Nowy początek na PL-u

Witam. Postanowiłem zagrać w klasycznego Metina2 - na polskim serwerze globalnym. Oto moje pytanie: na jakim serwerze (Metin2 PL) warto zacząć grę? Kilka dni temu grałem na MT2 SG, ale uznałem, że PL jest większy. Tutaj nasuwa mi się kolejne pytanie: czy można coś osiągnąć na PL-u bez wydawania realnych pieniędzy?

Proszę o odpowiedź.

Z góry dziękuję. :)

W jakim sensie polski metin jest większy od metin2.sg? Bo jeśli chcesz coś osiągnąć bez pln to prędzej na sg niż na pl.

Jak będziesz grał tyle co znany z filmików z metina Wallander to osiągniesz sporo, ale jak masz rodzine na utrzymaniu bądź jesteś osobą uczącą się to marne twoje szanse.

A polecacie jakiś priv tzw. Hard(w miare normalny bez przegięć) do pogrania, poza sg? A jeśli nie ma dobrej alternatywy, to warto na tym sg pograć?

Ja na privach nie gram, a na sg gra mi się dobrze. Przez 7 dni masz bonusy z Item Shopu i idzie łatwo wbić lvl/zarobić. Ceny są w porządku, łatwo wyuczyć skille bo książki są tanie. Gra dużo Polaków i gra jest spolszczona. Baaardzo częste eventy. Nic tylko grać, to jest jak stary PL.

I tak poza tym ludzie na SG są kulturalniejsi niż na PL, np bijesz metka i ktoś zamiast zacząć ci go ksuć to podejdzie i się spyta czy pomóc. Więc wiesz obecnie to wygląda tak SG>PL.

tylko na sg jest mało graczy, i nie ma Shinsoo :C

Ja na privach nie gram, a na sg gra mi się dobrze. Przez 7 dni masz bonusy z Item Shopu i idzie łatwo wbić lvl/zarobić. Ceny są w porządku, łatwo wyuczyć skille bo książki są tanie. Gra dużo Polaków i gra jest spolszczona. Baaardzo częste eventy. Nic tylko grać, to jest jak stary PL.

gdzie masz spolszczoną tą wersje?? bo ściągnąłem i mam kilka wersji do wyboru a polskiej nie ma

Jak to nie ma, jak każdy z moich znajomych gra po polsku. Włączasz launcher i w ekranie logowania masz wybór.

258z9di.jpg

A co do małej ilości graczy- jest ich całkiem sporo i zaletą jest to, że jest tylko jeden serwer, więc jak ktoś zaczyna to tylko na nim. Może się wydawać mało, bo ludzie grają o różnych godzinach. Zauważcie że my mamy inną godzinę niż na przykład Singapur. Moim zdaniem to tylko lepiej dla nas. Może i walki o spoty nie ma, ale teraz jak na przykład expie na BO, to jacyś ludzie są i muszę zmieniać kanał. A jak są eventy, a są bardzo często, to graczy jest mnóstwo.

Jak był event wędkarski, to praktycznie wszędzie ktoś stał z wędką.

Zapraszam do gry, nick Santjago, czasem można mnie spotkać, chociaż ostatnio coraz rzadziej.

Alternatywa? WoM2, serwer hard. Świetne community w wielu językach, eventy 2 razy w tygodniu, zero nastawienia na IS (3 darmowe Smocze Monety na 24h przez co kupujesz zmianke i sprzedajesz za yang), bardzo dużo polaków na poziomie, niskie ceny.

Witam. Postanowiłem zagrać w klasycznego Metina2 - na polskim serwerze globalnym. Oto moje pytanie: na jakim serwerze (Metin2 PL) warto zacząć grę? Kilka dni temu grałem na MT2 SG, ale uznałem, że PL jest większy. Tutaj nasuwa mi się kolejne pytanie: czy można coś osiągnąć na PL-u bez wydawania realnych pieniędzy?

Proszę o odpowiedź.

Z góry dziękuję. :)