Nowy gracz szuka gildii

Witam wszystkich jestem graczem BDO mam go na steamie obecnie 90h. 2 Postacie Wizzard czarodziejke 54 lvl ok 110 Ap/160dp i Lhan 53 ale gram czarodziejka bardziej, szukam gidli gdzie zdobęde pomoc obecnie prawie stoje w miejscu, gram sam nie wiem za bardzo jak zarobić na lepsze eq, czy podexpić do 56 lvl bo ciągle umieram nie moge ustać na wiekszym spocie. Szukam jakieś pomocy w wśród gildi.
Dodam, że siedze w godzinach wieczornych i nie posiadam żadnego Ts czy tam tego discorda
Nick MojaCzarodziejka

Napisz na discord: Argonside#9128

Jako doświadczony gracz powiem ci tam.
W BDO po 56 dopiero zaczyna się prawdziwa gra, i wymaga ona baaaaardzo dużo czasu. Aby osiągnąć soft cap potrzeba kilku miesięcy grindu i szczęścia oczywiście.

Kolejne etapy wbijania gearu są już bardzo ciężkie gdyż potrzeba wbić PEN Dande / Kzarke co nie należy do najłatwiejszych rzeczy + biżuterie na TET.

Ja niestety rzuciłem grę, gdyż po wielu kilku miesiącach grindu nie udało mi się zrobić progresu.

Jak znasz angielski w stopniu komunikatywnym to zapraszam do gildii “Federation”.
Jest tam sporo osób, którym pomagam z progressem i w miare jakoś to idzie :wink:
Jeśli ogarnąłeś już poradniki na yt to tym bardziej lepiej. Sam osobiście odpowiadam na pytania podczas grindu ( a również mam tylko czas wieczorami), więc jakoś damy radę :wink:
Pamiętaj, że progress do poziomu satysfakcjonującego samego siebie zabierze Ci w przybliżeniu miesiąc, jeśli będziesz zarabiał około 20-30 mil dziennie. Jeśli wejdzie nowy market to obawiam się, że progress zobaczysz po 2 miesiącach gry.