Nowy gracz szuka gildii

Nie dawno zacząłem testować i szukam kogoś, kto by mnie wprowadził, a najlepiej polskiej gildii, jeśli takowa istnieje. Można razem ewentualnie pograć, jak nie ma gildii.

Gram pod nickiem SilverAssassin, jak widać jest to trickster rogue, przez kilka dni tylko wieczorem mogę grać, ale już później będę mieć całe dni wolne oraz dostępne.

Nadal Grasz ?

Nadal gram, pomijając wczorajszy dzień i wcześniejszą noc, gdzie to zemdlałem w łazience.

Dzisiaj na pewno wejdę do gry.

mam nieco ponad 30 lvl moge pograc w party jak chcesz

Pewnie możemy się zgadać. Zagram z samym Generałem Kenobi hehe xd

Dostosuję się do ciebie, napisz w grze mam nick Arturus TheKnight 66lvl mam, ale mogę i nową postać zrobić. I w jakich godzinach?

Od jutra to wieczorami tak 18-21

Jeżeli chcecie możemy was dodać do naszej gildii Smocze Krocze, gramy tam w 5 osób ale ostatnio przestaliśmy grać tyle co wcześniej, mamy po 2 postacie na 60 i chyba 15 poziomie. Załorzyliśmy gildię, ale niezbyt ogarniamy co tam robić.

Ja już mam gildie z nawet wysokim poziomem. Wbiłem 66lvl i skupiam sie na randomach i daily

Nie dawno zacząłem testować i szukam kogoś, kto by mnie wprowadził, a najlepiej polskiej gildii, jeśli takowa istnieje. Można razem ewentualnie pograć, jak nie ma gildii.

Gram pod nickiem SilverAssassin, jak widać jest to trickster rogue, przez kilka dni tylko wieczorem mogę grać, ale już później będę mieć całe dni wolne oraz dostępne.