Nowy gracz

Witam, zamierzam zacząć grać w C9 i chciałbym abyście polecili mi 2 klasy jedną typowo na runy dungeony itp a drugą do PVP ponieważ najpierw chciałbym ogarnąć trochę grę postacią do "expa" troszkę się wzbogacić a potem zacząć drugą postacią już pod pvp z dobrym eq na start. Mile widziane także poradniki, z chęcią poczytam.

Pod PvE mogę polecić Ci:

-Shadow- mieli wszystko sztylecikami, duża szybkość

-Ranger- tym swoim łukiem szybko czyści dungi

-Berserker- 2h miecz zawsze op, tylko wolne to jak żółw.

-Blademaster- szybkość ponad wszystko, dość dobry dmg

-Reperess- Pani z kosą sieje strach,

-Slayer- Sexy panni z dwoma mieczami

Pod PvP

-Taoist- ma w miare proste combosy, jest dość szybki, jak go ogarniesz dobrze, to wygrywasz w 1 minucie

-Warrior- postać polega głównie na łapaniu przeciwnika i rzucaniu o glebe. Chociaż można i wyrzucać za arene. Easy win, ale trochę to "nóbskie"

-Warden- 1 combo nawet tanka nie ma. Kosmiczny DMG. Tylko bardzo delikatna postać, potrzeba wprawy na naukę uników i używaniu skili w zależności od sytuacji.

-Shadow- ta postać ma szansę trzymać przeciwnika cały czas w powietrzu, szybkie KO, lecz potrzeba naprawdę duuużo wprawy

Jest jeszcze kilka klas których nie omówiłem. Polecam zobaczyć Ci na YT jak wygląda gra daną postacią, jak wyglądają combo na wyższych lvlach itp itd.

Ok trochę popatrzyłem na yt i do pvp bardzo spodobał mi się Taoist. Do PvE wybrałbym Reperess tylko jedno pytanie. Czy ma jakieś mocne/dobre skile AoE?

i takie pytanie czy ilusionist to jakiś second class/subclass taoist'a?

Reperess bazuje na skilach AOE, jak w zasadzie wszystkie klasy ;)

Ilusionista to kolejna klasa która wywodzi się od shamana. Wygląda to tak, że masz 4 klasy podstawowe, które na 20lvl dzielą się średnio na 4 nowe.

Tutaj link jak to wygląda. http://c9.mmosite.com/gameinfo/class/

Tylko kilka poprawek:

Hunter- ma jeszcze jedną klasę: Gunslinger

Shaman- ma jeszcze jedną klasę: Demonisher

Witchblade- nie ma klasy: Nightstalker. Będzie dopiero wprowadzona. Kiedy? Nikt nic nie wie.

to wiele wyjaśnia. dzięki za stronę. to przynajmniej itemy będę miał jedne dla 2 postaci. Mógłbyś mi jeszcze polecić co enchancie i ogółem jakieś poradniki o grze?

Początkowo sprawa posta: używasz rzeczy z Q i dropa. Na 27lvlu podbijasz broń zieloną (no chyba, że jesteś kasiasty to niebieską) na +9 i biegasz w niej do 47.

Zbroja: na 35 złóż setową i podbij całość na +3/+4 więcej nie trzeba.

Później już się nauczysz na tyle sam, aby dobierać sobie broń/zbroje/biżu od własnych potrzeb.

Co mogę jeszcze poradzić... rób Q cały czas, te z tablicy też. I tak cały czas :P

Ja ze swojej strony polecam Guardiana, dobrze zrobiony sieje postrach w PVP :D

Pod pve proponuje ci Gunnera Na pvp taoistka. ;)

przecież każda postać jest dobra do pvp i do pve.. kwestia buildu...

Nie postać lecz umiejętności w tej grze zrobią z Ciebie koksa. Wybierasz klase, która Ci pasuje. A nie taką, którą ludzie polecają. :P

Witam, zamierzam zacząć grać w C9 i chciałbym abyście polecili mi 2 klasy jedną typowo na runy dungeony itp a drugą do PVP ponieważ najpierw chciałbym ogarnąć trochę grę postacią do "expa" troszkę się wzbogacić a potem zacząć drugą postacią już pod pvp z dobrym eq na start. Mile widziane także poradniki, z chęcią poczytam.