Nowy gracz , warto zaczac?

Czy warto zagrac ? Nigdy nie grałem a komentarze sa pozytywne. Czy jesli jesrem "wybredny" gra szybko mi sie znudzi ? Ile czasu zajmuje wbicie max lvl ?

warto :) darmowa jest więc nic nie stracisz jak ci się nie spodoba

Warto, czolowka darmowych mmorpg. Troche rzeczy do roboty, przyjemne pvp i pve, ciekawy rozwoj postaci, ktory bardzo przypadl mi do gustu (3 wybrane przez ciebie drzewka umiejetnosci laczysz w jedna "klase"). Do tego prawdziwe f2p.

Jesli jestes wybredny to wiekszosc rzeczy ci sie znudzi. Pytanie tylko kiedy. Ale warto sprobowac.

A grasz w Rifta jeszcze ?:D

Aktualnie nie. Przejadlo mi sie. Ale za pierwszym podejsciem pykalem w to jakis rowny miesiac, a zazwyczaj mmo odstawiam po tygodniu, wiec niezle. Jesli masz jakies pytania to postaram sie odpowiedziec, chociaz nie obiecuje ze odpowiedz znam. A w razie czego na forum na 100% jest jaki specjalista od Rifta.

@edit Nope.

Grasz w cos teraz ?

Witam ja obecnie gram w RIFTA nie dawno zacząłem i powiem przyjemnie się gra i naprawdę wciągająca gra dużo się dzieje cały czas :)

Mysle ze spróbuje :)

Również chętnie bym z Wami pograł. Grałem już kiedyś w rifta więc służę pomocą w razie czego. Dajcie znać na priv jaki server wybraliście :)

Polecam. Gram z przerwami od 2011 :)

ja także gram :) obecnie Rift i Rom

Rift moim zdaniem jedna z najlepszych gier MMORPG F2P z ogromnym światem dobrym systemem rozwoju postaci. Rift w swojej mechanice jest bardzo podobny do WoW'a nazywany "najlepszym klonem króla MMORPG". Jeżeli kogoś nie stać na abonament w WoW'ie a chciałby zagrać w dobre MMO to tylko Rift takie moje zdanie.

jaki serwer polecacie?

osobiście Zaviel to jest PvE

Jak z populacją ? chętnie bym zagrał w rifta ale sam nie chce być :D

@edit dodam że w czasach świetlności rifta nie było praktycznie miejsca a na rifty się najszybsze mounty kupowało by zdążyć, a teraz ? nie grałem długo.

Teraz na endgame inwazjach tez trzeba zapieprzac żeby zdążyć przed zbiciem bossa :P

aczkolwiek nie zanotowałem tłumów :( najwiecej ludzi robi IA a NTE szuka SPORO, gra bezludna nie jest aczkolwiek nie licz na to że ciagle jakiegoś gracza będziesz mieć na monitorze.

Ktoś chętny do gry właśnie ściągnąłem RIFTA i szukam paru osób do gry

Ja chętnie mogę wrócić pisz priv :)

Ja się wcale nie dziwię że nie ma na niższych alokacjach graczy dla przykładu podam mojego znajomego:

Poleciłem mu zagrać sobie Rangerem i doszedł aż do lvla 26 po czym na mapce Stonefield, strasznie umierał na riftach.

Przez co odechciało mu się grać i wcale mu się nie dziwę bo sam teraz gram Rangerem i dostaję białej gorączki na tej mapie, co chwila jakiś rift/invasion, idziesz do NPC patrzysz a tam inwazja lub w centrum rifta znajduje się objective questa. Tyle o ile co niektóre rift da się zamknąć solo to jest nie które rifty są udręką, bo mobki jak biją to konkretnie. Rift to gra dla osób zawziętych z samozaparciem teraz padam potem będzie lepiej.