Nowy redaktor

Witamy na forum kolejnego redaktora adaran , dostał on stanowisko na okres próbny (7 dni).

@Down

Twoim głupim pytaniem, napisał bardzo dobrą recenzję, spodobała mi się, jeżeli potrafisz to też tak zrób... Może Cię przyjmę.

Nurtuje mię pytanie. Czym on sobie zasłużył??

A jaką masz pewność że to on ją napisał. Z drugiej strony zastanawia mnie to co robią redaktorzy. Jedynie kozak i mac coś robią, a reszte redaktorów to na forum raz na ruski rok wejdzie i napisze 1 posta.

Nie będę odpowiadał na tego typu pytania, wątpliwości związane z autorstwem pracy kierujcie do nowego redaktora. Jeszcze lepiej będzie jak on sam tutaj napisze.

A czemu miałbym jej sam nie napisać. Czy macie podstawy do wysuwania tego typu teorii?

Adaran, spokojnie. Według mnie nie musisz przejmować się tymi osobami. (według mnie to forumowi zaczepiacze, którzy do byle gówna się przyczepią)

A tak odemnie: Witaj, obyś się dobrze sprawdzał jako nowy redaktor ;]

Adaran, spokojnie. Według mnie nie musisz przejmować się tymi osobami. (według mnie to forumowi zaczepiacze, którzy do byle gówna się przyczepią)A tak odemnie: Witaj, obyś się dobrze sprawdzał jako nowy redaktor ;]

ŁOO ale bajer jestem zaczepiaczem super a po czym to wywnioskowałeś

Spokojnie... Bez nerwów... Jak napisał sam to dobrze... Będzie teraz miał okazję do pisania więcej recenzji. Zobaczymy co nowego napiszesz ;).

Wezcie se spokój dajcie... nie widzicie że okres próbny 7 dni? Jak się nie sprawdzi nara, jak będzie good to zostaje, a wy się tak bulwersujecie...

A tak ogólnie to moim ulubionym Redem jest Mac70. Najwięcej koleś robi, spoko jest ;)

Czytałem ją, to na pewno on napisał.

@Topic Gratuluje Konrad ;)

Wszędzie byście spamu narobili, to miała być tylko informacja. A nie temat do pospamowania... - Kubox

Zobaczymy jak sie sprawdzi ;p

Temat zamykam.

Witamy na forum kolejnego redaktora adaran , dostał on stanowisko na okres próbny (7 dni).

@Down

Twoim głupim pytaniem, napisał bardzo dobrą recenzję, spodobała mi się, jeżeli potrafisz to też tak zrób... Może Cię przyjmę.