać bez niego, czy raczej jego brak jest udręką?

P2W ? - > Nie , rzeczy które można kupić za cartele walutę premium są zazwyczaj kosmetycznie i zarabia się na nich pieniądze w grze ( kredyty)

Najtańszy abonament na 1 miesiąc kupisz w postaci klucz elektronicznego na stronach sprzedające klucze. ( można użyć 1x na konto)- Żadna ze stroną nie odpala mi % to nie będę reklamował żadnej konkretnej strony :D

Sub odblokowuje wszystkie dodatki, będziesz miał dostęp do całego contentu po końcu suba.

Czy da się grać bez suba ? Da sie:

Wiąże sie to z kilkoma upierdliowściami: ( wypisze najbardziej istotne )

- Cap na kasę 350 k ( mamy w gildii kilka sposób jak obejść cap )

- Ograniczona ilość war zones (pvp)

- Weekly pass na operacje (end game -rajdy ) można kupić za kredyty / cartele

- Mniejsza ilość quickbarów ( można kupić za cartele / kredyty w trakcie suba jak nie planujesz subować po 1 miesiącu )

- Brak możliwości noszenia najlepszego gearu ( wymagane artifact eq authorization ) - unlock można kupić za cartele/ kredyty najlepiej na cale konto

-------------------------------

Co radzę ?

1. Wykupić suba na 2-3 miesiące,

2. Poznać grę & zarabiać kase

3. Wykupić wszystkie unlocki

4 . Jeśli chcesz grać na poważnie i jesteś doświadczonym graczem MMO dołączyć do mojej gildii na serwerze Tomb of Freedon Nadd. Mamy teraz 40 + osób jednocześnie online. ;) ( Temat Rekrutacyjny jest w mojej sygnaturze )

Tak jak kolega napisał wyżej, ale z małą poprawką.

Najtaniej abonament kupisz na oficjalnej stronie, odpowiednio 30zł jeśli na 1m, po 25zł/m jesli na 6m.

Co do item shopu nie zazwyczaj, a item shop nie ma absolutnego znaczenia w grze bo odpowiada WYŁĄCZNIE za wygląd, za wyjątkiem kolorowych kryształów do broni ale one akurat są statami identyczne co kupujesz u vendora więc nic to nie zmienia.

Co do grania bez abonamentu da się bo mój kolega tak gra, mi osobiście szkoda nerwów bo ograniczenia są odczuwalne, a żeby ich nie czuć trzeba by wywalać nie małą kasę na itemki typu wz pass(odblokowywuje wz dla f2p).

Jak będziesz grał po stronie Republiki to ja z kolei zapraszam do gildii force unleashed. Linkować nie będę bo wystarczy że w goglach wpiszesz i moc Cię pokieruje sama.

I jeszcze, jedno jak nie kupisz dodatkow to nie wbijesz wiecej niz 55 lvl( wlasnie się o tym dowiedziałem bo mam 55 i brakuje mi 1 pkt expa do 56 i nie idzie dalej)dlatego ide oplacic abonament na 2 miechy, bo w sumie 30 zl na miesiac to nie jest jakos tragicznie, a ograniczenia bywają irytujace.

Witam. Ostatnio myślałem żeby zacząć grać w Star Wars: The Old Republic, aczkolwiek mam parę wątpliwości co do tej gry. Mam odnośnie moich wątpliwości parę pytań. Podstawowe pytanie to czy gra jest P2W? Interesuje mnie też kwestia abonamentu i dodatków. Czy jeśli kupię abonament na 1 miesiąc, to czy odblokuje mi on wszystkie dostępne dodatki, jeśli tak, to czy po zakończeniu abonamentu nadal będą one dla mnie dostępne? Co do abomamentu mam jeszcze jedno pytanie, czy da się "normalnie" grać bez niego, czy raczej jego brak jest udręką?