Nowy redaktor

Witamy w naszym zespole nowego redaktora, użytkownik: Michi16 został przeze mnie zaakceptowany na okres próbny wynoszący 7 dni. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, a powinno, będzie wraz z całą redakcją pracował pod banderą Serwisu mmorpg.org.pl :)

Jesli bedzie pisal jakies recki, to moze byc. Osobiscie nie chce poradnikow rejestracji, czy poradnikow jak kampic w danej grze. Jako user forum i serwisu, chcialbym, aby pojawialy sie tu recenzje i innego typu artykuly mowiace o grach. Ale nie poradniiki, grrrr.

Ogromnie się cieszę akceptacją mojej kandydatury. Postaram się należycie, sumiennie wypełniać moje obowiązki jako redaktora :)

Witamy Cię.

//Regulamin, punkt 2.3., ostrzeżenie - Mr. Hania

Ogromnie się cieszę akceptacją mojej kandydatury. Postaram się należycie, sumiennie wypełniać moje obowiązki jako redaktora

Tak, tak. Wszyscy tak mówią :P

Witam w zespole. Mam nadzieję że wykażesz się aktywnością w pisaniu artykułów, chociażby przez to 7 dni. Powodzenia!

Witamy w naszym zespole nowego redaktora, użytkownik: Michi16 został przeze mnie zaakceptowany na okres próbny wynoszący 7 dni. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, a powinno, będzie wraz z całą redakcją pracował pod banderą Serwisu mmorpg.org.pl :)