Nowy OTS ~ Poke-Fun.pl!

banner2

                              *Witam wszystkich czytelników!*

Chciałbym przedstawić Państwu nowopowstały OTS o tematyce “Pokémon”. Serwer wystartował dosłownie kilka dni temu, ma niecały tydzień. Z góry chciałbym zaznaczyć, że nie jestem administratorem, tutorem lub kimkolwiek zajmującym się serwerem, więc jest to “reklama”/“rekomendacja” od gracza, dla graczy! W tym momencie chciałbym przejść do ogólnych i najważniejszych informacji:

  • Exp: 5x.
  • Pokemony od 1 do 3 generacji.
  • Shiny pokemony od 1 do 2 generacji.
  • Legendy od 1 do 6 generacji (w tym kilka shiny).
  • Mega ewolucje.
  • Boost system.
  • System Held.
  • System 2x experience.
  • System bike.
  • Spora ilość questów.
  • Mapa evo.
  • Medium/hard catch rate.
  • Loteria.

Myślę, że wypisałem najważniejsze punkty, aczkolwiek jest o wiele więcej atrakcji! Administracja cały czas pracuje nad mapą, a w wypadku znalezienia jakiegoś błędu, jest on naprawiany najszybciej, jak to tylko możliwe. Sądzę, że jest to interesująca propozycja zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy. Uważam, że dużym plusem są eventy, szczególnie najazdy, podczas których gracz o każdym lvlu znajdzie coś dla siebie!
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na serwerowego Discorda, na którym znajduje się link do clienta. Konto zakładamy przez system 1/1.

                                           **https://discord.gg/FMx76CQTEs**

Dziękuję Wam za uwagę, pozdrawiam i widzimy się na serwerze!

" Administracja cały czas pracuje nad mapą, a w wypadku znalezienia jakiegoś błędu, jest on naprawiany najszybciej, jak to tylko możliwe."
Tak jak zaznaczyłem, mapa jest edytowana, a bugi jak wspomniałem - należy zgłaszać, wtedy są naprawiane.

“Na otsie puki co nikt nie gra .” Cóż, z tego co widzę, nie wbiłeś nawet 35 lvl, więc byłeś online mega krótko. Zresztą większość osób w tygodniu ma pracę/szkołę, dlatego nie należy się dziwić, że podczas dni pracy jest jednocześnie mało osób online. O rejestracji przez 1/1 także wspomniałem. Odnośnie crashy…cóż, gram od początku i jeszcze nie widziałem ani jednego. Twój komentarz niczego nie wnosi, ponieważ o większości rzeczy pisałem w poście. Pozdrawiam!

/edit: Odnośnie item shopu…zapomniałeś zaznaczyć, że większość przedmiotów można wygrać podczas eventów lub zdobyć za osiągnięcie odpowiedniego poziomu c:.

Widzę pewne nieprawidłowości w Twojej wypowiedzi…pozwól, że wypunktuję je poniżej:

  1. “…maperem ale nie ma pojęcia do czego służy ta funkcja…” - Z tego co pamiętam, obraziłeś się, ponieważ maper nie chciał Ci udostępnić pliku z mapą. Z tego wnioskujesz, że nie ma o tym pojęcia?
  2. “…nikogo z adminów cały dzień dopiero pod wieczór…” - Skoro tak, to polecam przejrzeć wiadomości Discordowe, gdzie admini piszą z graczami od samego rana.
  3. “Serin to wiadome że jesteś adminem tego otsa bo czemu miałbyś bronić coś co jest znikome i nie warte uwagi.” - Otóż…nie, nie jestem administratorem. Nie znam się na zakładaniu serwerów, dlatego bym się nie brał za zarządzanie.
  4. “…nie ma gdzie zgłaszać błędów…” - Polecam przejrzeć kanały na Discordzie :p.
  5. “…co do mnie nie wbijałem poziomu bo po co skoro na otsie nie ma z kim grać to raz a dwa jest zerowy nie ma na nim nic…” - Nikt nie gra? Więc jakim cudem codziennie zmienia się lista topowych graczy?
  6. “Crashe są nawet dzisiaj ktoś pisał że miał ale mniejsza z tym natomiast co do shopu dobra że tam można wygrać ale kupić też można a nie powinno się robić możliwości kupowania jeśli ots nie jest dokończony bo potem w razie cofki albo innych rzeczy nie zwrócicie kasy graczom .” - Tutaj pozwolę sobie wstawić SS z Discorda (gdyby ktoś chciał sprawdzić, jest to wiadomość z dnia 09/12, godziny 09:42). . image
    Natomiast jeśli chodzi o IS…pisałeś, że znasz się na tworzeniu serwerów. W takim razie powinieneś wiedzieć, że niektóre funkcje wymagają comiesięcznych opłat. Dodatkowo na serwerze co jakiś czas jest przypomnienie o komendzie “!save”.
  7. “Dla mnie OTS składa się z ekipy która nad nim pracuje .” - Zdecyduj się, ponieważ wcześniej twierdziłeś, że administracja niczego nie robi, a teraz piszesz o tym, że ciągle ktoś pracuje nad serwerem.

Myślę, że nie mam więcej do wyjaśnienia. Aczkolwiek dam Ci małą poradę! Zanim zaczniesz pisać “poważną” rekomendację lub jej przeciwieństwo, upewnij się, że grałeś na serwerze dłużej, niż 10 minut. Dodatkowo polecam zapoznać się z podstawami interpunkcji oraz popracować nad składnią zdań, ponieważ nie wygląda to zbyt poważnie.
Pozdrawiam!
/edit: Aby nie robić spamu i nie pisać kolejnego posta, powtórzę to ponownie - nie jestem adminem ._.

Co do całej sprawy to ots nie byłby taki zły jakby nie kilka minusów i może trochę zaoranyprzezsito przesadził co do jakości to zgodzę się fakt taki jest że nikt nie gra , zero reklamy a do tego administracja zamiast działać woli kłócić się na forum .
Nie wypowiem się na temat discorda bo nawet nie chciało mi się czytać ale w każdej historii jest ziarenko prawdy co akurat w tym wypadku widać gołym okiem więc zaorany moim zdaniem ma dużo racji . :confused:

2lajki

Ale wy macie problemy… Skoro wam się nie podoba postawcie własnego zobaczymy czy będzie lepszy i czy postoi dłużej jak tydzień. Prace trwają nad servem i admini robią coś i na dc dostępni są wiec nie widzę problemu by zgłaszać problem.

1lajk

To akurat była pierwsza “reklama” (recenzja). Administracja zacznie reklamować serwer, gdy będzie całkowicie dopracowany :p. A co do kłócenia się na forum…jeszcze żaden administrator niczego nie pisał ^^.

Link do discorda nie działa . A szkoda …