Nowy gracz , warto zaczac?

Wiesz tez tak mam wczoraj wbilem na instancje dla 10 lvl i co tez powiem nie latwo i wszedlem z 10 a wyszlem z okolo 20 fajna zabawa tylko ludzi troche malo i pewnie oczywiscie trzeba znalezc en super fajny server gdzie jest troche wiecej ludzi bo ja to nie wiem na ktorym gra sporo ludzi

grałem tylko do 5 lvl :D i miałem wrażenie że ludzi jest pełno :D, no ale to było kilka lat temu

A ja mam inne pytanie czy zmieniło się coś w optymalizacji, chodzi mi o to ze jak wcześniej grałem to miałem straszne spadki fps nap w mieście max 20, a nie mówię już o Riftach gdzie spotykała się masa graczy a fps 8-5 :S

Tak teraz bardzo plynnie chodzi nawet na slabszym kompie u mnie chodzi ladnie i wyglada dobrze na niskich detalach

PONAWIAM PYTANIE: który serwer.

Zaviel jest najbardziej zaludnione PvE bo otwarte PvP nie ma sensu jak w WoW'ie szału nie robi.

Skoro zaviel najbardziej zaludniony to czemu jest low a serwer DE i FR są med?

Po pierwsze - rozmowa byla chyba o serwerach ENG, a jesli nie to polecam wersje koreanska/tajwanska, tam to dopiero masz ludzi... :D

Po drugie - serwer serwerowi nierowny. Troche orientuje sie w takich sprawach i wiem ze nie ma takiej gry w ktorej wszystkie serwery by mialy tyle samo miejsca na graczy :D. Po prostu zabieraja pojemnosc z mniej popularnych i dodaja do popularniejszego ;). Oczywiscie nie mowie ze tak jest w przypadku rifta, jednak warte zastanowienia sie czy aby tak nie jest. Dodatkowo polecam poweszyc troche po forach rifta, po dzialach od serwerow i popatrzec na ktorym forum serwerowym jest najwiekszy ruch. Jakos tam sie przeklada na to ;)

to idź na DE lub FR i będzie po problemie a nie zadajesz głupie pytania. Zapytałeś się o serwer więc odpowiedziałem. A jak umiesz niemiecki lub francuski to możesz wybrać te "medium".

Czy warto zagrac ? Nigdy nie grałem a komentarze sa pozytywne. Czy jesli jesrem "wybredny" gra szybko mi sie znudzi ? Ile czasu zajmuje wbicie max lvl ?