Nowy serwer CoH/CoV

Witam.
Ostatnio przeglądając YT natrafiłem na ten filmik:


Postanowiłem to sprawdzić i faktycznie. Serwery działają i mają się całkiem dobrze.
Nawet dodano nowy serwer, który od razu został zapełniony. Z tego co rozumiem jest jeden serwer EU, a pozostałe 4, to US.
Dla zainteresowanych. Poradnik jak się zarejestrować:
https://forums.homecomingservers.com/index.php/topic,950.0.html

Od siebie dodam, że jest to raczej gra dla starych fanów , takich jak ja, lub osób, które nie nastawią się na wodotryski rodem z BDO.
Grafika ma już swoje lata, z wiadomych przyczyn ale dla większości raczej odpychająca może okazać się sama walka. System walki (zazwyczaj) polega na staniu w miejscu i odpalaniu skilli. Często zdarza się , że Wasza postać będzie stała jak kołek przed przeciwnikiem i czekała sekundę/dwie na odnowienie kolejnego ataku/skilla. Szczególnie na początku, gdy na start ma się 3 ataki na krzyż…
Jeśli na początku to Was nie zniechęci, to otrzymacie mmo z jednym z najbardziej rozbudowanym kreatorem postaci. Nie ustawicie może średnicy i koloru gałki ocznej ale wybór opcji (wyglądu, zestawu super mocy i kombinowania buildami) może takie DCU, czy Championsów przyprawić o kompleksy. Tym bardziej, że ma się tutaj dostęp do wszystkich dlc, które wyszły praktycznie na starcie.

Tak więc gre można zacząć jako heros lub złoczyńca (Jest opcja zmiany strony konfliktu), ale jest też opcja grania pretorianem.
Nie ogarniałem tego do końca (jak gra była ftp, to był ostatni płatny dlc, którego nie posiadałem) ale z tego co już widziałem, to wynika,że gra się w alternatywnym świecie, gdzie bohaterowie zostali złoczyńcami i narzucili swój reżim (coś jak fabuła Injusticie i kilku komiksów) . Można opowiedzieć się po stronie reżimu lub ruchu oporu, a po 20 lvlu, czy chce się zostać superbohaterem, czy złoczyńcom i dołączyć do reszty graczy na ich mapach.
Na koniec tego przydługiego posta wypada zaprosić do dyskusji i zagrania w tą niedocenioną gre. Pace :slightly_smiling_face: